X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 28 marca 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie też sie dziś naczytałam różnych wieści na temat fazy L i spróbuje łykać podczytane tam rzeczy może coś pomogą... chętnie bym już odeszła z korpo :P

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 28 marca 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A szukasz innej pracy? Teraz chyba byłby najlepszy dla Ciebie moment, bo jak już zajdziesz to prędko nie zdecydujesz się na taki krok :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 28 marca 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja a w którym cyklu sie udalo? Dea wiesz lekarz do niektórych spraw np. Porodowych moze byc swietny a w leczeniu niepłodności nie. W każdym razie fl powinnas sie zajac. Po co marnowac szanse

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 28 marca 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szóstym, który w ogóle miał być bezowulacyjny :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 marca 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rodzinka lubi sobie wypić :)
    A co do pracy to ja już bym sobie na L powiedziała :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 28 marca 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po świętach wybiore sie do niego znowu....

    na razie spróbuje jeszcze zwiększyć swoje szanse na własną rekę :)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 28 marca 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj no, moja rodzinka też lubi wypić. Tak samo mój mąż i teść :P Teraz nie lubię się spotykać z rodziną, bo zawsze wszyscy piją a ja się wkurzam, bo mi alko śmierdzi :/

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 28 marca 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Dea, skoro obserwujesz swoje cykle od kilku lat i zauważyłaś, że faza L jest za krótka, czemu ten lekarz się nie zainteresował? To jest dla mnie trochę dziwne...

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 28 marca 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział,że skoro mam cykle regularne to jest ok, a ja w sumie do tej pory żyłam zdaniem mojego narzeczonego że jak będzie dziecko to ok a jak nie ma to też jest ok, od niedawna uświadomiłam sobie,że nie jestem już taka młoda i że pora wziąść sprawę w swoje rece że coś musi być nie tak, inaczej skoro od 6 lat niezabezpieczanego stosunku nie mamy dzieci, jak zaczęłam drążyć temat trafiłam tu do was na forum i od tego momentu inaczej patrzę na świat...

    Pójde do niego powiem co myśle może i on zmieni swoje nastawienie i nie będzie mi wciskał że inofolic wystarczy

    Póki co pójde jutro do apteki kupie wit B6, magnez i zobaczymy :)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 28 marca 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko wit. B6 staraj się wybrać taką, żeby zaspokajała 100% dzienne zapotrzebowanie :) Kurde, 6 lat i Cię gin odesłał z kwitkiem? Porąbało go, naprawdę :|

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak sądzę...może wystarczy sprawdzić i zmienić błahą rzecz. Ehh ja od siódmej na nogach bo zadzwonił sobie brat męża z żoną że wpadną sobie do nas za dwie godzinki...wiec na szybko upieklam placek i wyjelam mieso z zamrażarki na obiad. Uwielbiam niezapowiedziane wizyty...:/

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea, kochana...wiem, że Ci ciężko...ale ja bym skonsultowała to z innym lekarzem. Wiem, co mówię...sama przeszłam przez chyba sześciu...i dopiero ten, który teraz się mną zajmuje...zna się na rzeczy. Niestety, ale co drugi lekarz odsyła pacjentki z kwitkiem...nie robiąc żadnych badań. Trzeba walczyć!!!

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A u mnie laseczki niby ładna wysoka tempka, ale jakoś tak cycuchy mniej bolą. Ten wykres jest zbyt ładny. Czuję niepokój...ale cóż, przyjmę wszystko jak zwykle na klatę...

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka, ja też czuję niepokój, tzn. jestem przekonana, że jutro będzie mega spadek, ale tak jak napisałaś: jak spadać, to z wysokiego konia ;)
    Mnie z kolei piersi w ogóle nie bolą, może mam delikatnie bardziej wrażliwe sutki, ale nic poza tym! Zero jakichkolwiek objawów. Tylko w tym tygodniu mam porąbane sny.
    Lenka, jutro o tej porze już będziemy wiedziały :)

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea;**

    Poczytaj, popytaj i idź do innego lekarza. Ja obeszłam chyba 6 i dopiero ostatni jest taki jak chciałam. Fakt, ze wiekszosc prywatnie przyjmuje, ale 2 na nfz, a ostatni na nfz leczy niepłodność, ale teraz na prywatne wizyty chodzę bo "normalnie" nie przy leczeniu niepłodności to terminy w styczniu miał na maj/czerwiec.
    Jako, ze sie troche czeka, mozesz sie zapiać do kilku na raz. Najwyżej zrezygnujesz. Nikt tego nie sprawdzi. Idź na początek np. do 2 którzy maja dobre opinie, szukaj opinii o problemach z płodnością. Czasem od wejścia widac czy sie znajdzie z lekarzemwspolny język czy nie. A do tego teraz mozesz chodzić tak czy siak skoro jestes do niego przyzwyczajona.

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea też tak myślę żebyś skonsultowała to z innym gin może akurat ten Ci pomoże a tym bardziej nie obserwujesz cyklu od dziś tylko już ładnych 6 lat

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w ten paskudny dzień, no cóż.. pogoda nie rozpieszcza ale wpuściłam wiosnę do szafy i jestem smutna ;/ Została mi jedna para jeansów, które ujdą na siłę bo mają w miarę niski stan, wszystkie koszule, sukienki wylądowały w pudle na górze szafy. Nie mam się w co ubrać! Mój korbolek wyraźnie mówi HEEELOOOŁ ;P
    Zjadłabym COŚ, ale nie wiem CO i bądź tu mądry.

    Lenka - dobrze, że cycki bolą! Niech bolą! :D Mnie na początku tak bolały, że nie mogłam ich dotknąć, a ciężkie były jakby mi ktoś ciężarki przywiązał :P

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieźle Tygrysku, ja takie niespodziewane wizyty olewam. Goście sami są sobie winni i częstuje tylko tym, co akurat mam a jak mi się mocno zechce, pójdę do sklepu po jakieś ciastka :P

    Rozumiem Cię Moka, na mnie też wszystko zrobiło się za małe :( Jeszcze nigdy nie byłam taka gruba jak teraz a to jeszcze nawet nie połowa. Przeraża mnie myśl, co będzie później :(

    Lenka trzymam kciuki! Tak jak Moka pisze, ból piersi to naprawdę dobry znak :) Ja też na początku miałam mocno obolałe, małż nie mógł ich w ogóle dotknąć :P

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Wy łeb w łeb:)

    agniesja, Lenka@ lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz trzymamy mooocno kciuki za Lenke !!! :D

    Asiula86, Lenka@ lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ