Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2015, 19:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajć biorę biorę :) Może w końcu się poszczęści ;)
    Moka mam głupiutkie pytanie czy bolą Cię cycoszki ? Mnie bolą tak od zeszłego tygodnia co prawda nie jest to długotrwały ale go odczuwam teraz się utrzymuję tak ok 10-15 minut nie wiem już chyba sobie zmyślam ale w poprzednich cyklach nie miałam bólu piersi...

Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2015, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj nie, ale ogólnie bolą! Pamiętam, że gdzieś mniej więcej po owulacji miałam tak obolałe, że nie mogłam wytrzymać. Jak zdjęłam stanik to jakby mi ktoś przywiązał po 10 kg na stronę.
    Generalnie pracowałam w sieciówce po 12h, schudłam przed dwa lata pracy ok 5kg, przy wadze 51 kg niewiele mi piersi zostało, ale jak mnie zwolnili i siedziałam sobie w domku, to wróciło +4kg poszło mi też w cycki (jednak cuda się zdarzają :D) Muszę się wybrać po inne staniki bo push up'y mnie zaczynają denerwować, piersi po całym dniu są obolałe.

Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2015, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi cały czas doskwiera ten ból masakra

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • moka89 Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2015, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulka juz była?

Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2015, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie testy cały czas wychodzą negatywne ale w poprzednim cyklu po przypuszczalnej owulacji nie bolały mnie piersi

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2015, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 mega gratuluje i powodzonka i mega dużo zdrówka dla bąbelka i Ciebie ! <3

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2015, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczynki życzę Wam miłego weekendu ;)

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • moka89 Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2015, 14:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko hmmm to dziwne ;/ nie znam się :/ test ciazowy tez negatywny z tego co czytałam?:/ pozostaje tylko czekac..

Zakręcona - dziękuję :)

Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • rah Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2015, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! To miło, że ktoś mnie tu jeszcze pamięta ;) Mordeczka:** No i oczywiście Lenusia moja kochana:**
    Jakoś tak najpierw się udzielałam, potem mniej i nie nadrobiłam tego co pisałyście...Później trudno mi było tu wrócić, bo już się jako tako zapoznałyście itp.
    No tak, podobno jestem w ciąży ;) jeszcze w to nie wierzę i jestem pełna obaw, tym bardziej że poprzednia ciąża skończyła się tragicznie i w dodatku już dość późno.
    Ale dziś nieco się uspokoiłam, więc piszę. Byłam na usg, jest ładny pęcherzyk, widać cień bobasa, ale jest jeszcze za malutki (jutro zaczyna się 6 tydzień). Ważne jednak, że jest i jest prawidłowo w macicy. Kolejne usg za 2 tyg.
    W piątek 30.01 robiłam betę i była 117, a poniedziałek 1.02 była ok. 540.
    Jako, że objawy nieco ustąpiły (przestały boleć piersi, jestem mniej senna, ledwo czuję coś tam w brzuchu), dostałą Duphaston i w przysz|łym tyg. powtarzam betę.

Pozdrawiam wszystkie styczniowe :)

[email protected] lubi tę wiadomość

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2015, 14:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moka no dziwne ;/ mężny mój kazał mi zrobić test ale nie robiłam ;)
    Rah fajnie że jesteś :* <3

rah lubi tę wiadomość

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • moka89 Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2015, 16:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah - spokojnie kochana, ja byłam na pierwszym usg w 6w1d i był sam pęcherzyk, po dwoch tygodniach zobaczyliśmy 16,8 mm człowieczka , także proszę leżeć do gory brzuszkiem i myślec pozytywnie :) Z ciążowych objawow mam tylko bol brzucha i piersi, poza tym wszystko normalnie ;) tez mam dupka 1x1

Ps mam wrażenie ze moje kości biodrowe znajda sie za chwile pol metra dalej :p tak mnie dzis rozciąga ze szok.

Sorka za literówki ale piszę z tel

Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2015, 16:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moka niech rośnie zdrowo Twoje maleństwo <3
    Rah wszystko będzie dobrze <3

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • tygrys73 Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2015, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moka to znaczy że sie rozrastasz :D ale natura nam zapewnia że dzieje się to stopniowo. Rah jak patrze przez co przeszlas to zaczynam wierzyć w cuda...teraz musi sie wszystko udac i zakonczyc juz na porodowce..będziemy trzymac kciuki. Mordeczka zycze ci bobasa z calego serca ale powiedz mi czy ty badalas prolaktyne? Ja sie dwa cykle złapałam na bolące piersi a tu sie okazało że to prolaktyna w kosmos wy**ana. :( oby u ciebie to było to ciekawsze uzasadnienie :D laski jutro ostatni egzamin a za tydzień owulka (oby) ważny czas;) buziaki

rah lubi tę wiadomość

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • moka89 Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2015, 16:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiaaa a jeansy coraz bardziej ciasne ;p haha

Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2015, 17:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys nie nie badałam prolaktyny może bym musiała zrobić one cały czas dają odczucie że są ehhh tak bardzo bym chciała żeby to był miły dla mnie objaw zobaczymy :)
    Moka to zamień jeansy na dresy :)

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • rah Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2015, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moka u mnie w pierwszej ciazy było widac w 7 tygodniu. No ale to jeszcze tydzień.
    I od kilku dni niewoli mnie brzuch ani piersi. Lekko czuje sutki przy dotyku.
    A co do bioder, to tez mnie ciągnęło. W 11 tc myslalam ze sie w drzwiach nie zmieszczę ;p strzelało, cykalo :)
    Mordeczko:*
    Mnie bardzo bolały przed @ piersi juz przez kilka cykli (ok pol roku) i to chyba było od jakiegoś zapalenia. Po wizycie w szpitalu i dawce antybiotyków, przeszło jak ręka odjął.
    Tygrysku ja niejeden raz w zyciu przestawałem wierzyć...i cos udowadniało, ze jednak warto nie,tracić nadziei tylko zaopatrzyć sie w cierpliwość.:)

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 8 lutego 2015, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah może i masz rację...
    Choć w głębi duszy chciałabym żeby to był objaw ciążowy ale nie chce się nakręcać będzie co ma być :)
    Miłej niedzieli kochane :*

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • rah Autorytet

Wysłany: 8 lutego 2015, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki oby to było to:)

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 8 lutego 2015, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty jak się czujesz? :)

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • agniesja Autorytet

Wysłany: 8 lutego 2015, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    Jestem dziewczynki jestem! Podczytuję ostatnio tylko, bo tak jak już wspominałam jestem w zawieszeniu na wpół w ciąży :p Jutro wizytuję, więc mam nadzieję, że usłyszę pozytywne wieści. Póki co nic mi nie dolega poza bolącym od czasu do czasu brzuszkiem, no i chyba rośnie - w koncu apetyt dopisuje i mam zero mdłości i spotkań z porcelaną (to chyba zasługa mojej mamy - ona podobno wymiotowała tylko raz i to z przejedzenia ;p)
    Jak ja Ci zazdroszczę Kochana. Ja mam mdłości całodniowe i po kilka razy dziennie wymiotuję. Jestem umęczona :( Do tego odrzuciło mnie prawie od wszystkiego, więc nie wiele zostało rzeczy, które jako tako mi wchodzą :/ Nie mogę się doczekać 2 trymestru. Mam nadzieję, że wrócę w nim do żywych :P

Mordeczka trzymam kciuki! Ból piersi to naprawdę dobry znak :) Ja miałam bardzo bolesne (w sumie nadal są, ale nie tak jak wcześniej), ale to z tego co pamiętam bliżej testowania. Powodzenia!

w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego