X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No naszemu pierwszy raz się zdarzyła taka akcja ;/ Czasami jak jestem sama to wychodzę po 20 i do rana do 9 spokojnie daje radę ;)

    Testy są schowane, niestety wykresu nie wydrukuję tak jak planowałam, bo niewiele z niego wynika ;) Chcę zrobić takie ładne pudełeczko na takie pamiątki, ale to później

    Najlepsze, że na sobotę umówiłam się z mamą na obiad - podekscytowana, że będą moje ulubione kluseczki, czar prysł jak się rozłączyłam i uświadomiłam sobie, że jestem w ciąży i nie wiem czy je zjem :P Ale... odpukać, póki co czuję się dobrze, jem w miarę normalnie i nie mam mdłości

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki masz apetyt jedz to na co masz ochotę :)
    Dzisiaj znowu zrobiłam test owulacyjny i wyszła blada kreska

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie, poczekaj do ciążowego ;) dzisiaj pracujesz?

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już mam weekend dopiero w poniedziałek idę :)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łe no to luzik :) Jutro testowanko :D

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • alexandra Przyjaciółka
    Postów: 84 26

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka trzymam kciuki, żeby wyszły dwie krechy!<3

    Moka89 jak się czujecie? :)

    Lenka co tam u Ciebie?

    Reszta dziewczyn też milczy....

    414b696fd689b0d62438513701720cb0.png
    20130608650120.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo dziewczyn milczy ja tu co pól godziny zaglądam i patrze czy są jakieś nowe wpisy a tu du.pa :(
    Musiałam się kimnąć na godzinę bo mi się spać chciało :)
    No i zaczęły mnie pobolewać jajniki jak na @...

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moka, a może po protu Twoja psina się czymś zatruła? Mój tak czasami ma, jak zje na dworze jakąś kość. Czy to środek dnia czy nocy, nie ma przeproś, trzeba z nim iść :P

    Miałam w poniedziałek robione usg, ale było widać tylko pęcherzyk 5,7 mm. Skierowanie dostałam na takie badania:
    VDRL - Treponema pallidum (czyli kiła)
    Morfologia
    HBs antygen
    Przeciwciała anty HCV
    HIV (IV-ta generacja)
    Glukoza
    Mocz analiza ogólna
    Grupa krwi
    Toxoplazma IgG ilosciowo
    Toxoplazma IgM ilościowo
    oraz Betę, we wtorek i dzisiaj powtórna. Wszystko wyszło ok. tylko nie mam jeszcze wyników drugiej bety i za dużo mam krwinek czerwonych w moczu, ale mam nadzieję, że to nic strasznego...

    Ja niestety miewam mdłości, szczególnie wtedy jak jestem głodna. Najgorsze, że nie wszystko mi smakuje, a zdrowa potrawka z kurczaka, brązowego ryżu i warzyw gotowanych na parze wczoraj w pracy rosła mi w buzi :P Musiałam udawać, że jest pycha, bo niestety nie sama siedziałam w socjalnym :P
    Poza tym, ciągle jestem śpiąca. Wczoraj usnęłam o 22ej, a już nie pamiętam kiedy tak wcześnie spałam :P No i te nerwy, dzisiaj myślałam że rozszarpię recepcjonistkę z Luxmedu a później prawie się rozpłakałam :D Ach te hormony :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam Was, że mnie trochę nie było, ale miałam bardzo ciężki tydzień. I nie chodzi tu o to, że było ciężko w pracy, tylko jakoś na duszy ostatnio mi ciężko i nie chciałam Was dołować i wkurzać. Dziś, niestety też nie należy do tych dni, kiedy to jestem pełna entuzjazmu :(
    Byłam u lekarza i niestety w tym cyklu dość słabo zareagowałam na Clo - mam jeden dominujący pęcherzyk 14 mm (a to 12 dc), więc jutro rano zastrzyk Menopur, aby pęcherzyk jeszcze podrósł, a w niedzielę Ovitrelle na pęknięcie i poniedziałek wieczór starania. Ale i tak raczej nic z tego nie będzie. Lekarz po obejrzeniu wyników męża stwierdził jednoznacznie, że kwalifikujemy się do inseminacji. Fakt, że gdybyśmy się jeszcze tak postarali naturalnie może kiedyś udałoby się naturalnie, ale pewnie niezbyt prędko. Jego doświadczenie mówi, że należałoby jednak zrobić inseminację. Tak więc, jeśli w tym cyklu się nie uda, to w kolejnym badanie drożności jajowodów i inseminacja. Pobrał mi dziś materiał na posiew z szyjki macicy. Mam nadzieję, że wynik będzie dobry, to będę mogła podejść do tego HSG.

    Mordeczka, trzymam kciuki, aby jutrzejszy test potwierdził dzisiejszy :)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki po całym tygodniu wreszcie mam wolne ,mordeczka trzymam kciuki żeby jutro kreseczki były jeszcze bardziej widoczne

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile małpa nie przyjdzie coraz bardziej źle się czuję:( chyba nici z tego cyklu

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poki nie masz @ jest nadzieja ja nigdy sie nie nastaiwma ze napewno zaszlam poprostu kiedys nadejdzie ten szczesliwy miesiac

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie też jestem tego samego zdania:)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej test negatywny. Czekam na @

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze... a już miałam nadzieję :( Powodzenia w następnym cyklu i nie poddawaj się, styczeń się jeszcze nie skończył :) :*

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem o tym nie poddam się! :)

    agniesja lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja- raczej to nie zatrucie, bo siuśki go męczyły, wróciło wszystko do normy ;) właśnie go wykąpałam :)
    Cieszę z twoich dobrych wieści ;) ja wizytuję za 4 dni ;)

    Dzisiaj zrobiłam morfologię, ogólne badanie moczu, tsh, progesteron i betę. Wyniki w poniedziałek ;)

    Mordeczka - nie wszystko stracone póki @ nie ma ;) mi test wyszedł dopiero po terminie. Właśnie przed chwilą mi się przypomniało o twoim testowaniu i mowię do mężnego, Mordeczka miała dzis testować! Muszę sprawdzić forum! Dziwnie na mnie spojrzał haha ;)

    agniesja lubi tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi my to mamy miedzy sobą więc pewnie nie wie o kogo chodzi:)
    Dziś dopiero 11dpo więc może za wcześnie:)

    agniesja lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Ciebie kochana ;*

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ