Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 września 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia to jesteście zapisani i czekacie na swoja kolej a przy okazji korzystacie z płatnego ?? Czy już odpusciliscie nie płatny ?
    Mordeczko tak cukru . Pewnie , ze dasz sobie rade , dietę mała wprowadzisz i będzie super . Tylko dbać bardzo o dietę bedziesz musiała zeby na maluchu się nie odbiło. Ale to wiesz:)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 21 września 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to będę musiała zakupić ten cukromierz czy jak to się pozywa ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 września 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glukometr kochana: D
    Wiesz co poczekaj na wizytę u lekarza bo czasami sami w aptekach dają albo lekarze , wielu dziewczynom tak dali:)
    Poczekaj na wizytę bo może ustali sama diete a poza ty! Glukometry dla ciężarnych i ogólnie chyba są na receptę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 18:13


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 21 września 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no chyba że tak :) Ale później to się wraca ten glukometr nie ? Gdyby mi lekarz przepisał

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 21 września 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, ale, zeby podejść za kasę musieliśmy zrezygnować z programu ministerialnego. Inseminacja jest tańsza i mniej obciazajaca organizm, ale ma też niższa skuteczność. Chociaż wielu parom pomaga. Wszystko zależy od tego, w czym jest problem.

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 21 września 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glukometr jest bez recepty, ale na paski do niego chyba jest recepta potrzebna...

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 września 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A możliwe , ze na paski . Wiesz co kochana nie wiem czy wraca , musisz dowiedzieć się wszystkiego od lekarza :) bo My tu tak gdybamy tylko .:P

    Rozumiem Asia , eh ciężkie to wszystko ale czego się nie robi dla szczęścia i nowego życia .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 21 września 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że tak :) Cóż pozostaje mi czekać do 8.10 :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 września 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu organicz na razie białe pieczywo , cukry , slodkosci wiesz i jakoś przetrwasz do 8.10 :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 21 września 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że tak :) To nie jest wyrok :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 września 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za tydzień w poniedziałek idę na hsg... Ojj juz się boje tego bólu... Gin powiedział ze nie trzeba być na czczo ale z nerwów i tak chyba nic nie zjem...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 września 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj pewnie nie zjesz . Czyli co , malpiszon przylazl i juz przelozylas tak ?!


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 września 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak... I tak dobrze bo mialam miec w piątek i tylko o 3 dni przesunął. Ciąża teraz byłaby najlepsza bo by mnie to ominęło :p

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 września 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no była by była ale Ja wierze , ze po hsg szybciutko Wam pójdzie:)
    Na pewno wszystko drozne ale lekko Cie przepchaja jeszcze i jak szalona polecisz :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 21 września 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl, będzie dobrze, zobaczysz! To nie jest wielki ból! Spokojnie!

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 września 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w porownaniu do tego ktory mialam dzisiaj to moze nie... zgiac sie nie moglam tak mnie lezdzwie bolaly.... dalej troche bola ale nie az tak...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 21 września 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25, dasz radę, zobaczysz! Musisz zobaczyć, jaki masz cel na końcu i będzie łatwiej :)
    Poza tym to nic w porównaniu do porodu ;) Nie wiem, co to poród, ale domyślam się, że na bank jest większy ;)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 22 września 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem, znow przepadłam bez wieści :) ale melduję się, że jesteśmy już we trójkę /)
    Gabrysia przyszła na swiat 16.09 o godz. 8.27 przez CC. Klimatyzujemy się w domku i uczymy się sie ie :)

    Ciocie , to ja http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b31d1d13aa84.jpg

    ZakręconaOna, ona., Dea28, rah, tygrys73 lubią tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 22 września 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajna :).

    Tak, podczas badania chyba musze myśleć o dziecku ;D, wtedy może nie będzie boleć

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 września 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moka a no przepadłas jak kamień w wodę ! :)
    Garysia super dziewczynka , gratulacje .
    Powiedz czemu miałas CC?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 494 495 496 497 498 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ