X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 2 lutego 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    Ja to w sumie nie wiem czy powinnam się udzielać w styczniowych staraniach czy już w lutowych. Do @ pozostał około tydz. czekam na dalszy rozwój sytuacji

    No to poczekajmy razem :-) U mnie też ok tydzień na 7 bodajże ...

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 2 lutego 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    mindusia wrote:
    Ja to w sumie nie wiem czy powinnam się udzielać w styczniowych staraniach czy już w lutowych. Do @ pozostał około tydz. czekam na dalszy rozwój sytuacji

    ja mam podobnie, termin @ za pare dni :/

    No to jak pisałam czekamy do nast tygodnia cio??? ;-) Teraz się uśmiecham a za tydzień czuję , że będzie : :-/

  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 2 lutego 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia, mała:
    to czekanie najgorsze:/ nie wiem co ze sobą zrobić czasem...ja @ powinnam dostać 04. wydaje mi się jednak że dołączę do lutowych staraczek:/

    AnnaB
  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 2 lutego 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz czekanie na @ (której nikomu tu nie życzę oczywiście), później na owulacje...masakra:/ współczuje osobom które mają dłuuugie cykle:(

    AnnaB
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 2 lutego 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annab wrote:
    mindusia, mała:
    to czekanie najgorsze:/ nie wiem co ze sobą zrobić czasem...ja @ powinnam dostać 04. wydaje mi się jednak że dołączę do lutowych staraczek:/

    A ogólnie chyba ten niecały tydzień prze @ po 1 dobija po 2 dobija po 3 dobija :-)

    Ja na poprawę piekę ciasto marchewkowe z moją małą i muszę posprzątać bo mamy mieć gości, dlatego mało teraz jestem :-) Kumpela ma wpaść jutro z mężem i córcią, jest w 5 miesiącu ciąży, strasznie się lubimy, a tez odpuścili po 9 miesiącach starań i w 10 mówiła ze 1 raz było, bo mieli dość, i zaszła:-)

    Uciekam będę może za 2 godzinki bo na zakupy znów teraz spadamy :-)

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 lutego 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez miałam w planach piec ciasto, ale jak tylko @ przylazła to odpuściłam bo wtedy nigdy mi się nie udaje. Kiedyś w to nie wierzyłam, ale coś w tym jest...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Aga Znajoma
    Postów: 29 24

    Wysłany: 2 lutego 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje styczniowe starania zostaly ukoronowane sukcesem!!! Zycze wam wszystkim kobietkom owocnych staran!!!!

    nlzj43ascqlzuyd8.png

    Meginka, maja2024, Treblinka, gocha04 lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 lutego 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje Aga :)

    Aga lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety moje obawy się potwierdziły co do brązowego wczorajszego plamienia przylazła @ ale co z tymi pięknymi pęcherzykami ,czy zostaną do kolejnej owu czy co ??? ,osz k***a ja już wysiadam ,mam dość...chyba czas gina zmienić :***(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2013, 13:26

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 lutego 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej samirka to dziwnie faktycznie z tymi pęcherzykami. To wyglada na to że razem zaczynamy nowy cykl

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 2 lutego 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga wrote:
    Moje styczniowe starania zostaly ukoronowane sukcesem!!! Zycze wam wszystkim kobietkom owocnych staran!!!!

    nlzj43ascqlzuyd8.png

    gratulacje :)

    Aga lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 2 lutego 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    niestety moje obawy się potwierdziły co do brązowego wczorajszego plamienia przylazła @ ale co z tymi pięknymi pęcherzykami ,czy zostaną do kolejnej owu czy co ??? ,osz k***a ja już wysiadam ,mam dość...chyba czas gina zmienić :***(

    No nie...:/ Nic z tego teraz nie kumam, no chyba gin coś naprawdę popaprała i tylko narobiła nadziei więcej...Trzymaj się cieplutko :-)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    samira wrote:
    niestety moje obawy się potwierdziły co do brązowego wczorajszego plamienia przylazła @ ale co z tymi pięknymi pęcherzykami ,czy zostaną do kolejnej owu czy co ??? ,osz k***a ja już wysiadam ,mam dość...chyba czas gina zmienić :***(

    No nie...:/ Nic z tego teraz nie kumam, no chyba gin coś naprawdę popaprała i tylko narobiła nadziei więcej...Trzymaj się cieplutko :-)

    nie nie pęcherzyki jak byk mam zdjęcia z usg w domu i mówiła że lada chwila powinny pęknąć ,wiem ze zdarzały się takie przypadki zajścia ciążę właśnie w trakcie @ ...

    Meginka, Mała lubią tę wiadomość

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 2 lutego 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Mała wrote:
    samira wrote:
    niestety moje obawy się potwierdziły co do brązowego wczorajszego plamienia przylazła @ ale co z tymi pięknymi pęcherzykami ,czy zostaną do kolejnej owu czy co ??? ,osz k***a ja już wysiadam ,mam dość...chyba czas gina zmienić :***(

    No nie...:/ Nic z tego teraz nie kumam, no chyba gin coś naprawdę popaprała i tylko narobiła nadziei więcej...Trzymaj się cieplutko :-)

    nie nie pęcherzyki jak byk mam zdjęcia z usg w domu i mówiła że lada chwila powinny pęknąć ,wiem ze zdarzały się takie przypadki zajścia ciążę właśnie w trakcie @ ...

    rzeczywiście dziwne to wszystko jest trochę. Jak dla mnie to jest fizycznie niemożliwe, zajscie w ciąże podczas @, chociaż czasami i natura płata figla

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Naxa Ekspertka
    Postów: 188 62

    Wysłany: 2 lutego 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga wrote:
    Moje styczniowe starania zostaly ukoronowane sukcesem!!! Zycze wam wszystkim kobietkom owocnych staran!!!!

    nlzj43ascqlzuyd8.png

    Gratulacje dla Ciebie!!

    Moje styczniowe starania nie zakończyły się sukcesem-niestety :-(

    [img][/img][url][/url][url]

    https://bellybestfriend.pl/graph/c1c39f0ba777992f5962555063f7ccec

    27.05.2013r. [*] (8tc)[/url]
  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 2 lutego 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do mnie ma przyleźć @ 6 lutego, mam nadzieję że może zabłądzi i pójdzie dalej :). A tak poza tym to te wrażliwe piersi to można nazwać bolące i ciężkie?

    ***
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 2 lutego 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Mała wrote:
    samira wrote:
    niestety moje obawy się potwierdziły co do brązowego wczorajszego plamienia przylazła @ ale co z tymi pięknymi pęcherzykami ,czy zostaną do kolejnej owu czy co ??? ,osz k***a ja już wysiadam ,mam dość...chyba czas gina zmienić :***(

    No nie...:/ Nic z tego teraz nie kumam, no chyba gin coś naprawdę popaprała i tylko narobiła nadziei więcej...Trzymaj się cieplutko :-)

    nie nie pęcherzyki jak byk mam zdjęcia z usg w domu i mówiła że lada chwila powinny pęknąć ,wiem ze zdarzały się takie przypadki zajścia ciążę właśnie w trakcie @ ...

    A chyba już wszystko jest możliwe :-) I to dosłownie :-) Miłej nocki. Ja mam parszywy dzień, aż no drinki sobie 2 leciutkie z bratowa wypiłam, cóż czasem chyba wskazane na rozluźnienie :-)

    samira lubi tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 2 lutego 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga11 wrote:
    do mnie ma przyleźć @ 6 lutego, mam nadzieję że może zabłądzi i pójdzie dalej :). A tak poza tym to te wrażliwe piersi to można nazwać bolące i ciężkie?

    A do mnie 7...:/ Się dłuży :-)

    A z tymi piersiami to mi sie tak myli, że ledwo co potrafię sutki określić :-) No masakra :-) Ale raczej tak bolące i ciężkie, ja mam chyba jakieś inne :-)



    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2013, 22:05

    samira lubi tę wiadomość

  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 2 lutego 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heyka wszystkim ja z moim narzeczonym staramy sie o dzidzie juz 11 miesiecy bylam u ginekologa i po badaniach powiedzial ze jestem zdrowa oraz zdolna by zajsc w ciaze tylko ze co 27dni ciagle dostaje miesiaczke:(((nie wiem juz co zrobic zeby wkoncu sie udalo:(((mojej mlodszej siostrze sie udalo za 1 razem i 29.01.2013r urodzila zdrowego slicnego dzidziusia a ja prawie rok staran i nici:((((

    samira lubi tę wiadomość

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 2 lutego 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maia1991 wrote:
    heyka wszystkim ja z moim narzeczonym staramy sie o dzidzie juz 11 miesiecy bylam u ginekologa i po badaniach powiedzial ze jestem zdrowa oraz zdolna by zajsc w ciaze tylko ze co 27dni ciagle dostaje miesiaczke:(((nie wiem juz co zrobic zeby wkoncu sie udalo:(((mojej mlodszej siostrze sie udalo za 1 razem i 29.01.2013r urodzila zdrowego slicnego dzidziusia a ja prawie rok staran i nici:((((

    Witaj :-) Wdróż się w temaciki. polecam wykres, ja osobiście prowadzę dokładnie ten cykl (staranka od 3, 1 nie biorę pod uwagę bo był skąpy i wogóle d d...:-)). Ja w 1 ciąze zaszłam bodajże po 7 cyklach czy 8 starań, ale też miałam farta i to dosłownie, bo w dzień wizyty u gina ( bo już zaczęłam się bać) miałam centralnie owulacje na monitoringu, i to też był los, bo kazał iść do domu działać, a za miesiąc byłam w ciąży.
    Ogólnie nie jest łatwo, ale nie trzeba się załamywać:-) Ja dziś miałam doła ale się pomału podnoszę :-)
    I faktycznie prowadzenie wykresu pomaga, przynajmniej poznawać siebie też :-)

    Oj oj to trudne ale się nie przyrównuj do siostry, że ona za 1 razem bo zwariujesz. Tak już jest...Ja też tak zerkałam i było wtedy jeszcze gorzej, teraz staram się myśleć, że jak ma być to będzie prędzej czy później, choć są chwile zwątpienia.

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2013, 22:16

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ