X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie mie jeszcze dziewczynki jak to test z ta tempka, skad mam wiedziec kiedy jest wysoka a kiedy uznac ja za niska? wybaczcie glupie pytanie, ale dopiero zaczynam obserwacje i musze sie wszystkiego nauczyc :) :)

    no uciekam do pracy, wpadne wieczorem, milego dnia :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula a ja nie widzę twojego wykresu :(tak wogóle witaj !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Łooooo matko wróciłam właśnie z mojego spacero- biegania i chyba to nie był dobry pomysł:) Przywlekłam ze sobą taki katar że szok... glut do pasa:):):)

    no agula faktycznie tempka troszke podwyższona to tak jak na dzidzię:) kiedy zamierzasz testowac???
    powodzenia:)

    oj żebyś nam się nie zachorzała bo teraz dużo chorych ...

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    hej kobietki :) ja mam na dzisiaj termin @, ale narazie nic. temp 36.9 dzisiaj byla, zobaczymy co bedzie....

    ładnie się trzyma :)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    Łooooo matko wróciłam właśnie z mojego spacero- biegania i chyba to nie był dobry pomysł:) Przywlekłam ze sobą taki katar że szok... glut do pasa:):):)

    no agula faktycznie tempka troszke podwyższona to tak jak na dzidzię:) kiedy zamierzasz testowac???
    powodzenia:)

    oj żebyś nam się nie zachorzała bo teraz dużo chorych ...

    no mam nadzieje że nie, chociaż nos to mi aż pulsuje. Teraz będe w domku cwiczyc na rowerku i twisterku:)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też muszę zacząć się ruszać od Mikołaja Zumbę dostałam na ps3 ale nie mogę się zebrać a przydało by się. Ale mnie dziś brzuch boli szkoda, że nie mierzyłam temp. od początku rano bo teraz nie wiem co się dzieje mimo iż już mierzę rano to nie mogę wpisać bo mi owulację przresuwa a wiem kiedy miałam eh od przyszłego będę się starała mierzyć :)

    Meginka, samira, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • goat25 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy ktoras wie po co bierze się aspiryne wraz z clomidem? Jestem juz 3 cykl na clo ale mój lekarz nic nie mówił o aspirynie, a ja przeglądając różne wykresy zauważyłam ze nie które z Was ja brały zaraz po clo przez dłuższy czas czy to pomaga? Pozdrawiam i również dołączam do styczniowych starań :D

    samira lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to maja bedziemy mierzyc razem, bo właśnie ja tez nie mierzyłam od początku cyklu. Ale niedługo @ przylezie pewnie, więc zaczynamy nowy cykl staran:)

    maja2024 lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka to w przyszłym cyklu pełna mobilizacja :) Ale wykresik masz ładny może się uda tempka opada ale nieznacznie :) Mi ovu przewiduje, że dziś pozytywny test na 35% bym miała fajnie pomarzyć :)

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Meginka to w przyszłym cyklu pełna mobilizacja :) Ale wykresik masz ładny może się uda tempka opada ale nieznacznie :) Mi ovu przewiduje, że dziś pozytywny test na 35% bym miała fajnie pomarzyć :)

    Majeczka chyba nie tym razem bo dostałam takiego lekkiego brązowego plamienia jak przed @, więc chyba się zbliża :( Termin na sobotę. Ale nie dam się:) Nastepnym razem sie uda:)

    maja2024 lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widziałaś mój wykresik też dostałam jakiegoś plamienia. Pewnie też @ przyjdzie i dzień zepsuje:)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    A widziałaś mój wykresik też dostałam jakiegoś plamienia. Pewnie też @ przyjdzie i dzień zepsuje:)

    Widziałam, ale wiesz co, dziewczyny pisały w innych wątkach że możliwe jest plamienie nawet jeśli się zafasolkuje i to właśnie w terminie spodziewanej @. Więc dopóki prawdziwa @ nie przyjdzie, to jest jeszcze szansa. Ale nie nakręcam się, bo czuje że jednak małpa przyjdzie

    samira, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytałam, też miałam nadzieję ale załamały mnie wieści o moim tsh(3,080) i dlatego nie nakręcam się, choć z drugiej strony moja siostra miała podobne jak ja i zaszła w lipcu rodzi:) Także też myślę że wredota przyjdzie eh ale wierzę, że w końcu się nam uda:)

    Meginka lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goat25 wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy ktoras wie po co bierze się aspiryne wraz z clomidem? Jestem juz 3 cykl na clo ale mój lekarz nic nie mówił o aspirynie, a ja przeglądając różne wykresy zauważyłam ze nie które z Was ja brały zaraz po clo przez dłuższy czas czy to pomaga? Pozdrawiam i również dołączam do styczniowych starań :D

    witaj goat :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    maja2024 wrote:
    A widziałaś mój wykresik też dostałam jakiegoś plamienia. Pewnie też @ przyjdzie i dzień zepsuje:)

    Widziałam, ale wiesz co, dziewczyny pisały w innych wątkach że możliwe jest plamienie nawet jeśli się zafasolkuje i to właśnie w terminie spodziewanej @. Więc dopóki prawdziwa @ nie przyjdzie, to jest jeszcze szansa. Ale nie nakręcam się, bo czuje że jednak małpa przyjdzie

    właśnie tak ma nasza WSK tez na razie plamienia chociaż termin @ minął ...

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goat25 wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy ktoras wie po co bierze się aspiryne wraz z clomidem? Jestem juz 3 cykl na clo ale mój lekarz nic nie mówił o aspirynie, a ja przeglądając różne wykresy zauważyłam ze nie które z Was ja brały zaraz po clo przez dłuższy czas czy to pomaga? Pozdrawiam i również dołączam do styczniowych starań :D

    pierwszy raz słyszę,ja w tym cyklu pierwszy raz brałam CLO (biorę clostybegyt ale to to samo co clomid)i ginka nie mówiła ze mam brac aspirynę :/

  • sssssss88 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam

    widzę, że nie tylko ja mam problem w zjaściu w ciąze...
    jestem tu nowa-od wczoraj zaczełam mój wykres...

    Meginka, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sssssss88 wrote:
    witam

    widzę, że nie tylko ja mam problem w zjaściu w ciąze...
    jestem tu nowa-od wczoraj zaczełam mój wykres...

    witaj sssssss88 :)

    Meginka, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    maja2024 wrote:
    A widziałaś mój wykresik też dostałam jakiegoś plamienia. Pewnie też @ przyjdzie i dzień zepsuje:)

    Widziałam, ale wiesz co, dziewczyny pisały w innych wątkach że możliwe jest plamienie nawet jeśli się zafasolkuje i to właśnie w terminie spodziewanej @. Więc dopóki prawdziwa @ nie przyjdzie, to jest jeszcze szansa. Ale nie nakręcam się, bo czuje że jednak małpa przyjdzie

    oj jest szansa ,jak by nam się tak udało byłby prezent noworoczno-walentynkowy :D i tego życzę !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2013, 17:09

    Meginka, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    maja2024 wrote:
    A widziałaś mój wykresik też dostałam jakiegoś plamienia. Pewnie też @ przyjdzie i dzień zepsuje:)

    Widziałam, ale wiesz co, dziewczyny pisały w innych wątkach że możliwe jest plamienie nawet jeśli się zafasolkuje i to właśnie w terminie spodziewanej @. Więc dopóki prawdziwa @ nie przyjdzie, to jest jeszcze szansa. Ale nie nakręcam się, bo czuje że jednak małpa przyjdzie

    oj jest szansa ,jak by nam się tak udało byłby prezent noworoczno-walentynkowy :D i tego życzę !!!

    no a dla mojego M dodatkowo urodzinowy:) bo ma za tydzień:) tak bardzo chciałam mu zrobic prezent w postaci testu z 2 krechami, ale chyba sie nie uda:(, ale może w okolicach walentynek:)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ