X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe Groszki :) (2015)
Odpowiedz

Styczniowe Groszki :) (2015)

Oceń ten wątek:
  • Nikka Koleżanka
    Postów: 59 62

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini Mouse jak też przytulam. Do dzieła w najbliższym cyklu I się uda :)

    Jak to moja znajoma mówi, musi być stały poziom plemników :) !!!!

    Mandi :), Mini Mouse lubią tę wiadomość

    Nikka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:20

  • Nikka Koleżanka
    Postów: 59 62

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzzi czekamy z niecierpliwością :)

    Nikka
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Jako, że dzisiaj mam wolne idę do galerii polować na wyprzedaże;) może coś mi się uda znaleźć.

    Biedna Zuzzi pewnie padła ze zmęczenia kopiując pół nocy listę;)

    Nikka, Maczek lubią tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo rzeczy jest fajnych na wyprzedażach tylko juz przebranych trochę.
    Każdy czeka na wiadomość od zuzzi :-)

    Justine M lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja dziś zwalczyłam chęć zrobienia testu, żeby się za szybko nie rozczarować. No ale miałam dziś też piękny sen, a w nim ujrzałam dwie kreseczki i już robiłam dla was zdjęcie na forum żeby się pochwalić :D

    Mandi :) lubi tę wiadomość

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, Zuzzi, taka presja z naszej strony, nie strsujmy jej tak :)

    A tu mam coś dla mam zafasolkowanych. Wkrótce może Wam się to baaardzo przydać:
    https://www.youtube.com/watch?v=b8bwFLiMERw

    U mnie narazie kolejny test negatywny :( Jutro termin spodziewanej @ lub pojutrze zależy. Już sama nie iwem czy mam 28 dni czy 29 czy 30. Statystycznie 30,ale czasem mam po 28 wiec zgłupieć idzie. Dam @ dzień dwa zapasu :P


    pozdrawiam i ksciukasy trzymam za zuzzi

    Mandi :) lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzzi gdzie jesteśa-kuku.gif

    Ja już zdażyłam wrócić z labolatorium a tu dalej zuzzi nie ma.
    Wyniki będa w necie wieczorem aż sama ciekawa jestem jakie mam to tsh teraz.

    Ja tam jak dobrze w sobote pójdzie to po wizytach skocze do galeri zerknac na te przeceny. Taki relaksik sobie zrobie. Chyba że zbankrutuje na receptach :-)

    Mandi :) lubi tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym mieć takie krótkie cykle ja mam po 34albo 35 dni :-(.

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi ja też mialam długie i nieregularne. Raz 32 raz 36 raz 43. Nie jesteś sama.
    Nigdy nic nie mozna bylo sobie zaplanować. A do tego strasznie bolesne.

    Mandi :) lubi tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny:)...trzymam kciuki za wszystkie badania i testy..a laseczki od negatywnych testów ciepło przytulam:):*...zaraz do was dołączę będzie raźniej:):)

    alez mam zadanie na sobotę...mam upiec kolezance tort dla męża...jakoś nie umiałam odmówić kiedyś piekłam ale teraz mi się nie chce zbytnio cos weny nie mam;/...alez się wkopałam;/;/

    co do snów śniły mi się dziś kwiaty...piękne takie różowe i białe...jak czytam to dobry znak a nóż coś się wkońcu pozytywnego wydarzy:)

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ciężko coś zaplanować bo owulacja jest kiedy chce heh kiedyś też miałem po 40. Może uda mi się z tym monitoringiem jakoś zajść w ciążę. Narazie to pełen spokój :-)

    agatka196, Molcia lubią tę wiadomość

  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i tak trzymać Mandi, ja się chyba też w końcu wybiorę na monitoring, zawsze do tej pory trafiałam do gin w 2 fazie i było widać ciałko żółte, więc owulację powinnam mieć

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha nie wiem czy to mój mózg płata mi figle, ale kawa mi nie smakuje a jestem kawoszem :D
    Mandi mam nadzieję że na upragniony cud nie będziesz musiała długo czekać :) Tak jak reszta dziewczyn które @ dopadła.

  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka196 wrote:
    Mandi ja też mialam długie i nieregularne. Raz 32 raz 36 raz 43. Nie jesteś sama.
    Nigdy nic nie mozna bylo sobie zaplanować. A do tego strasznie bolesne.


    Ja też kiedyś miałam długie i nieregularne cykle. Potem nagle w miarę mi się wyrównały i skróciły. Może dlatego, że zaczęłam stosować różne naturalne metody na mięśniaki (ziółka, dieta, suplementy) i przez jakiś czas brałam Bromergon na obniżenie prolaktyny (teraz już od dawna Bromergonu nie biorę, ale może też jakiś wpływ na to miał).
    Dziś 3 dzień @, które też zwykle są bardziej lub troszkę mniej bolesne, ale tym razem brzuch nie boli mnie w ogóle, tylko pierwszego dnia troszkę. Wydaje mi się, że może to być zasługa herbatki, którą piłam w II fazie cyklu - przywrotnik, pokrzywa i krwawnik miały wzmocnić produkcję progesteronu. Nie wiem czy wzmocniły, bo jednak pod koniec miałam kilka dni plamień, ale za to pozytywny efekt w postaci braku bólu jest. :)

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi czekamy na info.
    Ja sobie chyba zwichnęłam kostkę, boli mnie śródstopie więc dupa jasiu z tym wszystkim. Jeszcze za godzinę do pracy.

    Ja już chyba po owu, tempka w górę, więc teraz czekam na rezultaty. Nie nastawiam się.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odrobinacheci wrote:
    Haha nie wiem czy to mój mózg płata mi figle, ale kawa mi nie smakuje a jestem kawoszem :D


    to witaj w klubie ja dziś przerabiam mdłości:):)mój mózg co miesiąc płata mi takie figle, że ja naprawdę czuje dziwne rzeczy....albo to psychika albo hormony cholera wie nikt mi tego wytłumaczyć nie potrafi..:):)

    odrobinacheci lubi tę wiadomość

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia skoro było widać ciałko żółte to musisz mieć owulacje :-)
    Odrobinacheci mam nadzieje,że ten kolejny cykl.będzie szczęśliwy, porobie badania pójdę na monitoring :-).
    Emma ja mam teraz bolesną miesiączkę :-(
    Kama to uważaj na ta kostkę w pracy i oczywiście bądźmy dobrej myśli co do dzidziusia ;-)

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    odrobinacheci wrote:
    Haha nie wiem czy to mój mózg płata mi figle, ale kawa mi nie smakuje a jestem kawoszem :D


    to witaj w klubie ja dziś przerabiam mdłości:):)mój mózg co miesiąc płata mi takie figle, że ja naprawdę czuje dziwne rzeczy....albo to psychika albo hormony cholera wie nikt mi tego wytłumaczyć nie potrafi..:):)
    Mój mózg teraz żarty sobie ze mnie robił i tez miałam tak, że kawa mi nie smakowała a to wszystko przez szukanie objawów których nie ma!

  • Nikka Koleżanka
    Postów: 59 62

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    No właśnie ciężko coś zaplanować bo owulacja jest kiedy chce heh kiedyś też miałem po 40. Może uda mi się z tym monitoringiem jakoś zajść w ciążę. Narazie to pełen spokój :-)

    Polecam monitoring i na wyregulowanie cyklu Duphaston :)

    Nikka
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ