X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Moką, mało jest w sklepach ciuszków uniwersalnych, chyba tylko białe a zielony jednak kojarzy mi się z chłopcem a nie uniwersalnym kolorem :)

    Dzięki Tygrysku za radę, jutro porządnie to przemyślę i najwyżej zadzwonię to siorki ciotecznej i wytłumaczę swoją sytuację.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie ma prawa mieć o nic pretensji do ciebie, jesteś całkowicie uprzywilejowana. A co do płci to w wieku waszych maluchów to jeśli będzie chłopak to myślę, że już wam lekarz powie, wtedy jest chyba mniej wątpliwości:) dzwoneczki wiszą :P

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zielony, taki pastelowy:->
    Mnie bardziej denerwuje to, że jak się w sklepie pyta o ciuszki dla dziewczynki, to od razu proponują różowy, a dla chłopca niebieski. Dla starszych dzieciaczków jest już większy wybór kolorów:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewam Tygrysku, że to kwestia umiejętności lekarza. Ja trafiłam do takiego, który narobił z 10 zdjęć z usg, ale tylko na dwóch wiem na co patrzę, pozostałe nie mam pojęcia co przedstawiają :P To samo w przypadku płci, niby coś między nóżkami jest i powiedział, że to raczej chłopiec, ale nie podpisał się pod tym, bo nie był pewien. Pod koniec miesiąca idę na połówkowe usg w 3d do lekarza, którego polecił mi mój. Podobno robi ładne usg, więc i może płeć określi na 100% :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to będziesz wiedziała na pewno co będziesz mieć. :)
    A ja np nie chcę wiedzieć co będę nosiła w brzuszku :) Najważniejsze żeby zdrowe się urodziło. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że najważniejsze żeby było zdrowe, ale dlaczego nie chcesz znać płci? :) Jak urządzisz pokoik i jakie ciuszki będziesz kupować? A jak Ci ktoś zechce dać np. tylko niebieskie, albo tylko różowe? :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio obwieściłam przyszłemu dziadkowi, że na 50% będzie dziewczynka, ale miałyśmy ubaw z mamą :D Ojciec na początku nie skojarzył xD

    Mnie się nie podobają żółte czy zielone bodziaki :P Jak będzie dziewczynka, to pierwsze co to lecę kupić komplecik http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0219342011.html mamy w domu buldożka, więc moje dziecię musi coś takiego mieć :D

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczny Moka, ale w takim kolorze może być też dla chłopaka :) Mi też się podobają ciuszki w pieski i na takie właśnie będę polować :D

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak myślisz Moka, co będzie u Ciebie? :) Ja od jakiegoś czasu miałam przeczucie, że chłopak i zdziwiłabym się jakby to jednak była dziewczynka a ten siusiak między nóżkami okazał się powiększonymi wargami sromowymi :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja - ja sobie chłopca w tym nie wyobrażam ;/ Czuję, że będzie dziewczynka, będę najszczęśliwsza jeśli to się sprawdzi, jeśli nie to składam reklamacje u męża i będzie robił do skutku hehe :D
    Ale najważniejsze by rosło i rozwijało się prawidłowo.

    Mordeczko - wytrzymasz tyle czasu w niepewności?:P Szczerze powiedziawszy mi bez znajomości płci nawet na kocyk ciężko się zdecydować :P Bardzo mało takich neutralnych rzeczy jest ;)

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie, zgadzam się z Tobą :) Ja jeszcze nic dla dziecka nie kupiłam, nawet się zbytnio nie rozglądam bo wszystko w sklepach jest takie albo dla chłopca albo dla dziewczynki, nic pomiędzy :P Ale co do piżamki to się z Tobą nie zgadzam, bo jednak bardziej sobie wyobrażam w tym chłopca niż dziewczynkę :D

    EDIT: Mi się chyba od zawsze marzył pierworodny i jak się prognozy sprawdzą, będę bardzo szczęśliwa :) Mąż zresztą też na to liczy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2015, 11:08

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj laski ale wam zazdraszczam tych dylematów ;))

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze że już zakłady są:P
    Ja narazie nie myśle co będzie ważne żeby było zdrowe!
    Odnośnie ubranek to fajnie właśnie mieć dwie rozmiarówki:)
    To nie moj etap jeszcze:)
    Ale ja jakos nie przepadam za żółtymi zielonymi kolorami..

    Aga, i co podjełaś decyzje czy idziesz?
    Ja myslam ze ty masz tylko pogrzeb cioci, a drugi czyj bo nie doczytalam?

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmuchawiec - jak twoja beta?;)

    Dzisiaj znów zaczyna mnie boleć głowa. Zmierzyłam ciśnienie i mam 100/61 nie za niskie?

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki mam popołudniu,napisze:)

    Hymm chyba niskie ,u mnie takie to norma bo jestem niskocisnieniowcem.

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niskie ale u mnie tez tak jest.ale moze poradz sie domowego lekarza jak to powinno byc u ciezarnych

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam sobie kawkę rozpuszczalną, może się trochę rozbudzę ;)

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ja mam w domu dużo kolorowych rzeczy które będą pasowały dla dziewczynki i dla chłopca więc byłabym spokojna na początku o ciuszki :) Później bym zaczęła kupować odpowiednie dla płci :)
    I jak Moka rozbudziłaś się po kawce ? Ja nie dawno wstałam po nocce :)
    I brzuch mnie lekko zabolał jak na @

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa dalej lekko ćmi, ale daję radę. Właśnie wstawiłam sobie rosołek i będę miała obiadek na dwa dni. Jakoś po tych bigosach (mmm jaki moja mama pyszny bigosik zrobiła <3) sałatkach mam ochotę na lekki rosołek ;)

    Co do ciuszków - nie liczę na to żebym od kogoś z rodziny dostała, choć ostatnio sporo dzieci się porodziło. Dużo kupowałyśmy z mamą dla bratanka, który w maju kończy rok ale jakoś nie garną się z deklaracjami aby przekazać coś dla malucha. Z kolei moja kuzynka ma to do siebie, że najchętniej wszystko po dzieciakach by posprzedawała :P Ojtam.. nie potrzebuję czyjejś łaski :)

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie jak ktoś będzie chciał to oczywiście coś podaruje :) Jak masz liczyć na kogoś to lepiej liczyć na siebie ;) A u mnie chyba na strychu z 5 kartonów jest z ciuszkami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2015, 16:14

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ