X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej Nocki Tez Wam :) A ja widzę mojego ,będzie ryczał mówię wam chociaż to facet :P

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    agula wrote:
    samira wrote:
    możesz nie musisz tak dla siebie bo wiem ,czytadłom ze w ciąży rośnie podstawowa temp. ciała (a nie u każdej kobiety )ale a jeśli chodzi o wykres to najlepiej w pochwie za raz przed wstaniem i jednym dobrym termometrem :)a nie przejmuj sie ,spoko ja tez robię to pierwszy raz ,ze mierze codziennie i zapisuję :P ,badam szyjkę (czego na bank jeszcze tez dobrze nie potrafię ):D

    dla mnie tez to wszystko jest nowe :)

    trochę kumam ale mierze ,badam szyjkę i śluz tak dokładnie od tego cyklu ...ale temat nie jest mi obcy ...takie zboczenie, zawsze mnie medycyna interesowała,dwa lata medycznej szkoły robią swoje ...niestety tylko dwa ...:)

    ja zaczelam od badania szyjki i obserwacji sluzu, a pare dni temu znalazlam w domu termometr rteciowy :) wiec zmierzylam pare razy tak zeby sie przyzwyczaic, a od nowego cyklu juz codziennie. i tu mam pytanie czy zaczac od 1dc czy jak sie @ skonczy?

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie, to mój jest "twardy", ale zdziwienie jego jak widzę to nie mogę wytrzymać, a tu to już będzie mega zdziwienie:) Napewno się będzie cieszył, jak to przed starankami sie zgodził, pod "warunkiem", że obiecam mu SYNA- to powiedziałam "tak kochanie obiecuję" ;-p Hehe:-) Córcia jest, a on zapalony wędkarz, czuję, że ma swoje plany...;-p
    Oki teraz już zmykam napewno:) Jutro nowy dzionek, a tak u nas nasypało że teraz jak patrzę to w szoku jestem:)

    samira, aguś82, Meginka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    samira wrote:
    agula wrote:
    samira wrote:
    możesz nie musisz tak dla siebie bo wiem ,czytadłom ze w ciąży rośnie podstawowa temp. ciała (a nie u każdej kobiety )ale a jeśli chodzi o wykres to najlepiej w pochwie za raz przed wstaniem i jednym dobrym termometrem :)a nie przejmuj sie ,spoko ja tez robię to pierwszy raz ,ze mierze codziennie i zapisuję :P ,badam szyjkę (czego na bank jeszcze tez dobrze nie potrafię ):D

    dla mnie tez to wszystko jest nowe :)

    trochę kumam ale mierze ,badam szyjkę i śluz tak dokładnie od tego cyklu ...ale temat nie jest mi obcy ...takie zboczenie, zawsze mnie medycyna interesowała,dwa lata medycznej szkoły robią swoje ...niestety tylko dwa ...:)

    ja zaczelam od badania szyjki i obserwacji sluzu, a pare dni temu znalazlam w domu termometr rteciowy :) wiec zmierzylam pare razy tak zeby sie przyzwyczaic, a od nowego cyklu juz codziennie. i tu mam pytanie czy zaczac od 1dc czy jak sie @ skonczy?

    kochana jak się @ skończy a najpóźniej 6dc zawsze o tej samej godz,bez zbędnego poruszania się i bez picia płynów ,zanim wstaniesz z wyra :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    Nie nie, to mój jest "twardy", ale zdziwienie jego jak widzę to nie mogę wytrzymać, a tu to już będzie mega zdziwienie:) Napewno się będzie cieszył, jak to przed starankami sie zgodził, pod "warunkiem", że obiecam mu SYNA- to powiedziałam "tak kochanie obiecuję" ;-p Hehe:-) Córcia jest, a on zapalony wędkarz, czuję, że ma swoje plany...;-p
    Oki teraz już zmykam napewno:) Jutro nowy dzionek, a tak u nas nasypało że teraz jak patrzę to w szoku jestem:)

    A w jakim wieku córa bo mój syn ma 17lat :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do jutra a raczej do dzisiaj,dobranoc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zapisuje sie do styczniowych staran.. kiepsko to u mnei idzie...w pierwszym miesiacu mierzenia temperatur bylo ok,lecz mierzylam o roznych porach i pod pacha, w kolejnym cyklu czyli tym mierzylam pierwsze kilkanascie dni dopochwowo codziennie piata rano, a po swietach klaplo..remont w mieszkaniu,syf wszedzie, praca od rana do wieczora..dopiero po nowym roku skusilam sie zeby jeszcze raz zaczac..nie chcialam sie nakrecac na dzidziusa..ale juz chyba za pozno..mierzenie temperaury uzaleznia..na dniach powinnam dostac okres i zaczyam na nowo..Mam nadzieje ze sumiennie ! Zycze powodzenia wszystkim sttyczniowym staraczkom :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2013, 23:20

    samira lubi tę wiadomość

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    agula wrote:
    samira wrote:
    agula wrote:
    samira wrote:
    możesz nie musisz tak dla siebie bo wiem ,czytadłom ze w ciąży rośnie podstawowa temp. ciała (a nie u każdej kobiety )ale a jeśli chodzi o wykres to najlepiej w pochwie za raz przed wstaniem i jednym dobrym termometrem :)a nie przejmuj sie ,spoko ja tez robię to pierwszy raz ,ze mierze codziennie i zapisuję :P ,badam szyjkę (czego na bank jeszcze tez dobrze nie potrafię ):D

    dla mnie tez to wszystko jest nowe :)

    trochę kumam ale mierze ,badam szyjkę i śluz tak dokładnie od tego cyklu ...ale temat nie jest mi obcy ...takie zboczenie, zawsze mnie medycyna interesowała,dwa lata medycznej szkoły robią swoje ...niestety tylko dwa ...:)

    ja zaczelam od badania szyjki i obserwacji sluzu, a pare dni temu znalazlam w domu termometr rteciowy :) wiec zmierzylam pare razy tak zeby sie przyzwyczaic, a od nowego cyklu juz codziennie. i tu mam pytanie czy zaczac od 1dc czy jak sie @ skonczy?

    kochana jak się @ skończy a najpóźniej 6dc zawsze o tej samej godz,bez zbędnego poruszania się i bez picia płynów ,zanim wstaniesz z wyra :P

    tylko z tym mierzeniem to chyba bedzie troche klopot bo pracuje zmianowo, tydzien rano-tydzien popoludnie wiec nie wiem jeszcze jak to zrobie. dzieki za info samira :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Mała wrote:
    Nie nie, to mój jest "twardy", ale zdziwienie jego jak widzę to nie mogę wytrzymać, a tu to już będzie mega zdziwienie:) Napewno się będzie cieszył, jak to przed starankami sie zgodził, pod "warunkiem", że obiecam mu SYNA- to powiedziałam "tak kochanie obiecuję" ;-p Hehe:-) Córcia jest, a on zapalony wędkarz, czuję, że ma swoje plany...;-p
    Oki teraz już zmykam napewno:) Jutro nowy dzionek, a tak u nas nasypało że teraz jak patrzę to w szoku jestem:)

    A w jakim wieku córa bo mój syn ma 17lat :)

    Moja Świąteczna 3 latka 26.12.2009:)
    Miała być w lutym ale się pośpieszyła;)
    Ja 2,5 roku potrzebowałam czasu na to , żeby się przełamać, obecnie chodzę na terapię ponieważ troszkę źle zniosłam poród i mam zaburzenia lękowe,z którymi walczę dość mocno i na tyle mam nadzieję skutecznie, że nie muszę brać leków, ale trzeba iść do przodu:)
    Staram się podchodzić bardzo optymistycznie.
    Hehe teraz się śmieję, bo jak coś będzie, to wyjdzie , że też dzidzia napewno Świąteczna ;-p

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i d**a :( juz dostaje skurczy w dole brzucha, wredna malpa :/

    Meginka lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    no i d**a :( juz dostaje skurczy w dole brzucha, wredna malpa :/

    Aguś, to zaczynamy razem nowy cykl, mnie tez brzusio pobolewa

    agula lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    agula wrote:
    no i d**a :( juz dostaje skurczy w dole brzucha, wredna malpa :/

    Aguś, to zaczynamy razem nowy cykl, mnie tez brzusio pobolewa

    trzymam za Nas mocno kciuki :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ja nic, ale jeszcze na luzie 30 dc...

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziś chyba na ovu bede do rana ze stresu...;-p hehe zartuję:-)

  • KaRa Autorytet
    Postów: 680 1639

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej chyba jakaś epidemia @ dziś na ovu.

    atdczbmhr11b1825.png[/url]
    relg3e5e91k07fd9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołańczam się niestety na styczniowe starania chodż wiem że w tym cyklu szans nie będzie !!!! NO ale jestem z wami moje drogie!!;-)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i se wykrakałam :( do plamień dołączyła krew, @ jednak przylazła :( No cóż zaczynamy nowy cykl... Kiedys sie w koncu uda:)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj współczuje tych obrzydliwych @ :( Ja mam czas jeszcze przynajmniej do 19.01...

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas relaksu... siedzę i główkuje:) Testu jeszcze nie robię bo niby @ spóźnia mi sie 1 dzień. Zwykle cykle miałam 28 najdłuższe, ale postawiłam sobie granicę do niedzieli 35 dc, tak, żeby sie nie rozczarować, a jak przyjdzie @ to następny cykl to starań będzie:)
    Hehe chyba się katuję ale mam stresa i sie boje robić test jakoś zdaje mi sie za wczesnie i nawet że tak szybko by było...

    samira lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała, oby wyszedł pozytyw:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2013, 15:28

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ