X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe Groszki :) (2015)
Odpowiedz

Styczniowe Groszki :) (2015)

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 11

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testuje we wtorek bo dluzej nie wytzrymam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toa znam to tez tak miałam pot pwoduje ze objawy sie nasilają u mnie zaczeło się pod bruzda pod piersia myslałam że to pieprzyk sie robi a on sie rozlała sporo potem pojawiło sie na dłoni potem na czole potem na nogach ijuz poleciało najgorsze jest to ze sama to przenosisz dotkniesz miejsce zarażone potem obetrzesz pot troche dalej ijuz bakterie hulają gdzie indziej to jest syzyfowa praca a latem najgorzej mowie ci zapytaj dermatologa co moze Ci przepisac jaki lek bo jka sam penwie wiesz ciaza zaostrza wszystkie stany chorobowe a skórne wyjatkowo .wapno z tego co wiem pic wolno w ciazy a masc sterydowa hmm jak bedziesz stosowała sporadycznie to nie narobi szkód ale wtakiej chorobie sporadyczne stosowanie leku jest nieiwle warte bo za jakis czas znowu sie pojawi syzyfowa praca,pozatym za jakis czas ginekolog zabroni ci stosowac masc ze sterydami .tez sie tego obawiam jak bede sie ratowac jak zajde wciaże póki co jestem wyleczona ale w ciazy nigdy nic nie wiadomo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 16:59

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    ja testuje we wtorek bo dluzej nie wytzrymam :D
    ja testowałam wczoraj i dzisiaj wstrzymam się do poniedziałku rana o ile nie przyjdzie @

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tez sie boje ze to bardziej mi okres sie zbliza niz dzidzius.. ale zobaczymy.. nadzieja umiera ostatnia :)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście że tak :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja zawsze umiera ostatnia ;)

    Wróciłam od swojej koleżanki. Ta jej już 6 miesięczna córeczka jest przesłodka. Oczu nie mogłam od niej oderwać. Porozmawiałyśmy o staraniach, o artykułach dla niemowląt o dietach itp itd. Ach jak ja bym chciała już fasoleczkę

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zatestuje znowu w poniedzialek. powodznia ;)

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    toa znam to tez tak miałam pot pwoduje ze objawy sie nasilają u mnie zaczeło się pod bruzda pod piersia myslałam że to pieprzyk sie robi a on sie rozlała sporo potem pojawiło sie na dłoni potem na czole potem na nogach ijuz poleciało najgorsze jest to ze sama to przenosisz dotkniesz miejsce zarażone potem obetrzesz pot troche dalej ijuz bakterie hulają gdzie indziej to jest syzyfowa praca a latem najgorzej mowie ci zapytaj dermatologa co moze Ci przepisac jaki lek bo jka sam penwie wiesz ciaza zaostrza wszystkie stany chorobowe a skórne wyjatkowo .wapno z tego co wiem pic wolno w ciazy a masc sterydowa hmm jak bedziesz stosowała sporadycznie to nie narobi szkód ale wtakiej chorobie sporadyczne stosowanie leku jest nieiwle warte bo za jakis czas znowu sie pojawi syzyfowa praca,pozatym za jakis czas ginekolog zabroni ci stosowac masc ze sterydami .tez sie tego obawiam jak bede sie ratowac jak zajde wciaże póki co jestem wyleczona ale w ciazy nigdy nic nie wiadomo
    Najgorsze jest to, ze terminy do dermatologa sa na grudzien. Wiec albo bede musiala isc prywatnie (ale Ci wsiskaja najdrozsze kremy, tak jak ten ostatni dermatolog - same kremy z Biodermy praktycznie, specjalny szampon, tonik, inny krem na dzien inny na noc itp. - i tak wyszlo, ze gdybym wszystkie kupila to kolo 600zl nie moje) albo ginekolog jakos pilnie mnie skieruje.

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    jeszcze dzis zaczal mnie bolec odcinek ledzwiowy kregoslupa starsznie.. ech coraz wiecej we mnie nadziei... boje sie ze tylko starsznie sie rozczaruje :/
    ooo ja też... tyle że dopiero 5dpo (wg mnie 6)

    ailatan czekaj na mnie do 23 :P

    Toa a może faktycznie zadzwnoń do gin żeby Ci kogoś polecił?

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa ja do lekarzy chodze do Damiana i Ci powiem że starają mi się dawać tańsze leki czy kremy :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Toa ja do lekarzy chodze do Damiana i Ci powiem że starają mi się dawać tańsze leki czy kremy :)
    A gdzie to jest?

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa wrote:
    Najgorsze jest to, ze terminy do dermatologa sa na grudzien. Wiec albo bede musiala isc prywatnie (ale Ci wsiskaja najdrozsze kremy, tak jak ten ostatni dermatolog - same kremy z Biodermy praktycznie, specjalny szampon, tonik, inny krem na dzien inny na noc itp. - i tak wyszlo, ze gdybym wszystkie kupila to kolo 600zl nie moje) albo ginekolog jakos pilnie mnie skieruje.


    dobrze cię rozumiem... w zeszłym roku przeszłam 6-miesięczną kurację w klinice dermatologicznej, skrupulatnie zapisywałam wydatki jakie ponosiłam na leki, wizyty, badania, 4tys... lekko trzasnęły, ale kuracja ta dawała mi 98% pozbycia się problemu skóry na zawsze :) miałam wysypane całe czoło brodawkami płaskimi, leczyłam się wiele lat bez rezultatu, lekarze rozkładali ręce, w końcu prywatny dermatolog zaproponował mi kurację Izotekiem, który zmienia strukturę porów skóry nieodwracalnie, przed rozpoczęciem kuracji musiałam podpisać oświadczenie, że w trakcie brania leku nie zajdę w ciąże i jeszcze 6m-cy po zakończeniu, bo lek powoduje straszne wady płodu.

    Także kochana uważaj na wszelkie maści/ tabletki dermatologiczne w ciąży! :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 19:56

    Toa lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa a skąd jesteś?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    dobrze cię rozumiem... w zeszłym roku przeszłam 6-miesięczną kurację w klinice dermatologicznej, skrupulatnie zapisywałam wydatki jakie ponosiłam na leki, wizyty, badania, 4tys... lekko trzasnęły, ale kuracja ta dawała mi 98% pozbycia się problemu skóry na zawsze :) miałam wysypane całe czoło brodawkami płaskimi, leczyłam się wiele lat bez rezultatu, lekarze rozkładali ręce, w końcu prywatny dermatolog zaproponował mi kurację Izotekiem, który zmienia strukturę porów skóry nieodwracalnie, przed rozpoczęciem kuracji musiałam podpisać oświadczenie, że w trakcie brania leku nie zajdę w ciąże i jeszcze 6m-cy po zakończeniu, bo lek powoduje straszne wady płodu.

    Także kochana uważaj na wszelkie maści/ tabletki dermatologiczne w ciąży! :)
    Dlatego, mimo ze plamy pojawily sie z tydzien temu i bardzo swedzialo to nie odwazylam sie uzyc czegokolwiek. A Wczoraj korzystajac, ze bylam u lekarza to zapytalam. Ja wogole jestem zdania, ze w ciazy lepiej nie stosowac czegos niz zastosowac a mogloby zaszkodzic. Ten jeden raz zdecydowalam sie posmarowac (wg lekarza jezeli cokolwiek ma byc najbezpieczniejsze to wlasnie Hydrocortisonum) zeby to zniknelo, a teraz po prostu bardziej uwazac na siebie zeby sie nie spocic.

    Tak wogole to na wszystko staram sie uwazac - nawet czekoladki z alkoholem nie zjem.

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Toa a skąd jesteś?
    Z Krakowa.

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy Damian jest w Krakowie.
    Pamiętaj że zawsze możesz lekarza poprosić o coś tańszego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 20:12

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam maść mediderm kosztuje 20 zł za 500 mg używałam jej do wszytkiego od smarownia na początku calego ciala jak było ciezko teraz kupuje tylko małe tubki ale zawsze mam ja przy sobie ,to faktleki dermatologiczne sa drogie ale jak kama napisała zawsze w aptece nawet nie koniecznie lekarza mozesz poprosic o tanszy odpowiednik ja tez miałam miec maści z majdrozszych pólek idostałam zamiennik w aptece ,naszczescie omineły mnie kosmiczne wydatki wystarczył mi krem i diphergan i antybiotyk na samym poczatku ,spróbuj isc prywatnie jesli dasz rade w ciazy takie skórne sprawy moga sie nasilic po co masz sie meczyć ,ja na dzien dobry u dermatologa usłyszałam ż bardzo ciezko jest wleczyc zmiany skórne wkrótkim czasie ,ale przez systematycznosc smarowanie ciała zmmian skornych ja mialam głownie dłonie po 6 razy dziennie dałam rade było to uporczywe i wymagało smarowania dłoni praktyczne non stop bo czego bym nie dotknela albo cos rece mi sie poci ł y i znowu miałam pelno kropek itak wkółko bardzo chiałam sie z tego wyleczyc i sie uparłam ze to zrobie .teraz jak mnie zobaczyl dermatolog to sie zdziwil ze mam normalna skóre nie ma żadnych śladów ja akurat rafiłam na dermatologa który trafił zlekiem wmoja dolegliwośc i po tygodniu juz widizłam efekty ale trzeba miec szczescie do lekarza i to yłam na nfz :P idz dodermatologa nawet prywatnie nie wiesz jak sie choroba rozwinie a uwierz miginekolodzy sa uparci i jesli twoja choroba nie zagraza dziecku to chocbys sie meczyla plakala to ciezko ich przekonac zeby zgodzili sie podac jakis lek bo moze zaszkodzic dziecku a ty musisz wytrzymać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 20:42

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wpadłam się przywitać :)
    Nie wiem kiedy ja was nadrobię :P

    Coś mało tych bobasków :(

    Mordeczka,
    Jesteśmy na tym samym etapie :P
    Ja może jutro zatestuję o ile tempka nie spadnie w dół :)


    Kasia * lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja może też zrobie test a jak nie to w poniedziałek..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 21:40

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ