X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe Groszki :) (2015)
Odpowiedz

Styczniowe Groszki :) (2015)

Oceń ten wątek:
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 37 i to na kartę stałego klienta...

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    A ja myśle ze zdrowie ludzi najwazniejsze.. i jezeli zwierze ma zaszkodzic, powodowac minimum ryzyka dla zdrowia przyszlego dziecka, jego mamy, taty kogokolwiek to nalezy po prostu oddac zwierze w dobre rece..
    ja nie wyobrażam sobie, że miałabym oddać mojego zwierzaka. Na samą myśl chce mi się płakać i do tego nie dopuszczę nigdy. Nawet po nocach śnią mi się takie koszmary, że ktoś mi ją zabiera. NIGDY W ŻYCIU do tego nie dopuszczę.
    Ale rozumiem też, że są różne sytuacje i różne choroby.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce mi się ryczeć ale nie mogę bo córcia obok.
    A wiec na usg wyszlo ze owulacji niemialam jajnik jest powiększony a w macicy pusto.
    Czekam na wyniki bety ale i tak dopiero ok 20 lecę z powrotem do ginka bo jesli jest ciaza to pozamaciczna.
    K...mac skąd takie rzeczy sie w ogóle biorą?niewiem juz co myśleć...dr mówi ze dobrze ze przyszłam tak wcześnie to odrazu do szpitala i dostane jakiś zastrzyk a jak bym przyszła pozniej to juz by się pod operacje kwalifikowało o i taka to historia bez happy endu :((
    Ja już mam dość tych starań myślałam po cichu ze się udalo a tu takie cyrki.
    Zachciało mi się brać ziola ojca sroki-co mnie podkusiło przecież mam owulację normalnie i co glupia jestem to mam za swoje.:( :( :(

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka trzymaj się. Może nie będzie tak źle.

    Kciuki trzymam za czekające na betę. I więcej bobasków proszę :)

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batinka- sciskam mocno.

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti nie chcę wchodzić w kompetencje lekarza, ale skąd on wie, że owulki nie było? Przecież jajca już nie ma, ciałko żółte mogło się schować (wiem o czym mówię, bo lekarka na którymś tam z kolei usg twierdziła, że widzi dwa płody, a był jeden - sytuacja odwrotna), płynu w zatoce douglasa dawno już nie ma.

    Inna sprawa, że twierdzi, że owulacji nie było, jajnik powiększony, ale jak jest ciąża to pozamaciczna - helooł skoro owulacji jego zdaniem nie było?

    A w macicy może nic nie być widać, bo jak pisałyśmy wcześniej, że jest za wczas.

    Mam jednak nadzieję, że wszystko jest OK :*

    moremi, zakocona, BATTINKA, anja83, Emma80, Maczek lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta u mnie 75,47 <3 <3 <3

    To się dzieje :D !!!

    Katarzyna87, mana, agatka196, monika_89, julita, Iwonaa11, Misi@, Maczek lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona- piekna beta :)

    zakocona lubi tę wiadomość

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    beta u mnie 75,47 <3 <3 <3

    To się dzieje :D !!!
    I to ta która dawała sobie 1% szans ;D

    mana lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Chce mi się ryczeć ale nie mogę bo córcia obok.
    A wiec na usg wyszlo ze owulacji niemialam jajnik jest powiększony a w macicy pusto.
    Czekam na wyniki bety ale i tak dopiero ok 20 lecę z powrotem do ginka bo jesli jest ciaza to pozamaciczna.
    K...mac skąd takie rzeczy sie w ogóle biorą?niewiem juz co myśleć...dr mówi ze dobrze ze przyszłam tak wcześnie to odrazu do szpitala i dostane jakiś zastrzyk a jak bym przyszła pozniej to juz by się pod operacje kwalifikowało o i taka to historia bez happy endu :((
    Ja już mam dość tych starań myślałam po cichu ze się udalo a tu takie cyrki.
    Zachciało mi się brać ziola ojca sroki-co mnie podkusiło przecież mam owulację normalnie i co glupia jestem to mam za swoje.:( :( :(
    Nie udzielam się, ale na to nie mogę patrzeć. Jeżeli beta wyjdzie pozytywna, to zap... do innego lekarza. Na tak wczesnym etapie ma prawo nic nie widać, a jeżeli cykl jest według niego bezowulacyjny, to niby skąd ciąża pozamaciczna? Noż kirwa nóż się w kieszeni otwiera jak czasami lekarza podchodzą do pacjentek. Zazwyczaj w macicy wiadać jak beta jest w okolicach 1000. Wcześniej badania usg są niewiarygodne - w sensie, że przy nienajlepszym sprzecie i umiejętnościach łatwo przeoczyć pęcherzyk, który może mieć zaledwie milimetr. Nie wiadomo kiedy doszło do zagnieżdżenia, więc nie poddawaj się.

    BATTINKA, Emma80, Maczek lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:23

    zakocona, Maczek lubią tę wiadomość

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mana ja miałam to samo! Na pierwszej wizycie, jak przyszłam z betą 77,13 to nawet nie chciała mnie na usg brać, sprawdziła ginka szyjkę - tyle. Sama uznała, że może nic nie znaleźć, mimo świetnego sprzętu, a ja będę się przez to niepotrzebnie stresowała.

    kiedyś byłam u gina bęcwała, kretyn straszny, co wizyta straszył mnie czym się dało. Jedyne co pozytywnego wyniosłam z jego wizyt to to, by nie iść do ginekologa przed 8tc, bo wtedy wszystko już będzie jasne.

    90% dziewczyn na OF sugeruje się, wykresem - dzień owulki - a wcale nie musi tak być. Wystarczy że owulka była 3 dni później, zagnieżdżenie nie było o 5dpo tylko w 11 dpo i już mamy 14 dni obsuwki!
    Mana wrote:
    Sezon ciążowy się zaczyna ;)? A te Rosmannowe jakieś lepsze są od typowo aptecznych?

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    I to ta która dawała sobie 1% szans ;D
    lol
    no to prawda :D Nie mogę w to uwierzyć nadal :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    lol
    no to prawda :D Nie mogę w to uwierzyć nadal :)

    Chyba czas wiruski zacząć rozsiewać ;)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozsiewam rozsiewam :) Łapcie dziewczyny! Trzymam mocno za was kciuki!

    BATTINKA, Emilia77 lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju tak teraz leze i myślę dziewczyny przeciez powiedzial ze to byl cykl bezowulacyjny...wiec skąd ta ciąża? I dlaczego jest powiększony jajnik prawy?Kuźwa...zeby to bylo choc mniej skomplikowane:(
    Kurde skąd taka ciąża u zdrowej kobiety nigdy niemialam problemów kobiecych zresztą na nic nie choruje poważnego operacji nie przechodziłam wiec skąd to cholerstwo u mnie by się wzięło? Skąd w ogóle powiększony jajnik?

    Wiecie ci kochana ja mieszkam w bardzo małym mieście tu nie ma specjalistów...a ten dr ma taką dobra opinie do niego się czekam 3mce prywatnie.sama niewiem co myśleć...wiem jedno ze się boje co będzie dalej o 16 odbieram wyniki wiec dam znać.Bo przeciez nikt inny jak Wy nie będzie mnie wspieral.
    Dziekuje wam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 15:15

    zakocona, Emilia77 lubią tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:23

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Jeju tak teraz leze i myślę dziewczyny przeciez powiedzial ze to byl cykl bezowulacyjny...wiec skąd ta ciąża? I dlaczego jest powiększony jajnik prawy?Kuźwa...zeby to bylo choc mniej skomplikowane:(
    Kurde skąd taka ciąża u zdrowej kobiety nigdy niemialam problemów kobiecych zresztą na nic nie choruje poważnego operacji nie przechodziłam wiec skąd to cholerstwo u mnie by się wzięło? Skąd w ogóle powiększony jajnik?

    Wiecie ci kochana ja mieszkam w bardzo małym mieście tu nie ma specjalistów...a ten dr ma taką dobra opinie do niego się czekam 3mce prywatnie.sama niewiem co myśleć...wiem jedno ze się boje co będzie dalej o 16 odbieram wyniki wiec dam znać.Bo przeciez nikt inny jak Wy nie będzie mnie wspieral.
    Dziekuje wam.

    Beti nie pamiętam jak się ta dziewczyna nazywała, ale na wrześniówkach była. Cykl z tempki płaski jak deska do prasowania, lekarz powiedział jej że cykl jest bezowulacyjny na 100%, że nic z tego w tym. Na kolejny już się na jakieś badania umówiła. I co? W tym właśnie cyklu zaszła. Lekarze też ludzie, są omylni, choć nie każdy z nich to przyzna.

    Nie stresuj się niepotrzebnie. Jesteśmy tutaj :) a ja na pewno do 17:30, bo się dzisiaj wyjątkowo w pracy nudzę!

    mana wrote:
    Katarzyna87 no ja wtedy miałam bete 86 czy 89 coś koło tego :P
    Testy nie wiem czy lepsze ale ja je lubię :P i chyba nie tylko ja :P taaaaa a sezon ciążowy pełną gębą u mnie w rodzinie, bliskiej rodzinie 3 w ciąży a wśród bliskich znajomych dziś się dowiedziałam o 4 B)

    Łooo to konkretnie :) U mnie wszystkie ciężarne porodziły w ciągu ostatnich 2 mc, więc to nie one wykupiły Ci testy ;D

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka, trzymam mocno kciuki za betę! Ja tam zgadzam się z dziewczynami, że nic by lekarz jeszcze nie zobaczył. Ja bym się przeszła do innego.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka mam nadzieję, że beta wyjdzie pozytywna i okaże się że było po prostu za wcześnie aby coś zobaczyć na usg, zaciskam kciuki i czekam na wieści <3



    Zakocona! Gra!Tu!La!Cje! :)

    zakocona lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ