X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira:) Jak się u mnie sprawdzi to możesz zacząć intensywnie trenować swoje moce:) albo lepiej zacznij od dziś to wtedy na pewno się uda:)

    samira lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira dzięki Tobie mój status na forum zmienił się z ekspertki na Autorytet:) dzięki, ale w ogóle sie tak nie czuję hehe

    samira, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina wrote:
    Samira dzięki Tobie mój status na forum zmienił się z ekspertki na Autorytet:) dzięki, ale w ogóle sie tak nie czuję hehe

    hehe sto lat sto lat :D

  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli Twoje magiczne moce chyba jednak działają?:)

    samira, maja2024 lubią tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro stałam się autorytetem, tzn, że musi mi się w końcu udać, bo wyższych szczebli kariery chyba juz tu nie ma?:):) inaczej zostanę tu na wieki...:(

    samira, maja2024 lubią tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super skoro działają to wszystko jasne ale dla pewności niech potrenuje jeszcze tak na wszelki wypadek a wtedy nam wszystkim się uda zafasolkować :) ależ misterny plan:)

    samira, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ]ale mi muli stronka ,kurcze no ...

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina wrote:
    Skoro stałam się autorytetem, tzn, że musi mi się w końcu udać, bo wyższych szczebli kariery chyba juz tu nie ma?:):) inaczej zostanę tu na wieki...:(

    No to teraz nie ma zmiłuj musi się udać:)

    Nina lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcę w to wierzyć, jutro lekarz i usg, może będę żyła w większej świadomości czy owu jednak była czy znów tylko wszystkie znaki na nią wskazywały, a pęcherzyki przemieniły się w torbiele, ech...

    maja2024, samira lubią tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • sssssss88 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    sssssss88 wrote:
    czekanie na @ jest "długie" tymbardziej że wolałabym jak by się okazało że nie będzie @...... 19.01 okaże się.. od paru miesięcy staramy sie z M i nic.. :( :(

    oj ja tez mam termin @ na 19.01 jak pisze pod wykresem :)

    zauwazyłam :) oglądałam twój wykres.. no mój troszke biedniejszy jest.. kurcze jestem ciekawa czy wkońcu sie udało..

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe staraczki.
    Samira mi też muli i trudno przez to cokolwiek zrobić na tym forum....
    ja mam dziś humor do bani ;(
    Chce mi się wyć, nie mam już siły i szkoda ,że nie można klnąć na forum, bo bym rzuciła wiązanką :(!
    Mam mało optymistyczne wieści od ginekologa i tak mnie to przytłoczyło, że już brak mi sił. Jestem już tym wszystkim sflustrowana! Moje życie jest jak papier toaletowy i nadaje się tylko do du*y :( !
    Siedzę i wyję jak bóbr ;(!

    samira, nila lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα nie załamuj się tak. Ja kilka dni temu też się podłamałam ale przychodzi nowy dzień a z nim nowe siły. A płacz podobno oczyszcza więc się wypłacz dzisiaj żeby jutro nie mieć już czym, też tak ostatnio zrobiłam, zasnęłam przytulona do M i rano było już lepiej. Głowa do góry będzie dobrze, musi być wiara przenosi góry. Uda nam się zobaczysz;)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina wrote:
    Chcę w to wierzyć, jutro lekarz i usg, może będę żyła w większej świadomości czy owu jednak była czy znów tylko wszystkie znaki na nią wskazywały, a pęcherzyki przemieniły się w torbiele, ech...

    Będzie dobrze, nie może być inaczej. Trzymam mocno kciuki:)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Witam wszystkie nowe staraczki.
    Samira mi też muli i trudno przez to cokolwiek zrobić na tym forum....
    ja mam dziś humor do bani ;(
    Chce mi się wyć, nie mam już siły i szkoda ,że nie można klnąć na forum, bo bym rzuciła wiązanką :(!
    Mam mało optymistyczne wieści od ginekologa i tak mnie to przytłoczyło, że już brak mi sił. Jestem już tym wszystkim sflustrowana! Moje życie jest jak papier toaletowy i nadaje się tylko do du*y :( !
    Siedzę i wyję jak bóbr ;(!

    ojoj przytulam mocno :* a co i powiedział ??

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Witam wszystkie nowe staraczki.
    Samira mi też muli i trudno przez to cokolwiek zrobić na tym forum....
    ja mam dziś humor do bani ;(
    Chce mi się wyć, nie mam już siły i szkoda ,że nie można klnąć na forum, bo bym rzuciła wiązanką :(!
    Mam mało optymistyczne wieści od ginekologa i tak mnie to przytłoczyło, że już brak mi sił. Jestem już tym wszystkim sflustrowana! Moje życie jest jak papier toaletowy i nadaje się tylko do du*y :( !
    Siedzę i wyję jak bóbr ;(!

    ojoj przytulam mocno :* a co i powiedział ??

    szczegóły napisałam w tym drugim wątku, chyba pt.pierwszy potomek :).
    Chodzi o to że pani dr chce unormować moje małe wahnięcia hormonalne i planuje mi dać środki antykoncepcyjne na 2 cykle - super - starając się świadomie o dziecko stosować anykoncepcję....super perspektywa. Boję się, że to dopiero rozreguluje mi cykle. Najciekawsze jest to, że teraz mam wszytko regularnie ale ten pieprzony androstendion wyszedł ponad normę odrobionę. Pęcherzyk dominujący ma 1,3 cm pomimo dopiero 6dc. Mam jeszcze resztki plamień i lekkie krwawienie, więc nowe endometrium nie zdąrzy się odbudować, będzie za cienkie , a owulacja bedzie prawdopodobnie wcześniej :/. Więc z ciąży nici, bo jak endometrium jest cienkie to się zarode nie zagnieździ. Mało optymistyczne wieści. Dostałam znowu duphaston na drugą fazę cyklu, mam teraz przyjść w czwartek i poniedziałek na monitoring. I zobaczymy co i jak dalej.
    Mam obawy, bo u mnie jest sporo wyników odbiegających od normy i na dwoja babka wróżyła. Którą drogę wybrać którędy iść? Mam pełno wątpliwości. Według mojej ginekolog hormony, według endokrynolog prolaktyna i bromergon, według immunologa - przeciwciała a na to sterydy. Boję się, że obierzemy zły trop i znowu stracimy czas, i nie daj Boże się czegoś dodatkowo nabawię :/.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2013, 20:26

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα współczuje, ale musisz się zastanowić czy zaufać swojemu lekarzowi. Mi ktoś kiedyś powiedział że jak nie ufam swojemu ginekologowi to powinnam go zmienić i tego się trzymam ;) 2 cykle to tyle co nic, nawet nie zauważysz jak zlecą. Uszy do góry! :)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    samira wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Witam wszystkie nowe staraczki.
    Samira mi też muli i trudno przez to cokolwiek zrobić na tym forum....
    ja mam dziś humor do bani ;(
    Chce mi się wyć, nie mam już siły i szkoda ,że nie można klnąć na forum, bo bym rzuciła wiązanką :(!
    Mam mało optymistyczne wieści od ginekologa i tak mnie to przytłoczyło, że już brak mi sił. Jestem już tym wszystkim sflustrowana! Moje życie jest jak papier toaletowy i nadaje się tylko do du*y :( !
    Siedzę i wyję jak bóbr ;(!

    ojoj przytulam mocno :* a co i powiedział ??

    szczegóły napisałam w tym drugim wątku, chyba pt.pierwszy potomek :).
    Chodzi o to że pani dr chce unormować moje małe wahnięcia hormonalne i planuje mi dać środki antykoncepcyjne na 2 cykle - super - starając się świadomie o dziecko stosować anykoncepcję....super perspektywa. Boję się, że to dopiero rozreguluje mi cykle. Najciekawsze jest to, że teraz mam wszytko regularnie ale ten pieprzony androstendion wyszedł ponad normę odrobionę. Pęcherzyk dominujący ma 1,3 cm pomimo dopiero 6dc. Mam jeszcze resztki plamień i lekkie krwawienie, więc nowe endometrium nie zdąrzy się odbudować, będzie za cienkie , a owulacja bedzie prawdopodobnie wcześniej :/. Więc z ciąży nici, bo jak endometrium jest cienkie to się zarode nie zagnieździ. Mało optymistyczne wieści. Dostałam znowu duphaston na drugą fazę cyklu, mam teraz przyjść w czwartek i poniedziałek na monitoring. I zobaczymy co i jak dalej.
    Mam obawy, bo u mnie jest sporo wyników odbiegających od normy i na dwoja babka wróżyła. Którą drogę wybrać którędy iść? Mam pełno wątpliwości. Według mojej ginekolog hormony, według endokrynolog prolaktyna i bromergon, według immunologa - przeciwciała a na to sterydy. Boję się, że obierzemy zły trop i znowu stracimy czas, i nie daj Boże się czegoś dodatkowo nabawię :/.

    rzeczywiście to może rozregulować cykl,kurcze jak nie urok Boży to sraczka,z kolei jak jest ok. ginką to może warto jej zaufać,kurka wodna nie wiadomo co zrobić ,czytałam tez na tamtym wątku masz kilka opcji ,ciężko wybrać co lepsze i najbardziej słuszne ehhh...

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    maja2024 wrote:
    Samira na pewno ten prezent dostanie:) oby jak najszybciej :) Mój pewnie by oszalał ze szczęścia jak 1,5 roku temu @ nie przyszła 2 tyg. to mój mąż nawet byty mi zakładał hehehe, teraz uczy się gotować heheh ciekawe co będzie jak się nam w końcu uda:) może zacznie latać:)

    Meginka ja też miałam plamienie ale to chyba za wcześnie u mnie @ ma przyjść w niedzielę a plamienie powinno być w dniu spodziewanej lub dzień przed chyba:) Ja też mam nadzieję i zaczynam scenariusz układań ale staram się powstrzymywać:) A co do tabletek to mój gino powiedział, że jeśli staram się o dzidzię to powinnam za wszelką cenę starać się nie brać tabl ewentualnie paracetamol gdy już nie wytrzymam.

    No właśnie dla mnie dziwne jest to plamienie. @ na sobote a ja juz od wczoraj plamię... co to może znaczyc??

    coś mi tu pachnie fasolką :)

    no ale gdybym zafasolkowała to chyba temp bym miała troche podwyższoną, tak? Czy niekoniecznie? a moja tempka niziutka, i brzusio mnie troche pobolewa dziś...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz chyba wszystkie śpicie, tylko ja durna baba przed kompem siedze:)
    ide i ja, dobrej nocki:)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niekoniecznie ,może być podwyższona dużo później a nie od samego początku ciąży ,tu nie ma reguły,zależy tez jaka masz wogóle temp. ciała podstawową (ogólna nie w pochwie )dlatego może dużo nie wzrosnąć,może to być implantacyjne ale nie musi, a jaki masz termometr bo coś mi się wydaje ze takie tempki to jego wina niestety ... i troszkę za późno zaczęłaś mierzyć powinno się zacząć 5-6 dc ...a ta co jest o 13zmierzona wogóle nie powinna się liczyć do wykresu...:P

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ