X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm... Mam coś opowiedzieć o sobie oki ;-) mam narzeczonego, mieszkamy w Anglii, Ja 2 lata, on 8 :-) staramy się o dziecko od około półtora roku lecz w tym było pół roku leczenia tabletkami antykoncepcyjnymi bo myśleli, że pobudza moje jajniorki do roboty ale zmarnowałam czas tylko, potem problemy z tarczyca się pojawiły, przytyłam 40 kg przez to, każda choroba świata mnie normalnie dopadła... Wzięłam się za leczenie wiec i stad brałam silne antybiotyki wiec ok 2 miesięcy znów przerwa od starań także włącznie kolo roku się staramy o babelka. Lekarz dał mi Clo na owulacje, za 1 podejściem z Clo udało nam się ale niestety nie na długo :-( porobiłam w końcówce 5 tygodnia... Strasznie mi z tym ciężko do tej pory i będzie pewnie zawsze. Schudłam 32 kg juz, zupełnie inaczej się czuje jak pozbylam się tych chorób, tarczyce unormowalam wiec niczym się martwić nie mogę... Teraz mam 3 cykl starań z Clo licząc z tym z poronienim. Jestem pracusiem który wyleguje się trzeci tydzień na urlopie hihi i to tyle w sumie o mnie. Znacie mnie juz na wylot :-p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie życzymy Tobie jak i Nam żeby się udało:*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane bardzo :-)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi OVU pokazuję dni płodne od ostatniego dnia Starego Roku a kończą mi się 4.01 Nowego Roku :)
    Teraz mi przypadają nocki w pracy ale tylko 2 dni bo później mam wolne :)
    Więc będziemy z mężulkiem działać jutro zamawiam testy owulacyjne na allegro mam nadzieję że szybko dojdą i będę sprawdzać czy ovu się zbliża czy może już jest :)

    A co tam u Was

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Jeśli pozwolicie to i ja się nieśmiało przyłącze, jestem z 10 stycznia :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    Jeśli pozwolicie to i ja się nieśmiało przyłącze, jestem z 10 stycznia :)
    Serdecznie zapraszamy i Witamy w naszej grupie :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam do Was takie pytanie.
    Kiedy kładziecie się wieczorem do łóżka i jak rano wstajecie czujecie takie dziwne ciągniecie w brzuchu ja nigdy tak nie miałam dopiero o 2-3 dni tak mam.Nawet jak robię siu siu to mnie tak ciągnie .

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak zwykle przy owulce. Mordeczka ta aukcja już zakończona ale sprzedawca nazywał się twójszkrab i było 30 testów owu i 5 ciążowych za 19,70. Kwiatuszek współczuje przejść...

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Ja mam tak zwykle przy owulce. Mordeczka ta aukcja już zakończona ale sprzedawca nazywał się twójszkrab i było 30 testów owu i 5 ciążowych za 19,70. Kwiatuszek współczuje przejść...
    Dzięki dzisiaj zamówiłam od MamyBABY 30 testów ovu plus 5 ciążowych za 19.70 także za 2-3 dni powinny przyjść pocztą:)
    Ale dziekuje za pomoc :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2014, 16:39

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek, Zakręcona - witajcie w gronie Styczniówek :) Jest nas coraz więcej :)
    Ja dziś leniwie, wczoraj z przyjaciółką zrobiłyśmy 1,5 butelki wina i humor miałam od razu lepszy :) Mój mąż dojrzał do tego żeby mnie przytulić, wyrzuciliśmy z siebie wszystko i oczywiście się poryczałam. O ja głupia ;P Jest już ok.

    Dziewczyny a mi znowu śluz płodny wrócił.. nie wiem o co chodzi, ale nie mierzę tempki ani nic więc nie wiem. Owu pewnie była 15-16 dnia.

    Testy owu kupowałam też na allegro z 5 ciążowymi w zestawie. Takie paskowe, zwykłe. Przyszły na drugi dzień, także ekspresowo ;)

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Także czekam może we wtorek już będą:)
    Moka to dobrze że się sobie porozmawialiście rozmowy są potrzebne nie ważne czy te dobre czy te złe :) To chyba dobrze że wrócił śluz?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam nowe staraczki :)

    Zakręcona...to faktycznie już sporo przeszłaś :*
    Jak znosiłaś Clo ? Miałaś robione zastrzyki z ovitrelle na pęknięcie pęcherzyków ?

    U mnie obecnie to już 14 cykl starań - w tym pierwszy cykl z Clo.
    Jestem tuż po owulce...i chyba zaczynam tykać jak bomba :)

    kwiatuszek789 - a Ty jak długo się już starasz :* ?


    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    W STYCZNIU URODZONE: !!!
    tygrys73
    Asiula86
    Buziulka
    Mordeczka
    Lenka@
    polska_dziewczyna
    bosa
    moka89
    Iwonaa11
    futuremama <3
    rah
    agniesja
    Another
    inezka
    Truskaffeczka
    ZakręconaOna
    kwiatuszek789

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Laseczki, a co do testów - to ja mam mnóstwo tych z allegro.
    Testy owulacyjne są na prawdę dobre.

    Natomiast testów ciążowych nie miałam jeszcze okazji zweryfikować.
    Może styczeń okaże się łaskawy... :)


    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam nadzieję że w styczniu się uda :*
    Chciałabym dostać wymarzony prezent na urodziny dla siebie i męża:*:)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka - nie wiem czy dobrze czy nie. Nie będę szukać u siebie żadnych symptomów :P Jest to jest, i już. :)

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    Mordeczka - nie wiem czy dobrze czy nie. Nie będę szukać u siebie żadnych symptomów :P Jest to jest, i już. :)
    Też tak myślę

    moka89 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka@ wrote:

    kwiatuszek789 - a Ty jak długo się już starasz :* ?

    Lenka tak prawde mówiąc tak z normalnymi staraniami to 1cs. Od razu na CLO. Niedawno minął rok jak zaczełam leczyc niby PCOS (zdiagnozowane tylko usg), piłam inofolic, brałam dupka od uwaga! 5dc (dalaczego to w sumie nie wiem ale pewnie aby skrócic @ ale rozregulowalo mi to owulke i miałam okolo 34dc.) W wakacje poszłam do innego gina, który kazał mi przyjsc jak sie zdecyduje na dziecko. A że wiecznie odkładalismy z mezem ta decyzje ze wzgledu na moja prace bo jestem na zastępstwie, tak doczekaliśmy do grudnia. Stwierdziliśmy, ze nie ma na co czekać bo zawsze jest jakies 'ale'. W trakcie tego roku nie zabezpieczalismy sie ale z moimi cyklami i mega niskim libido ciezko trafic w owu wiec to działało jak naturana antykoncepcja :P

    I tym sposobem czekam a rozwój tego cyklu bo testowac mogłabym w sumie w moje urodziny wiec prezent wymarzony :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2014, 18:43

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm tak wszystkie niecierpliwie czekamy na ten styczeń, ja obiecałam, że do miesiączki nie zatestuję, a będzie ona już za jakieś 12 dni, bo owulkę chyba mialam wczoraj.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys ladnie wyglada Twoj wykresik. Dobrze ze ja nie czekam na testowanie tylko najpierw na @ a jak ta sie spozni to wtedy zrobie test. Przez te kilka dni wolnego zaniechalam troszke mierzenie tempki i nie wiem czy juz byla owulka. W 7 dc pecherzyk 16mm mialam i ciekawosc mnie zżera co tam teraz sie dzieje :-P

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ