X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa bym zapomniała witam nowe osóbki <3

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    W STYCZNIU URODZONE: !!!
    tygrys73 (28.01)
    Asiula86 (23.01)
    Buziulka (10.01)
    Mordeczka (31.01)
    Lenka@ (17.01)
    polska_dziewczyna (09.01)
    bosa (24.01)
    moka89 (13.01) <3
    Iwonaa11
    futuremama <3
    rah (23.01)
    agniesja (22.01) <3
    Another (18.01)
    inezka (29.01)
    Truskaffeczka (20.01)
    ZakręconaOna (08.01)
    kwiatuszek789 (10.01)
    aneta91 (28.01)
    m0nik4a89 (24.01)
    JennyXS (24.01)
    alexandra (20.01)
    Paula_21 (14.01)
    ppaulina (07.01)
    Kasia *
    Anka83 (23.01)
    Ags99 (12.01)

    Ags99, spokojnie poczekaj...wiem, że nie łatwo jest się nie wkręcać, jak się małpa spóźnia...
    Co ma być to będzie, wierzymy, że będzie dobrze :*

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda w to wierzy :) <3

    Paula_21 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ma być to nas nie ominie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mordeczka robiłas test czy czekasz ? jeszcze

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam choć nie wiem czy jest sens bo @ chyba rano będzie

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Agss99 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, musiałam zmienić konto bo z tamtym było coś nie tak...
    Słuchajcie dziś rano zrobiłam test z pierwszego moczu, wynik negatywny...
    Sama nie wiem już teraz na co mam czekać...

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane , wczoraj tak jak Wam pisałam zrobiłam test i wyszedł negatywny wczoraj tempka mi spadła troche więc mowie na zbliżająca się @ a dzis temperatura skoczyła mi do 36.96 ;-/ i teraz chust wie po co i dlaczego , według ovu dzisiaj mam 16 dpo ale możliwe , ze jednak owulka była w 23 dc o ile w ogole była bo tak na początku ovu mi wyznaczało a potem zmieniło ... tylko z tym , ze Ja lece na CLO i nie sądze by tak późno po tym leku owulacja była ... albo była w 17 dc np. ale to jakby była ciąża to byłby test juz teraz pozytywny ... brałam duphaston fakt , ze przez moja skleroze po 1 tab dziennie a nie po 2 ale odstawiłąm go nie cały tydzien temua zawsze po nim dostawałam @ w dzien odstawienia lub max dzien po ... nie wiem co sie dzieje ... czekam cierpiliwe na @ ale jak nie przyjdzie jeszcze przez pare dni to chyba zawitam do lekarza bo kuźwa nie jest to normalne . Mordeczko kochana nie przekreślaj cyklu ;) jak to sie mowi dopoki @ nie przyjdzie są nadzieje ;) Lenka wybacz , ze wczoraj nie złożyłam , spoznione ale szczere zyczenia ;** wszystkiego dobrego .

    Lenka@ lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam juz 27 dziem cyklu ijuz mam tak mokro brzydko mowiąc ze do terminu czyli 25 raczej nie doczekam i @ zawita wczesniej chociaz szyjke mam zamknieta twardo iwysoko .testu zrobic jeszcze nie moge dostalam pregnyli wynik będzie falszywy .co za zycie tkwie w zawieszeniu inc zrobic nie moge tylko czekac .jakbym zaszła wciaże to bym sie ciezko zdziwila ze jednak sie udało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2015, 13:17

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm no tak po pregnylu wyjdzie fałszywy wynik , kochana nie skreślaj cyklu ... musisz czekać i tyle . Najgorsze jest to czekanie ;/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie skreślam czekam ,gdyby nie pregnyl juz bym test zrobila ale wiem że wyjdzie pozytywny i z ciaza moze miec niwiele wspólnego za malło dni mineło od podania musze czekac do czwartku

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to już pare dni zostało ;) wytrzymasz ... trzeba się uzbroić w cierpliwość no faktycznie pewnie pozytywny by wyszedł , tak niestety działa ten lek ... trzymam kciuki mocno

    Kasia * lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakrecona nie dziękuje .Ty masz taka wysoka tempke i negatywny test moze za szybko zrobiłaś ,albo Ci sie cos pokreciło w tym cyklu albo ciaża , aj obstawiam ze to ciąża za długo masz juz wysoka tempke .lewy test albo za wczesnie.pozatym nie masz gwarancji czy owulke mialas 19 mogłaś miec i 21 plus 14 dni fazy lutealnej to itak masz za długo :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2015, 14:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agss99 wrote:
    Hej dziewczyny, musiałam zmienić konto bo z tamtym było coś nie tak...
    Słuchajcie dziś rano zrobiłam test z pierwszego moczu, wynik negatywny...
    Sama nie wiem już teraz na co mam czekać...
    czytałam Twoje wcześniejsze objawy. u mnie było podobnie na początku. tylko o wiele później zrobiłam test. Wolałam przetrzymać się dłużej. Uważam, że może ciut za wcześnie to robisz. Lub być może są inne przyczyny braku @ ..

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    zakrecona nie dziękuje .Ty masz taka wysoka tempke i negatywny test moze za szybko zrobiłaś ,albo Ci sie cos pokreciło w tym cyklu albo ciaża , aj obstawiam ze to ciąża za długo masz juz wysoka tempke .lewy test albo za wczesnie.pozatym nie masz gwarancji czy owulke mialas 19 mogłaś miec i 21 plus 14 dni fazy lutealnej to itak masz za długo :P
    Kochana no własnie nie mam pewności czy miałam ta owulacje w ogole bo mieszkam w UK i nie ma u mnie czegoś takiego w miejscowosci jak monitoring cyklu , oni rzadko keidy wiedzą co to w ogole znaczy ... No mam wysoką mam ale sądze , że bardziej się cos pokićkało , no wykres niby ciążowy hehe ale nic z tego na bank ... bede czekac na okres a jak nie przyjdzie to lekarz migiem .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Agss99 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_21 wrote:
    czytałam Twoje wcześniejsze objawy. u mnie było podobnie na początku. tylko o wiele później zrobiłam test. Wolałam przetrzymać się dłużej. Uważam, że może ciut za wcześnie to robisz. Lub być może są inne przyczyny braku @ ..
    Na jutro o 9 jestem umówiona na badania i wszystko sie rozstrzygnie.... Znów mam wrażenie, ze zaraz @ sie zacznie... Okres starań i oczekiwań jest najgorszy!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakręcona no jak mieszkasz w uk to ipewnie masz racje juz nie raz słyszałam od koleżanek że dla lekarzy tamtejszych jak nie ma widocznego zarodka na usg tylko okres sie spóznia to ich to mało interesuje chyba ze masz badanie krwi beta ,to Ci pomoga .dopóki nie ma zarodka nie ma ciaży .przykre to ale jak widac prawdziwe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2015, 16:07

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczynki jak minął Wam poniedziałek? :)
    Ja dzisiaj z rana byłam nie do życia:/ Spałam tylko nie całe 3 h gdzie musiałam wstać o 4:45 w pracy przeszłam jakieś załamanie nerwowe bo się popłakałam:(
    Już jest ok. :)
    No i jajnik się odzywa na @ :/

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odpoczywam po pracy ale w pracy tez miałam ciezki dzień czego bym nie zrobiła to było coś nie tak

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te poniedziałki chyba na każdego tak działają :D

    Kasia * lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ