X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem tak się tlumaczyli. Ona ma swój sklep z wózkami i podobno pracuje po 12 h codziennie. On nie wiem co robi. Wydaje nam się ze to był tzw. Prezent dla dzieci . Był szczeniakiem był fajny siedział nawet w domu , urósł zaczął robić problemy - zgryzl podobno telefon , wychodził na dach samochodu i nie chciał zejść, wszędzie były jego włosy i trafił na ogródek, chcieli zrobić z psa domowego nagle psa podworkowego to im skuczal bo chciał wejść do domu szczególnie ze jego koledzy czyli yorki tam były i na pewno było mu smutno. Fakt rozrabia i u nas jak zostawiliśmy dwa razy piloty to zgryzl, można powiedzieć ze wszystko co plastikowe chce pogryzc, nawet jak poszliśmy w góry (Gorce konkretnie ) i wzięliśmy mu wodę niegazowana to bal się na początku z niej pić zupełnie jakby miał jakiś uraz do rzeczy plastikowych. Jak się na początku głos ale to musiał być męski to od razu się bał nawet jak to nie na niego się krzyczalo albo głośniej coś powiedziało więc tam pewnie facet musiał go bic.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maksakra !


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tacy ludzie nie powinni mieć zwierząt...

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety ale jak się wybiera psa to nie robią badań psychologicznych a takto można powiedziec wszystko. Teraz się uspokaja powoli bo w sierpniu skończy 3 lata . On ma raczej lęk separacyjny bo jak był zamknięty w pokoju to potrafił wywlec swoje legowisko na nasze łóżko (konkretnie wypoczynek ) albo na środek pokoju i tak czekał. Poza tym z tego co wiem to wiele goldenow psoci jak jest sama i nic nadzwyczajnego nie robi . Mówili nam ze ma problemy emocjonalne a on tylko potrzebuje miłości i przytulania i jest szczęśliwy jak jest ktoś w domu.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bidulek tyle się wycierpiał :(

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :-) Co tam u Was? :-) Moje dzieciaki wykąpane i mały zaraz będzie się usypiał z tatusiem ;-) A ja zabieram się za paznokcie :-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wracam z pracy bede dopiero o 23 w domku :(

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    U mnie ok wszystko , wstalismy niedawno . ;) mały w chustawce się buja , zjada ryżowego chrupka zapijajac woda i ogląda bajkę ;)
    Ja id dziś jestem nappscie dr Dąbrowskiej . Miała któraś styczność z tym ? Proszę mocne kciuki bym wytrwala. Cel 18 dni ! :) tak do wyjazdu .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam o tym :/ ale trzymam kciuki za ciebie :*
    Gabi też uwielbia wafle ryżowe raczy się przy tym jakby jadła najsłodszą rzecz na świecie ;)
    My się bawimy ja już mam posprzątane męża nie ma więc nie wiem co będziemy dalej robić

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;) jak weekend mija ?
    My dziś z Oskarkiem qstalismy o 8.30 :D super się wyspałem . Teraz siedzimy w salonie i oglądamy " gdzie jest dorry" a bardziej Ja oglądam hahaha Oski czasem zerknij na sekundę i dalej w zabawę leci hehe . Może później troszkę go zainteresuje hehe
    Dziś musze trochę popracować , na obiadek kurcze nie mam pomysłu dla D :( tzn mam pierś i myślę nad takimi plastrami piersi w sosie pomidorowym i zapieczona mozarella na wierzchu. Do tego kluseczki i jakaś sałatka ? Mizeria? Właśnie tu dodatku nie wiem jaki machnac.
    Ja to mam ten post to nie musze się martwić o swój obiad a Oski je ze mną bo to zdrowe gotowane warzywa . Jemy dodam tylko mięsko od D :) albo zje z D o małego się nie martwię hihi

    W ogóle odebrałam przedwczoraj z Avonu zamówienie i na jednej rzeczy się mega zawiodlam. Zupełnie inna niż na obrazku, sto razy mniejsza . Nie było napisane ml ile co ma , przyszło 15 ml :/ a kuzwa kupę kasy za ta rzecz zaplacilam no wściekła się


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ;)
    U nas zabawa trwa Mężu posprzątał mieszkanie i myślimy nad obiadem ;)
    Byłam kiedyś konsultantką w avonie niektóre produkty fajne

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie byłam , no niektore owszem wiadomo ;) jak to wszędzie . ;)
    Ja dziś nic nie jadłam , woda sama . Ochoty na.jedzenie.zero za.to.energia jak.za 3 ! Porządki świąteczne pełna gębą mi idą dosłownie . Firanki , zasłony pranie mycie okien no dziś od 11-18 sprzątam układała mylam haha jutro działam dalej , konczyc będę górę i przedpokoje.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze pewnie zaś będzie ze się nakrecam ale trochę panikuje teraz ... od 3 dni boli mnie ząb i wczoraj wzięłam jedna tabletkę przeciwbólowa ale dziewczyna która ja bierze jest w ciąży więc pewnie jest bezpieczna ale rano i teraz wzięłam w domu ibuprom Max i boję się ze jeśli cudem się udało to mogę mu zaszkodzić :(. Termin @ mam na piątek. Jeśli do 5 tyg i tak nie je tego co ja to może mu nic nie będzie ? Wiem ze musiałabym być pewna ale wolę dmuchać na zimne

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl przestań , kobieto !
    Ja dowiedziałam się o.ciąży w 7 tygodniu a piłam kilka dni wcześniej i to.sporo . Proszę Cię przestań panikować niczym nie zaszkodzisz.,)
    Moja znajoma teraz jest w 10.tygodniu.ciąży ... dowiedziała się w 5 i dzień przed testem wzięła ketonal bo.ma.poważne problemy z kręgosłupem przez co naturalnie ni może rodzić a już miala.jedna cesarke.
    Była u lekarza.i.powiedziała a lekarz sam jej powiedział ze dziecko nie ciągnie w.pierwszych tygodniach od nas bo nawet łożyska nie ma ! Ono dopiero się wytwarza a tabletka przeciwbólowe to nie narkotyki chociaż nie jedna pewnie brała jak nie wiedziała a i znam takie przypadki niestety i nic nie było :) luźna guma. Kiedy chcesz testowac?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie dostanę @ to pewnie w sobotę ale zastanawiam się czy nie iść na betę w następny poniedziałek jakby co i może to będzie lepsze

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie , że idź jak nie dostaniesz . ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się uda to będę miała najfajniejszy prezent na gwiazdkę dla męża :), tylko będę musiała jakoś wytrzymać nie mówić mu o tym do 24 grudnia

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno dasz radę wytrzymać ;) fajne pudełko z testem ciążowym i małymi bucikami super prezent! ;) zawsze mi się taki marzył ;)
    My byłyśmy 2 godziny na spacerze pomimo lekkiego chłodu było super a do tego
    cudnie słoneczko świeci

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko u mnie właśnie też słoneczka dużo i chłodno dość ... szkoda ze śniegu nie ma bo by była idealna zima <3 taka jaka uwielbiam .
    Oski drzemac poszedł , Ja za trening się biorę a później zjemy obiad i na spacer idziemy ;) do parku i na plac zabaw .

    Girl ciężko Ci będzie wytrzymać , napewno ! Ale jak chcesz fajny prezent to pewnie , że musisz wytrzymać . Taki prezent jak Mordeczko Ty napisałaś tez zawsze chciałam dać . Niekoniecznie na gwoazdke tylko.ogólnie a oczywiście ja o 4 rano test zrobiłam i o 7 juz D jak wrócił z pracy się dowiedział haha . 3 h to był koszmar siedzieć w ciszy ;p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabcio najlepszego , 10 miesięcy za Tobą ;* jeszcze tylko 2 i dołączysz do roczniakow serduszko.:)

    Mordeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 754 755 756 757 758 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ