Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha a no niestety tak to jest:)
    Tzn Ja zawsze mowie np. Jestem w 27 tyg a dokładnie w 26t1d :) i sama tak mówi wiec przyzwyczajenie hehe
    Ale no belly o jeden tydzień cofa zauwazylam .
    Ty juz 8 jejku !


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko jakoś nie umialabym miesiącami serio haha bo czasami parę dni wczesniej się zaczyna miesiąc ciąży niz masz TP: D
    Ja cydru właśnie nie pilam nigdy , po ciąży spróbuje
    A Lecha free pilam czystego ostatnio nie s!akowego i był bleeeeeeeeee: ( muszę poszukać dziś jakiegoś smakowego dobrego


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te Lechy free zawierają trochę alko, więc uważałabym na Twoim miejscu. Czytaj składy tych browarów.

    Nom 8 mam już od jakiś 3 tygodni, więc za jakieś 2 zacznie się 9-ty wg. belly :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja spróbuje tego free z limonką bo nie piłam

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi smakuję :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak unikam w ciąży browarów, nawet tych pseudo bezalkoholowych, bo nie mam do nich zaufania. Już niedługo i napiję się normalnego :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisze Ci jak spróbuje czy mi podejdzie, a tymczasem uciekam na to głupie szkolenie przed pracą bleee

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby Ci szybko przeleciało :)

    Dea28 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja no czytalam i serio nie było nic o alkoholu napisane takto bym nie wzięła przecież ! Nienormalna nie jestem żeby w ciąży alkohol próbować ...
    Ja wtedy wzielam bo sobie wieczorek zrobiliśmy z moim D itp ale wzielam parę łykow i feeee wylalam gorzkie jak chuj gorzej niż zwykle cieple alkoholowe piwo . !!! A mój był zamrożony :/
    9 juz ?? To od kiedy belly liczy 8 miesiąc jak mówisz ze jesteś w 33 a od 3 tyg juz w 8 ? Laska jedna z forum od 32 a 31 skończonego na belly zaczęła 8 miesiąc ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na imprezie rodzinnej byłam 2 tygodnie temu, a 8 miesiąc wg. belly zaczął się tydzień wcześniej, czyli miałam wtedy skończone równo 30 tygodni (to było 4 lipca), czyli rozpoczęty 31 tydzień. Też się zdziwiłam, bo w mojej książce jest że od rozpoczętego 32 tygodnia jest 8 miesiąc, czyli tak jakby zaczął się 2 tygodnie temu :D Nie namieszałam? :P Jutro Kochana zaczynam 34 tydzień, więc liczę już to wszystko od jutra ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 13:22

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale te tygodnie są popierdolone :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie mordeczko ??? Hahaha te końcowe najbardziej z tego co widzę: D
    Nie spoko Aniesja skumalam no tak ! Jutro 34 masz to jeszcze wychodzi na to ze 2 tygodnie i 9 miesiąc zaczniesz no tak bo to wtedy będzie 35 t a 36 a według belly za tydzień 9 zaczniesz . Rozkminilam hahaha

    agniesja lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Ja jednak unikam w ciąży browarów, nawet tych pseudo bezalkoholowych, bo nie mam do nich zaufania. Już niedługo i napiję się normalnego :P
    Też unikam,jakoś wolę nie ryzykować :)

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ja sprobowalam raz , czytam etykiety wszędzie nawet na przyprawach do jedzenia ( zboczenie zawodowe po diecie jak Ja to mowie) i alkoholu nie było wiec zaryzykowalam , sprobowalam nie smakowalo , wylalam ! :)
    Nie mam sobie nic do zarzucenia , ze może pilam alkohol w ciąży czy cos ...
    Jeżeli agniesja mówi ze są pseudo bezalkoholowe więcej nie będę kupowała i juz .
    Więcej grzechów nie pamiętam ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 13:34


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea jak się doczekam córki to też będzie Laurka :)

    Zakręcona mi gin zawsze mówi tak jakbym była tydzień mniej niż pokazuje belly,chyba do konca ciąży nie ogarne tych tygodni i miesiecy.

    Jestem po wizycie, lekarz na nfz bardzo miły ale mam nadzieje ze jutro nie bede plamić po wzierniku...usg nie mial, tylko ktg bylo
    najlepsze że nie mógł znaleźć serduszka i trochę wystraszona wyszłam z gabinetu i prawie bieglam do domu a mam trochę daleko i dorwałam od razu detektor i momentalnie znalazłam serduszko dzidzi, tak mu biednemu szybko waliło przez to moje głupie zdenerwowanie...także laski nie stresować się bo właśnie usłyszałam jak to działa na nasze smyki :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 13:38

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie biegaj !!!! :D
    Pamiętasz jak gadalysmy ostatnio o tym właśnie ze maluchy skaczą i czasami zanika odbicie serduszka przez to:) spokójnie na drugi raz wroc do domu spacerkiem z pewnością ze jest ok !!! :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku no niestety ale wszelki stres itp odbija się na maluchach: (
    Moja znajoma słuchajcie miała polowe ciąży spokojna dziecko miało tętno stale 150 a zaczęły się jej problemy a mała dostawała przez jej stres tętno 170/190 aż ja w szpitalu położyli bo malej mogło stanąć serduszko lekarze mówili , strasznie miała podniesiony przez stres mamy także spokój musimy zachować nawet jak ciężko: (


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku ty wariacie małemu strachu narobiłaś :/ Ale dobrze że wszystko jest ok i :)
    No stres jest nie potrzebny ale zdarza się niestety

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miał chyba jakiś głupi sprzęt bo nawet pływanka nie bylo słychać.

    Należy mi się opieprz,macie racje :( rano mnie kopał przecież to co miało być nie tak. Ale sie ciesze z powodu tego detektora jednak. Zakręcona a jak tam ta mała urodzila sie zdrowiutka?? No nie denerwujemy sie kochane, ani na faceta,ani tesciowa ani ludzi i caly swiat :D

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleńka urodziła się zdrowiutenka ! 10/10 :)
    Ale nie ma co mimo wszystko ryzykować , Ja sama wiem po sobie , ze nie da się czasami stresu uniknąć a w ciąży to wkurza wszystko 100 razy bardziej ale musimy chociaż opanować się same jak cos nie tak jest , dla dobra serduszka naszego drugiego .
    Tybrysku dokładnie , czulas ruchy rano to co mialobyc nie tak . Możliwe ze miał jakiś wadliwy sprzęt jak wód mię było słuchać , na lekarskim tym sprzęcie u internisty posluchasz wód a co dopiero na detektorze tentna , musiał mieć lipę jakas i !zły sobie gdzieś skakał i nie mógł go złapać:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 13:54


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 358 359 360 361 362 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ