X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona dokładnie ! Jak tam Oskarek ?
    Co tam u Was dziewczynki ?:)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko dziękuję że pytasz :-)
    Oskarek bardzo dobrze, przechodzi wiatrowke super. Gdyby nie krosty w zyciu bym nie powiedziała że złapał takie świństwo. Rośnie, biega przy meblach, zaczyna się puszczać i stać sam. Gada już po swojemu dużo, NIE pokazuje i mówi pięknie. Mama i Tata to wola już tak pięknie, coraz fajniejszy

    Mordeczka, Dea28 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się że dobrze znosi to dziadostwo :) aaah jak się miło patrzy jak dziecko uczy się codziennie czegoś nowego :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dylemat ... Szwagierka chce mi dać łóżeczko po dziecku (łóżeczko już przeszło pare dzieci) tylko chce mi dać teraz bo nie ma go gdzie trzymać a w razie jakbyśmy nie mieli kasy to chociaż na tym zaoszczędzimy . Tylko sie boje ze jak wezmę to zaś przesady sie sprawdza i długo jeszcze nie będę w ciąży . Przecież nie powinno sie miec łóżeczka przed narodzinami a co dopiero przed ciąża . Niby nie wierze w takie rzeczy ale sie boje

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl pierwsza sprawa. Nie bierz łóżeczka jeżeli więcej niż jedno dziecko przed Twoim spało w nim. Ja nie ufam temu bo moja znajoma ostatnio położyła swojego malucha w NIBY DOBRYM LOZECZKU ale dziecko jej było 3 właścicielem łóżeczka i tak pieprzlo wszystko po małym, że dobrze, że dziecku krzywda się nie stała.
    I ogólnie nie baw się w żadne wyprawki przez zajściem w ciaze. Dobra rada


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już rok temu kupiłam kocyk pare ubranek . Wiem głupota ale były tak słodkie ze nie umiałam sie powstrzac

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może podaruj koleżance jakiejś która ma malucha albo w ciąży jest.
    Nie.tyle co głupota ale dla.mnie osobiście to jest dziwne i nakręca bardziej jeszcze na dziecko.szczegolnis taka.osobe jak Ty która.zawladnela chęć posiadania maluszka bo to widać. Z dnia na dzień nakręcona coraz bardziej :-(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :-) Miałam dzisiaj rano krwawienie i w pierwszej chwili prawie zawału dostałam, a za chwilę do mnie doszło że przecież już nie jestem w ciąży :-) Chociaż jeśli to miesiączka, to trochę szybko przyszła. Ja skorzystałam z wyprzedaży w Smyku i zamówiłam Julce sporo koszulek :-) W środę zamawiałam, a dzisiaj już paczka czeka w sklepie :-) A mały ostatnio skrzeczy że uszy bolą :-) Miłego dnia :-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Anka chciałabym zobaczyć twoją mine ;)

    Anka83 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HAHAHAHA Anka.
    !!! :-D
    Szybko? Różnie przexiez malpiszon przychodzi, u mnie pierwszy po.porodzie mimo ciąglego kp przyszedł po 7 tygodniach później kolejny po 8 następnych a teraz nie mam nadal

    Anka83 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam łóżeczko jedno po jednym dziecku a drugie po dwójce i mam nadzieje, że będzie wszystko ok :)

    Girl właśnie podaruj wszystkie rzeczy jakiejś koleżance, zapisz sie na fitness, idź z chłopem do kina albo na rower, zamów psa tak jak ja i będziesz w ciąży :P szkoda mi tylko psa bo bardzo chciałam mieć :D :P

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko każde dziecko jest już większe od tych rzeczy albo maja tak dużo ze nie potrzebują . One sa i tak w pokoju gdzie jest wszystko nagracone i nie sa na widoku nawet ostatnio zapomniałam ze je mam. A psa już mam :p od roku i nawet kota. Teraz chce pobawić sie w robienie paznokci .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 21:38

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co Ci doradzić ja też coś miałam wcześniej bo siostra przywiozła bo nie miała gdzie trzymać ale leżało to w piwnicy i jakoś o tym nie myślałam. Ale sądze że moje luzackie podejście od nowego roku i to że postanowiłam wrócić na siłownie i kupić psa spowodowało to że poczęliśmy naszych synków. Mąż sie śmieje co 27 stycznia mam urodziny a 6 lutego imieniny a 1 lutego sie dowiedziałam o ciąży to powiedział że jednego mam w prezencie na urodziny a drugiego na imieniny o :D

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wcale nie było śmieszne :-P
    Zakrecona, to tak też może być że raz będzie a raz nie ;-)
    Myślałam że jak karmię piersią, to dużo później mnie nawiedzi... Po pierwszym porodzie po 6 miesiącach dostałam ;-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea, fajnie Twój mąż wymyślił z tymi prezentami :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 23:16

    Dea28 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea to moze ja tez wyniose na strych . Tam nic im sie nie powinno stać . Już chciałam cioci dać na przetrzymanie ale ona tez nie ma miejsca i powiedziała ze nie wie gdzie bedzie trzymać ubranka które ma dla mnie po dzieciach.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siostra mojego męża chciała, żebym wzięła ubranka po jej córce.
    Odmówiłam. Moim zdaniem bez sensu jest zbierać takie rzeczy, jeśli się nie jest w ciąży. Choć mocno przesądna nie jestem ;)

    ZakręconaOna, Mordeczka lubią tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea tez coś miała a jednak zaszła . Moze to chodzi o to zeby nie kupować a szczególnie wózka i łóżeczka . Niektóre dziewczyny miały już wyprawkę dla dziecka poza wózkiem zanim zaszły a jakoś mimo to im sie udało . Trzeba tylko o tym nie myślec . Spakuje to dzis jak zdarze przed praca a jak nie to po niedzieli i zakochuje ze to "na przetrzymanie" . Już nic nie kupuje chociaż cieżko sie powstrzymać

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Dea tez coś miała a jednak zaszła . Moze to chodzi o to zeby nie kupować a szczególnie wózka i łóżeczka . Niektóre dziewczyny miały już wyprawkę dla dziecka poza wózkiem zanim zaszły a jakoś mimo to im sie udało . Trzeba tylko o tym nie myślec . Spakuje to dzis jak zdarze przed praca a jak nie to po niedzieli i zakochuje ze to "na przetrzymanie" . Już nic nie kupuje chociaż cieżko sie powstrzymać

    Bo zajście w ciążę nie zależy od tego, czy masz jakieś ciuszki, czy nie.
    I powiem więcej - jak jest jakiś "grubszy" problem, to pozytywne myślenie, odstresowanie się, nie myślenie itp itd moim zdaniem też nie pomoże. Wtedy tylko pomoc medyczna...
    Ja po prostu nie kuszę losu.
    Poza tym, skoro tak długo się staram, to jak już się uda chciałabym też mieć radość z zakupów dla dziecka, a nie mieć wszystko po kimś...
    Ale to moje osobiste zdanie.

    Girl, nie napisałam, że nie udaje Ci się zajść, bo masz ciuszki dla dziecka ;)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem. Ciuszki kupiłam jak zaczęliśmy sie tak naprawdę starać , jak maż wrócił do polski na stałe . Takie tez dostałam po tym jak inni dowiedzieli sie o naszych staraniach.
    Rzeczy spakowane do worka i wyniesione na strych ?

    Tak wiem i dlatego jadę 12 września do najlepszego lekarza w Krakowie który podobno cuda czyni. Tzn to pani ginekolog, ona pracuje w klinice leczenia niepłodności także mam nadzieje ze z moim problemem sie już spotkała i powie ze to na spokojnie da sie pokonać .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2016, 12:25

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 723 724 725 726 727 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ