Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 28 grudnia 2014, 18:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    Mordeczka - nie wiem czy dobrze czy nie. Nie będę szukać u siebie żadnych symptomów :P Jest to jest, i już. :)
    Też tak myślę

moka89 lubi tę wiadomość

Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • kwiatuszek789 Autorytet

Wysłany: 28 grudnia 2014, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś

kwiatuszek789 - a Ty jak długo się już starasz :* ?

Lenka tak prawde mówiąc tak z normalnymi staraniami to 1cs. Od razu na CLO. Niedawno minął rok jak zaczełam leczyc niby PCOS (zdiagnozowane tylko usg), piłam inofolic, brałam dupka od uwaga! 5dc (dalaczego to w sumie nie wiem ale pewnie aby skrócic @ ale rozregulowalo mi to owulke i miałam okolo 34dc.) W wakacje poszłam do innego gina, który kazał mi przyjsc jak sie zdecyduje na dziecko. A że wiecznie odkładalismy z mezem ta decyzje ze wzgledu na moja prace bo jestem na zastępstwie, tak doczekaliśmy do grudnia. Stwierdziliśmy, ze nie ma na co czekać bo zawsze jest jakies 'ale'. W trakcie tego roku nie zabezpieczalismy sie ale z moimi cyklami i mega niskim libido ciezko trafic w owu wiec to działało jak naturana antykoncepcja :P

I tym sposobem czekam a rozwój tego cyklu bo testowac mogłabym w sumie w moje urodziny wiec prezent wymarzony :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2014, 18:43

klz9io4pkfldzhbc.png
  • tygrys73 Autorytet

Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm tak wszystkie niecierpliwie czekamy na ten styczeń, ja obiecałam, że do miesiączki nie zatestuję, a będzie ona już za jakieś 12 dni, bo owulkę chyba mialam wczoraj.

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • kwiatuszek789 Autorytet

Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys ladnie wyglada Twoj wykresik. Dobrze ze ja nie czekam na testowanie tylko najpierw na @ a jak ta sie spozni to wtedy zrobie test. Przez te kilka dni wolnego zaniechalam troszke mierzenie tempki i nie wiem czy juz byla owulka. W 7 dc pecherzyk 16mm mialam i ciekawosc mnie zżera co tam teraz sie dzieje :-P

klz9io4pkfldzhbc.png
  • [email protected] Autorytet

Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś

U mnie dziś 17dc...
    I też zastanawiam się co się tam dzieje.
    W sumie nie chcę się nastawiam, ale byłoby cudnie tak w styczniu zaskoczyć...ehh

Ja czekam na małpę do max 10 stycznia, potem dopiero testuję

Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 17dc...
    W sumie nie chcę się nastawiam, ale byłoby cudnie tak w styczniu zaskoczyć...ehh

To czekaj jak się nie pojawi to rób test :*

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 28 grudnia 2014, 22:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    [email protected] Ja Clo za pierwszym razem przechodziłam dobrze, owulacje miałaam okropnie bolesna ale to tak bolesna, że trzy dni miałam wolnego z pracy i płakałam w poduszkę bo myślałam, że macica mi wypadnie, to był ten udany cykl potem miałam przerwę dwa miesiące i znów clo i teraz trzeci raz, wszystko ok nic mi nie jest... Zastanawiam się tylko czy owulacja była ostatnio w poprzednim miesiącu bo nie bolało mnie tak mocno jak.ostatnio ale.ogólnie trochę bolało... Zastrzyków nie.dostałam żadnych bo owulacje miałam bez pregnylu i tych innych :-) teraz mam ze dwa, trzy dni przed owulacja i ciekawa jestem jak to będzie bo narazie nic nie czuje za bardzo żeby miała nadejść, raz mnie dziś zabolało w jajnikach i wsio. Mam nadzieje ze przez przeziębienie nie będzie problemu z owulacja po clo eh

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • moka89 Autorytet

Wysłany: 29 grudnia 2014, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 17dc...

Ja już w 21 dc, @ planowana na 7, jajnik od czasu do czasu kłuje poza tym nic innego mi nie dolega. Chciałabym, żeby była to cisza przed burzą i żebym dostała prezent na urodziny już tydzień wcześniej ;)

Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 29 grudnia 2014, 14:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam lekko opuchnięta pochwę tak jak w czasie @ zawsze gdy się skończyła to opuchlizna schodziła do dnia dzisiejszego jeszcze nie zeszła

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • moka89 Autorytet

Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś dopadł jakiś dziwny ból ciągnący się od dołu pępka w górę. Masakra, nie mogłam stać tak bolało :(

Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 29 grudnia 2014, 16:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    Mnie dziś dopadł jakiś dziwny ból ciągnący się od dołu pępka w górę. Masakra, nie mogłam stać tak bolało :(
    To ja tak mam gdy idę na poranne siu siu po nocy tak nie kiedy ściśnie że nie mogę siu siu zrobić

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 grudnia 2014, 16:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 18:59

[email protected] lubi tę wiadomość

• Mordeczka Autorytet

Wysłany: 29 grudnia 2014, 17:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneta91 wrote:
    Hej, ja też rodzona w styczniu - 28;) Grudzień mi przepadł, został styczeń. Oby się udało!
    Witamy Aneta :*
    Co raz więcej Nas i dobrze i źle ale trzymamy się razem :*

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • m0nik4a89 Koleżanka

Wysłany: 29 grudnia 2014, 17:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:) ja tez jestem urodzona w styczniu 24 :) staramy się 6 miesięcy ja mam stwierdzone PCOS i cykle bezowulacyjne. Aktualnie jestem 2 cykl na clo i pierwszy raz zastrzyk ovitrelle z usg wynika, że owulacja była w święta a teraz czekamy co czas przyniesie z nadzieją że maleńki prezent urodzinowy :) trzymam za Was wszystkie kciuki :) i gratuluje tym którym się udało :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2014, 17:24

• Mordeczka Autorytet

Wysłany: 29 grudnia 2014, 17:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Monika :)
    Wszystkie tutaj czekamy na II kreseczki dążymy do tego :*

Gabrysia 5.02.2016 ❤

Wysłany: 29 grudnia 2014, 22:45

Cytuj  /     /  Zgłoś

Cześć aneta91, cześć m0nik4a89 !

Witamy w styczniowcach :)
    aneta91, długo się już starasz ?

m0nik4a89 - witaj w klubie :) Chyba jesteśmy w identycznej sytuacji, również jestem po zastrzyku ovitrelle i również miałam owulke w święta :)
    Za pierwszym razem z Clo nie miałaś robionego zastrzyku ?

Fajnie, że się rozmnażamy :)

Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...

Wysłany: 29 grudnia 2014, 22:46

Cytuj  /     /  Zgłoś

W STYCZNIU URODZONE: !!!
    tygrys73
    Asiula86
    Buziulka
    Mordeczka
    [email protected]
    polska_dziewczyna
    bosa
    moka89
    Iwonaa11
    futuremama <3
    rah
    agniesja
    Another
    inezka
    Truskaffeczka
    ZakręconaOna
    kwiatuszek789
    aneta91
    m0nik4a89

Wysłany: 29 grudnia 2014, 22:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:

Moka, mnie tak czasem ciągnie w okolicach owulacji...
    Tak jakby mi się tam wszystko skręcało ;/ Ehhh

Już lepiej ? :*

• m0nik4a89 Koleżanka

Wysłany: 30 grudnia 2014, 07:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) za pierwszym razem nie miałam zastrzyku bo miałam dużo pęcherzyków można nawet powiedzieć za dużo ale żaden nie miał odpowiedniego rozmiaru i przestały rosnąć;(

to razem czekamy co czas Nam przyniesie oby dobre wiadomości :)

• m0nik4a89 Koleżanka

Wysłany: 30 grudnia 2014, 08:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    [email protected] a teraz po owulacji cos bierzesz? Ja dostałam lutinus

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego