X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka nie koniecznie tempka musi być wysoko.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    niekoniecznie ,może być podwyższona dużo później a nie od samego początku ciąży ,tu nie ma reguły,zależy tez jaka masz wogóle temp. ciała podstawową (ogólna nie w pochwie )dlatego może dużo nie wzrosnąć,może to być implantacyjne ale nie musi, a jaki masz termometr bo coś mi się wydaje ze takie tempki to jego wina niestety ... i troszkę za późno zaczęłaś mierzyć powinno się zacząć 5-6 dc ...a ta co jest o 13zmierzona wogóle nie powinna się liczyć do wykresu...:P

    no teraz to wiem samirka, tylko że to mój pierwszy cykl w którym mierzę tempke i że tak powiem zaczełam tak troche dziwnie "od du*y strony" hehehe a temperature ciała właśnie zmierzyłam pod pacha i wyszło 36,38 Czy to tez powinnam zmierzyc rano po przebudzeniu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2013, 21:53

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możesz nie musisz tak dla siebie bo wiem ,czytadłom ze w ciąży rośnie podstawowa temp. ciała (a nie u każdej kobiety )ale a jeśli chodzi o wykres to najlepiej w pochwie za raz przed wstaniem i jednym dobrym termometrem :)a nie przejmuj sie ,spoko ja tez robię to pierwszy raz ,ze mierze codziennie i zapisuję :P ,badam szyjkę (czego na bank jeszcze tez dobrze nie potrafię ):D

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A JA mam dylemat/ Dzis 29 dc. Ostatnie 3 cykle @ dostałam w 26, 27 i 28 dc. Wg moich obliczeń powinnam (ale niekoniecznie dostać wczoraj) wg ovu dziś....a tu nic...
    Dylemat...hmm w 19 dc, miałam tak wiecej rozowego-kremowego sluzu. A teraz ostatnie 3 dni wiecej bialego kremowego śluzu, i mnie to myli, nie chce się nakręcać...HA..ale mam taki apetyt, ze w tydzien ten co był chyba ponad kilo do przodu, teraz myślę bo tendecje mam, ale nie do takiego objadania ...;-p

    samira lubi tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę się śmieję ale zaczynam myśleć również:) Bo jakoś byłam ten cykl bardziej na nie, mało przytulanek jakoś było...

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    A JA mam dylemat/ Dzis 29 dc. Ostatnie 3 cykle @ dostałam w 26, 27 i 28 dc. Wg moich obliczeń powinnam (ale niekoniecznie dostać wczoraj) wg ovu dziś....a tu nic...
    Dylemat...hmm w 19 dc, miałam tak wiecej rozowego-kremowego sluzu. A teraz ostatnie 3 dni wiecej bialego kremowego śluzu, i mnie to myli, nie chce się nakręcać...HA..ale mam taki apetyt, ze w tydzien ten co był chyba ponad kilo do przodu, teraz myślę bo tendecje mam, ale nie do takiego objadania ...;-p

    mała nie nakręcaj się obserwuj ,taki śluz różowawy może być przy implantacji a taki jak masz teraz oznaka ciąży (może lecz nie musi)apetyt jak każda z nas :) ja bym poczekała jeszcze 2-3dni i jak @ nie przylezie zrobiła test lub betę z krwi :)Trzymam Kciuki :)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    Troszkę się śmieję ale zaczynam myśleć również:) Bo jakoś byłam ten cykl bardziej na nie, mało przytulanek jakoś było...

    niekiedy jest mało a są efekty ,bo trafi się w odpowiedni czas :)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    Troszkę się śmieję ale zaczynam myśleć również:) Bo jakoś byłam ten cykl bardziej na nie, mało przytulanek jakoś było...

    moze mało ale były "skuteczne":) heheh

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam znowu dziewczyny drogie :) miala byc @ ale caly dzien nic tylko mala brazowa plamka, zadnych skurczy, normalnie to dzien przed juz mnie boli, a pierwsze dwa dni to bez lekow przeciwbolowych sie nie obejdzie. narazie cisza, zobaczymy co dalej :) a co u Was?

    Meginka lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    możesz nie musisz tak dla siebie bo wiem ,czytadłom ze w ciąży rośnie podstawowa temp. ciała (a nie u każdej kobiety )ale a jeśli chodzi o wykres to najlepiej w pochwie za raz przed wstaniem i jednym dobrym termometrem :)a nie przejmuj sie ,spoko ja tez robię to pierwszy raz ,ze mierze codziennie i zapisuję :P ,badam szyjkę (czego na bank jeszcze tez dobrze nie potrafię ):D

    dla mnie tez to wszystko jest nowe :)

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz odlatuję,oczy mi się zamykają więc mykam, miłej nocki laseczki :D

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze chyba ten rok się fasolkowy będzie a nawet ten miesiąc :)

    Meginka, KaRa lubią tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Mała wrote:
    Troszkę się śmieję ale zaczynam myśleć również:) Bo jakoś byłam ten cykl bardziej na nie, mało przytulanek jakoś było...

    moze mało ale były "skuteczne":) heheh

    A dziękuję dziewczynki:)
    Nie nie jakoś spokojnie podchodzę, ale dziś już się zastanawiać zaczęłam. Ogólnie nigdy mi się nie spóźnia, ale czasem stres tez daje, a było jakoś u Nas troszkę teraz.
    Tylko pamiętam ten biały podobny kremowy śluz jak dziś jak po 8 miesiącach starań zaszłam w ciąże z naszą małą, i to jak wtedy 4 dni były dla mnie katorgą, bo byłam pewna że na @, na tyle nie doświadczona że nie obserwowałam ile dokładniej mam cykl i na oko zrobiłam test wtedy.
    Teraz troszkę rozsądniej podchodzę.
    Ehhh ależ to skomplikowane ;p Tak własnie czekam jeszcze sobie ale spać nie mogę:)
    Ale z tym jedzeniem to masakra jak MAGNES tak mnie ciągnęła lodówka...;-p I teraz mam, spodnie ledwo co wchodzą ;-p Jak @ nie przyjdzie przynajmniej wyrzutów miała nie będę ;-p

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ja juz odlatuję,oczy mi się zamykają więc mykam, miłej nocki laseczki :D

    No ja też, miałam isc duzo wczesniej, ale jeszcze w 1000 grałam i wygrałam:) heh a teraz mi sie juz oczeta kleją wiec dobranoc wszystkim:)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    samira wrote:
    możesz nie musisz tak dla siebie bo wiem ,czytadłom ze w ciąży rośnie podstawowa temp. ciała (a nie u każdej kobiety )ale a jeśli chodzi o wykres to najlepiej w pochwie za raz przed wstaniem i jednym dobrym termometrem :)a nie przejmuj sie ,spoko ja tez robię to pierwszy raz ,ze mierze codziennie i zapisuję :P ,badam szyjkę (czego na bank jeszcze tez dobrze nie potrafię ):D

    dla mnie tez to wszystko jest nowe :)

    trochę kumam ale mierze ,badam szyjkę i śluz tak dokładnie od tego cyklu ...ale temat nie jest mi obcy ...takie zboczenie, zawsze mnie medycyna interesowała,dwa lata medycznej szkoły robią swoje ...niestety tylko dwa ...:)

    agula lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Mała wrote:
    Troszkę się śmieję ale zaczynam myśleć również:) Bo jakoś byłam ten cykl bardziej na nie, mało przytulanek jakoś było...

    moze mało ale były "skuteczne":) heheh

    święta prawda...wiecie bo są trzy prawdy hehe

    Meginka, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny w takim razie trzymam kciuki za was żebyście ujrzały 2 kreseczki na teście :)

    samira lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj te magiczne dwie kreski ,takie pożądane ahhhh :D

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaglądam tutaj, obserwuję i też za Was trzymam kciuki;)

    samira, Mała, Meginka, maja2024 lubią tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    dziewczyny w takim razie trzymam kciuki za was żebyście ujrzały 2 kreseczki na teście :)

    No chyba na każdą z Nas przychodzi czas na zafasolkowanie i to już z góry ustalone ;-p
    Ja też zmykam bo już mnie kręgosłup boli od tego siedzenia:)
    Hehe czuje, że jak jednak się sprawdzi i będzie na rzeczy, to w tym miesiącu chcę zobaczyć minę mojego M, jakoś jest pewny, że nic z tego, Ja już troszkę nie ...;-p Chyba zobaczę zdziwienie jak osła w Shreku i ogniki w oczach, no padnę wtedy ale ze śmiechu ;-p A jak nie to jest przecież kolejny cykl i kolejny...;)
    Miłej nocki wszystkim ;-p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2013, 23:00

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ