X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    W STYCZNIU URODZONE: !!!
    tygrys73 (28.01)
    Asiula86 (23.01)
    Buziulka (10.01)
    Mordeczka (31.01)
    Lenka@ (17.01)
    polska_dziewczyna (09.01)
    bosa (24.01)
    moka89 (13.01) <3
    Iwonaa11
    futuremama <3
    rah (23.01)
    agniesja (22.01) <3
    Another (18.01)
    inezka (29.01)
    Truskaffeczka (20.01)
    ZakręconaOna (08.01)
    kwiatuszek789 (10.01)
    aneta91 (28.01)
    m0nik4a89 (24.01)
    JennyXS (24.01)
    alexandra (20.01)
    Paula_21 (14.01)
    ppaulina (07.01)
    Kasia *

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! Dziękuje za wpisanie :)

    Lenka! Wszystkiego naj! Zieloności! /moja córka ma na imię Lena ;) ma 4 latka/

    Another Wszystkiego naj w dniu urodzin :) Zieleni!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 19:37

    Lenka@ lubi tę wiadomość

  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka - wszystkiego naj naj kochana z okazji wczorajszych urodzin! Życzę Ci najwspanialszego prezentu ;)

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziękuję kochane...aż mi się lepiej zrobiło na serduchu, jak dziś do Was weszłam :*
    Another, wszystkie naj naj naj :*

    Moka, a jak Ty się w ogóle czujesz przyszła mamusiu :) ?

    Paulina, jak długie masz cykle? Masz jakieś symptomy :)

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle 27 dniowe no w porywach do 28 jak w zegarku. Ten cykl piliśmy z lubym zioła ojca sroki nr 3. To nasz 8 cykl starań.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do objawów. Powiem tak ziółka zdziałały cuda. Od niepamiętnych czasów czułam owulację i pojawił się śluz. No i temperatura pięknie się wyrównała. A teraz sama nie wiem co myśleć. Mam jakby objawy ciąży ale nie wierzę że to może groszek robi mi te psikusy. No ale te plamienie po owulacji i spadek tempki... sama nie wiem.

  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też dołączam do styczniowek:-) Jestem z 23:-) Może nasz miesiąc bedzie dla nas szczęśliwy:->
    Pozdrawiam:-)

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka83 wrote:
    To ja też dołączam do styczniowek:-) Jestem z 23:-) Może nasz miesiąc bedzie dla nas szczęśliwy:->
    Pozdrawiam:-)
    Musi się udać :D

    Lenka@ lubi tę wiadomość

  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ppaulina wrote:
    Ja mam cykle 27 dniowe no w porywach do 28 jak w zegarku. Ten cykl piliśmy z lubym zioła ojca sroki nr 3. To nasz 8 cykl starań.

    Za mną już 14 nieudanych cykli i nikt nie jest w stanie powiedzieć nam co jest nie tak...
    Nawet nie wiem, kiedy to upłynęło.

    Witamy Aniu :* !

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    W STYCZNIU URODZONE: !!!
    tygrys73 (28.01)
    Asiula86 (23.01)
    Buziulka (10.01)
    Mordeczka (31.01)
    Lenka@ (17.01)
    polska_dziewczyna (09.01)
    bosa (24.01)
    moka89 (13.01) <3
    Iwonaa11
    futuremama <3
    rah (23.01)
    agniesja (22.01) <3
    Another (18.01)
    inezka (29.01)
    Truskaffeczka (20.01)
    ZakręconaOna (08.01)
    kwiatuszek789 (10.01)
    aneta91 (28.01)
    m0nik4a89 (24.01)
    JennyXS (24.01)
    alexandra (20.01)
    Paula_21 (14.01)
    ppaulina (07.01)
    Kasia *
    Anka83 (23.01)

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka@ wrote:
    Za mną już 14 nieudanych cykli i nikt nie jest w stanie powiedzieć nam co jest nie tak...
    Nawet nie wiem, kiedy to upłynęło.

    Witamy Aniu :* !
    Lenka powiem Ci że to moje 2gie konto na Ovu. Porzednie usunęłam ze względu na stres jaki czułam jak wpisywałam tepke itd. I jak się załamałam bo miałam cudny wykres wszystko super a ja dostałam okres.... A teraz założyłam bo czuję się gotowa znów do Was wrócić :) Może wrzucenie na luz coś zdziała?

  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka - dziękuję, póki co nie narzekam ;) Dzisiaj troszkę mnie plecki bolą, ale ogólnie jest ok ;) Najlepsze jest to, że wczoraj się dowiedziałam, że nasza bliska koleżanka jest też w ciąży i mamy podobny termin :D Śmiejemy się, że będziemy razem rodzić, a nasi mężowie pójdą w tany na pępkowym i wrócą po tygodniu :D

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ppaulina wrote:
    Lenka powiem Ci że to moje 2gie konto na Ovu. Porzednie usunęłam ze względu na stres jaki czułam jak wpisywałam tepke itd. I jak się załamałam bo miałam cudny wykres wszystko super a ja dostałam okres.... A teraz założyłam bo czuję się gotowa znów do Was wrócić :) Może wrzucenie na luz coś zdziała?

    Ja już drugi cykl nie mierzę tempki, bo mój humor był wiecznie uzależniony od tego czy tempka spadała, czy się podnosiła....
    Jutro mam monitoring. Ostatnio miałam 3 ładne pęcherzyki, ale i tak nie zaskoczyło.

    Moka...fajnie, że masz kogoś w podobnej sytuacji :)
    Dbaj o siebie teraz :*


    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym niemierzeniem temperatury do dobry pomysł. Ja w tym cyklu odpuściłam, nie przejmowałam się tym jak wygląda wykres i się udało :) Także życzę każdej z Was przede wszystkim spokoju, luzujcie majty i do dzieła ;)

    Lenka@, Mordeczka lubią tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duża ilość dziewczyn z Naszego wątku się nie odzywa a tak Nas dużo:)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Po 14 nieudanych cyklach, to już sama zaczynam wątpić...wczoraj poszłam na spacer i się zastanawiałam, co jest ze mną nie tak...

    Mordeczka, liczę na to, że się w końcu uaktywnią :)

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Ags99 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja też jestem ze stycznia 12 :) a 21 mam imieninki !
    Piszę tutaj.... bo chciałabym prosić was o radę...
    Mianowicie:
    15.12.2014 rozpoczęła mi się miesiączka cykle raczej regularne 29-31. Oczywiście kochaliśmy się w dni płodne....
    Planowo 15.01.2015 powinnam dostać miesiączki ok. 11.01 pobolewał mnie jeden dzień brzuch jak na @, następnego dnia wszystko jednak ustało, 15.01 żadnych bóli, ani nic... 17.01 ból jak w dniu @, ale cisza... od wczoraj właśnie kręci mi się trochę w głowie, ból brzucha też już dzisiaj ustał... nie wiem co mam myśleć, dziś zrobiłam test w sumie pół godziny temu i pokazuje wynik negatywny.. jak myślicie co może być przyczyną? Czy może jednak to ciąża, a test po prostu z tak późnego moczu tego nie wykazał? sama nie wiem co mam myśleć :(

  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć Ags99.
    Ja bym powtórzyła test, ale z porannego moczu. Poza tym, i tak może być jeszcze za wcześnie...
    Oczywiście nie chcę nakręcać, bo to równie dobrze może być ciąża, jak i opóźniona małpa przez różne czynniki.

    Czy wcześniej miewałaś już takie wahania w cyklach?
    Bierzesz jakieś leki?

    Spokojnie :* Trzymamy kciuki :*


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 20:57

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na to liczę że w końcu się pokażą tutaj :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Ags99 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leków żadnych nie biorę, ok. pół roku temu miałam małe zawahanie, z tym, że wtedy w okresie dni płodnych dostałam plamień. Ogólnie opóźnień żadnych sobie nie przypominam. Nie chcę sobie nic wkręcać, ale daje mi do myślenia to kręcenie się w głowie ponieważ jest dość silne i jeszcze czegoś takiego nie miałam... aha i w nocy bolały mnie strasznie nogi, aż nie mogłam przez to spać, nie wiem czy jest to ze sobą jakoś powiązane...
    Poczekam jeszcze dwa dni i jeśli @ nie przyjdzie powtórzę test z porannego moczu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 21:02

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ