X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe Groszki :) (2015)
Odpowiedz

Styczniowe Groszki :) (2015)

Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikka a tobie udało się zajsc w ciążę dzięki monitoringowi? A duhostan jest na receptę? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama trzymam kciuki za cykl, no i nie fajnie z tą kostką ;/
    Przyszła mama, okropne to jest, tak wyczuwać u siebie wszystko, a potem "tej którego imienia nie wolno wymawiać" przychodzi :/
    Ja to w ogóle jestem zachłanna, bardzo bym chciała mieć bliźniaki, ah marzenia, a jeszcze teraz zobaczyłam u znajomego na fb zdjęcie usg dodane i okazało się że to bliźniaki dwie córeczki. Jestem taka zazdrosna :)

    Mandi :) lubi tę wiadomość

  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też tak mam, że cały szereg objawów, w tym cyklu dałam sobie trochę na luz żeby się nie nakręcać i mdłości mi odeszły ;)

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • Nikka Koleżanka
    Postów: 59 62

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Nikka a tobie udało się zajsc w ciążę dzięki monitoringowi? A duhostan jest na receptę? :-)

    Ja jeszcze nie testowałam, muszę czekać bo jest jeszcze za wcześnie :)

    Ale w tym cyklu miała monitoring i dzięki temu byłam spokojniejsza bo widziałam że pęcherzyk rośnie i co najważniejsze potwierdzono pęknięcie :) Duphaston dostałam bo miałam już jedno poronienie i tak zapobiegawczo :)

    Jest na receptę, ale jeśli powiesz gin że masz nieregularne cykle i długo już się starasz raczej Ci wypisze :)

    Nikka
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha dziękuję ci bardzo :-) a w którym dniu cyklu poszłas na monitoring? To trzymam kciuki za ciebie żeby się udało :-*

  • Nikka Koleżanka
    Postów: 59 62

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Acha dziękuję ci bardzo :-) a w którym dniu cyklu poszłas na monitoring? To trzymam kciuki za ciebie żeby się udało :-*

    Byłam w 12 dc, w 15 dc i później w 20 dc sprawdzić czy pękł pęcherzyk.

    Ja za Ciebie również :)

    Nikka
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista :)

    Oznaczamy tylko pozytywne testy i okres. Więc jak masz negatywa - czekaj na @, wtedy Cię wpiszę :)

    01 – Helen @, julitamini-graphics-baby-833282.gif
    02 – tomania2806 @, Asieńka466 @, zonaboba @, gezanew @
    03 – Matleena @, Marutka @, agatka196mini-graphics-baby-833282.gif
    04 – Paula_21mini-graphics-baby-833282.gif, ewe88 mini-graphics-baby-833282.gif
    05 – Misi@mini-graphics-baby-833282.gif, Gosiacu @, malgo86 @
    06 – Feśka @, Kitaja, Iwonaa11 @, Toa mini-graphics-baby-833282.gif
    07 – Emma80 @
    08 – zuzzi, Mandi:) @, Mini_Mouse
    09 – Justine M, Malinkowe oczekiwanie
    10 – Lianna
    11 – majka92, agus3004 @, Katarzyna87, lauda., odrobinacheci
    12 – Ani86, ania14, Molcia, KochamMisia, Emilia77
    13 – karolka22
    14 – Kaczorek
    15 – ewa81, kasiakasia11
    16 – Bulimulia, Emiśka, Mimi86, Mordeczka, przyszła mama:)
    17 – bosa, Evaa, justyna14
    18 – mała.mi
    19 – Majaaa, Nikka
    20 – Kenya, Maandragora
    21 - kama005, mana, werni, agnes175
    22 – Lilla My
    23 – Cigaretta, monika_89
    24 – Zajsonek
    25 – gocha04, kmb, BATTINKA
    26 – Basik122
    27 –
    28 – Gosiacu
    29 –
    30 – tomania2806, Ballerina
    31 – menka, gezanew, Asieńka466

    http://wrzucaj.net/images/2014/10/07/pobrane_1.jpg W styczniu pokazało się już 6 Groszków! http://wrzucaj.net/images/2014/10/07/pobraneUfESK.jpg



    Legenda:
    mini-graphics-baby-833282.gif test pozytywny
    @ okres

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiasty drogie! Jaka troska o mnie, jestem wzruszona :D

    Żyję, nie porwali mnie kosmici, po prostu nie wchodziłam jeszcze na neta, nooo :P

    Nie ma u mnie żadnej dzidzi, czekam na @. ;)
    Spodziewam się dzisiaj po południu. Jeśli nie przyjdzie, to rozważę jeszcze sikańca, ale wątpię, żeby była taka potrzeba ;)

    Justine M, Mandi :), agatka196 lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewiasty? hahahhahahaha
    wiedźmy same chyba raczej :)

    Mandi :) lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikka wrote:
    Byłam w 12 dc, w 15 dc i później w 20 dc sprawdzić czy pękł pęcherzyk.

    Ja za Ciebie również :)
    O jak z kosztami takiego monitoringu? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi ja chodziłam na monitoring chyba z rok nie daje to nic bynajmniej mi....zawsze na 1 wizycie -piękny duży pęcherzyk dominujący...na 2 wizycie - ogromny , tłusty piękny lada moment bedzie pękać...na 3 wiz potwierdzenie, że pękł i takie tam inne duperele...za kazda wizytę mój "specjalista" 100 sobie woła:)

    ja własnie przerabiam etap wkręta...tzn sledzenie cykli a w tamtych były plamienia w tym nie ma wiec pewnie to dobry znak....a jak się pojawi to moze to implantacja i czytanie stosów wypowiedzi na ten temat...a kłuje mnie brzuch tak mnie kuł zawsze czy troszkę inaczej...kawa hmmm dobra choć smakuje inaczej wina mowego mleczka czy ciązy hahaha kiedyś ze sobą oszaleje:):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 13:24

  • Nikka Koleżanka
    Postów: 59 62

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też 100 zł za każdą wizytę monitoringu.

    Nikka
  • Nikka Koleżanka
    Postów: 59 62

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    Mandi ja chodziłam na monitoring chyba z rok nie daje to nic bynajmniej mi....zawsze na 1 wizycie -piękny duży pęcherzyk dominujący...na 2 wizycie - ogromny , tłusty piękny lada moment bedzie pękać...na 3 wiz potwierdzenie, że pękł i takie tam inne duperele...za kazda wizytę mój "specjalista" 100 sobie woła:)

    A ja się łudzę że skoro był pęcherzyk, i pękł i były starania to będę w tej ciąży :) może niepotrzebnie...masz takie doświadczenia z kilku cykli?

    Nikka
  • Nikka Koleżanka
    Postów: 59 62

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha etap wkręta to ja mam co cykl :)

    Nikka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikka wrote:
    A ja się łudzę że skoro był pęcherzyk, i pękł i były starania to będę w tej ciąży :) może niepotrzebnie...masz takie doświadczenia z kilku cykli?

    wiesz to mój 29 cykl ....dobry rok biegałam na monitoring zawsze to samo ..książkowa owulacja...pęcherzykie pięknie rosną, ękają a w ciąże nie zaszłam do tej pory ...także monitoring chyba dla tych dziewczyn co mają problemy z owu albo na poczatku dla sprawdzenia czy wogóle pecherzyki sa rosną i pękają....nic ponad to

  • Nikka Koleżanka
    Postów: 59 62

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A żołnierzyki badaliście :)? Duphaston alblo luteine brałaś?

    Nikka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko było robione ...każde badanie jakie możliwe, lekarzy specjalistów znachorów milion...dupka brałam tak na próbe chcoć mi nie jest on potrzebny:) jesesmy okazami zdrowia:):)

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    wszystko było robione ...każde badanie jakie możliwe, lekarzy specjalistów znachorów milion...dupka brałam tak na próbe chcoć mi nie jest on potrzebny:) jesesmy okazami zdrowia:):)
    to polecam przed następną owulką wziąć 3 dni wolnego z mężem, porządnie zachlać i bzykać się i na pewno się uda :) alkohol wyłącza nerwy i myślenie :)u nas chyba to pomogło :)

    odrobinacheci lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli to niepłodność idiopatyczna????

    Konieczne info dla wszystkich ciężarówek:

    http://qchenne-inspiracje.blogspot.co.uk/2014/06/odzywianie-w-ciazy-i-aktywnosc-fizyczna.html

    Genialny blog młodej dietetyczki Gosi!Polecam każdemu,proste jedzenie,gotowe jadłospisy,ogrom informacji o podstawowych błędach żywieniowych.

    Gratulacje dla zafasolkowanych mamusiek!!! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 13:50

    Toa lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też to robimy...chlejemy bzykamy się łykamy infoliki stosujemy żele...i nic...nam po prostu chyba to pisane:):)...ja już wręcz książkowo robie te moje dziecko i nic:):)

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ