X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :-) Ale paskudna pogoda... Ja mam dzisiaj dzień lenia ;-) Zrobię tylko pranie i odpoczywam :-) Miłego dnia :-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona no nic pewnie gin mi da skierowanie i pójde jeszcze raz :) ale jak mówie dla dobra mej kruszynki moge się nawet przeprowadzić do labo :D

    wiecie jak mnie siostra wkur.... starsza jest ode mnie to fakt ma 40lat więc i myślenie jak za murzynami, powiedziała mojej mamie (bo mi nie powie nic prosto w twarz) żebym sie spieszyła ze ślubem żeby widać nie było (a chce na czerwiec) a h... jej do tego nie jestem z facetem miesiąc tylko prawie 7 lat!!! ja sie nie wstydze tego,że jestem w ciąży jest to owoc naszej wielkiej miłości a nie jakiejś wpadki, ale mi ciśnienie podniosła. oczywiście mama zadzwoniła i mi wszystko powiedziała. no nic moja zdolna siostra... :/ ślub sobie wezme kiedy chce i jaki chce (bo wszyscy naciskają na kościelny) na razie rozglądam sie za salą. a jak sie wkur... to zaprosze świadków i poza tym nikogo nie będzie i powiem wszystkim o ślubie po fakcie a co!!

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpierdala mnie takie rozumowanie :/ ! Bo ciąża to od razu ślub to jest Wasza decyzja i weźmiecie ślub kiedy będziecie chcieli a nie że ktoś tak chce...
    Teraz niestety tak jest bierzesz ślub to zaraz wszyscy dookoła myślą że ciąża...

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dea nieznoszę takich ludzi dla których ciąża=ślub :/
    Swój rozum macie i potraficie zdecydować kiedy chcecie ślub i nikt się nie musi wtrącać i to jeszccze za waszymi plecami :/


    Mordeczko oj to racja. Ja brałam ślub dość młodo jak na dzisiejsze czasy i też ploty szły, że ciąża. To nic, że 2 lata wstecz wszystko rezerowaliśmy..

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie ja brałam ślub mając 22 lata mąż 23 i też szły ploty że w ciąży jestem bo ślub biorę a tu co prawie 2 lata po ślubie zostałam matką. :)
    Z resztą jak się mieszka na wsi to wiadomo że ludzie nie mają co robić to wymyślają plotki :) ja już tyle razy w ciąży byłam że nie wiem gdzie się te dzieciaki podziały. Haha :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże , śmieszne rozumowanie ludzi . Zgadzam się z Tobą mordeczko w zupełności ...
    Tygrysku Ja mam taki luz od 6 tyg życia Oskarka jak kolki mu przeszły , jest naprawdę bardzo grzecznym dzieckiem .

    Ja dzis kochane my mielismy iść do znajomych a raczej znajomego D ale dziewczyna kolegi w ciazy 4 tydzień stwierdziła ze ona musi dużo spać i nie idziemy ... :/ no ale kto jak chce , D poszedł z tym znajomkiem na siłownię i pogadać a Ja sobie siedzę z Oskarkiem w domciu i sprzatam a zaraz bede obiadek robic i ćwiczyć :) na spacer tez się jakoś wybierzemy przed pracą D bo dziś o 18 już nocki zaczyna i znow 4 noce sami


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha właśnie moje dziecko wyciuckalo na maksa pięść poczym zaczęłam mówić do niego to włożył mi taka mokra na maksa do buzi hahaha
    Chyba żebym się zamknęła haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 12:54


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona no niezle hsha ;p moj mnie czesto obsikuje albo jak mu sie uleje i ma mleko w buzi i kichnie na mnie to mam twarz w serku ;p ostatnio jest taki marudny ze szok i ciagle ten problem z kupa..choc dzis po godzinie zabawy caly czas spi wiec mogę posprzątać bo jutro uczelnia

    Dea bardzo glupie myslenie. Pomijajac ze to wasza sprawa to moze się nie daj Boze zdarzyx ze będziesz miala lezaca ciaze jak ja i Co wersalka będzie stała na weselu? Bezsens..para mloda jest oblegana i taka ciężarnamłoda miałaby na maksa obciążenie

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie też szly ploty ze w ciazy jestem bo mialam 21 lat. I co jak urodziłam dziecko to mam 24

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Tygrysku ale musiałaś fajnie wyglądać w takiej serowej "maseczce" hihi :)
    Moja jest na etapie cyckania paluchów jak jest głodna jak wyczai że nic nie leci zaraz krzyczy :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 lutego 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku zgadzam się z Tobą co do tego ślubu i ciąży .
    Hahaha mój mnie nie raz obsikal a osral to niewspomne haha ile razy mialam wystrzal ze pół mojej kanapy, nogi w kupie haha :D
    Oskar kiedyś jak przebieralam go nasikal sobie do buzi i na twarz hahah


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 19 lutego 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u chłopców są wyczyny z sikaniem nie ma co. :) mi Gabrysia raz nasikała przed kąpielą na ręcznik :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 19 lutego 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie chodzi już o sam fakt ślubu bo chcemy go wziąść tylko o to jej pier... że sie spieszyć trzeba. a w nosie to mam, jak sie uda to załatwie na czerwiec bo wtedy tylko może moja przyjaciółka przyjechać zza granicy a bardzo chce by była z nami w tym dniu <3 coś sie wymyśli...

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 19 lutego 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku proszę o aktualizacje pierwszej strony ;)
    Dea a jak zareagowali w pracy ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 19 lutego 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko już się zabieram :)

    Noo..mój kochany Marcysio ostatnio też nasikał sobie na buzię aż nie wiedziałam co robić w pierwszym momencie XD a jak go masuję to ze 3 razy potrafi siknąć paskud mały

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 19 lutego 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chwila przerwy Marcel wzywa

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 19 lutego 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko w pracy wszyscy się cieszyli, gratulowali jak poszłam zwolnienie zanieść. moja przełożona mnie wycałowała choć wiem,że szuka teraz kogoś na moje miejsce...

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 19 lutego 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea to fajnie ;)
    Kurczę ja bym chyba pierdolła ze śmiechu jakby mi się synek zesikał na twarz. :)
    Jeszcze trzeba stworzyć suwaczek Dei (chyba dobrze napisałam) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 17:52

    Dea28 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO to musze sie z Wami pozegnac na jakis czas. Chce sie wyciszyc, zajac czyms innym. Wiem ze juz nieraz tak mowilam ale tym razem musze sie wziac w garsc i starac odpuscic, a forum niestety mi w tym nie pomoze :(. Staranka wznawiamy dopiero za 2 miesiace ale musze wziac sie za siebie, moze jakies cwiczenia bo brzuszek mam i duzo osob mysli ze jestem w ciazy bo tak to wyglada ;/. Mam nadzieje ze wroce do was juz w maju z dobrymi wiadomosciami ale zobaczymy, mam nadzieje ze teraz jeden z 3 cykli z clo bedzie tym szczesliwym.
    Poczatkiem marca mam zaczac prace u cioci, ona mnie zarejestruje na 1/2 etatu a w razie co nawet na caly. W miedzy czasie mam nadzieje ze uda nam sie firme otworzyc i ze ten ineteres wypali i bedzie sie oplacal (planujemy otworzyc sklep internetowy z odzieza uzywana).

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 19 lutego 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl powodzenia w staraniach :* I oby sklep ruszył pełną parą. :* <3

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 655 656 657 658 659 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ