X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam uczucie nabrzmiałych i ciężkich piersi,a brodawki wrażliwe troszkę hymmm...

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mykam .papa

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Amicizia wrote:
    witam to i ja sie dzis oficjalnie dopisuje do styczniowych staranek, dzisiaj o 5 rano nawiedzila mnie wredna i koszmarnie bolesna @ takze zaczełam dzis 1 dzien cyklu :) ale bez spiny chorowala wiec w sumie ciesze sie bo nie bede sie martwic czy antybiotyk nie zaszkodzil, no i fajnie ze po weekendzie mnie nawiedzila bo na tym mi zalezalo a teraz wracam do starej prkatyki i podczas @ nie mierze tempki nie jest to konieczen wiec sie nie zamierzam katowac :)mam nadzieje ze to bedzie szczesliwy cykl :)

    oficjalnie witamy :) podobno wystarczy zacząć mierzyć od 6dc...
    tez mamy nadzieję :)

    nawet nie podobno tylko na pewno, to jest juz moj 31 obserwowany cylk i nigdy podczas @ nie mierzylam dopiero teraz jak sie zaczelam starac to z ciekawosci sobie mierzylam. I zwykle mierzenie przerywalam po 3 wyzszych tempkach jako ze zaliczam sie według prof. Roetzera do "kobiet doswiadczonych". Moglam sobie wtedy odpczac od budzika i termometru i chyba tak zrobie w tym cyklu bo nie powiem ale meczace to juz jest a dosc dobrze znam swoj organizm wiec nie mierzac w drugiej fazie bede sie mniej nakrecac :) ale jeszcze sie okaze, pewnie znowu ciekawosc zwyciezy :)

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    mykam .papa

    ja też :) do jutra babeczki :*

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc wszystkim :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry wszystkim :)
    Halo pobudka :)! Wyspane i gotowe stawić czoła kolejnemu dniu w tygodniu :) ?

    Meginka, samira, nila lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście :) Hej :) ale pogoda nie sprzyja :/

    Meginka, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :),na dworze biało ale niebo szarawe :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2013, 09:46

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas leje deszcz od 3 w nocy..

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u nas ładniutko, słońce świeci:) I w związku z moimi postanowieniami noworocznymi, idę zaraz trochę pobiegac, bo muszę zrzucic parę kilo:) Juz teraz mam troche nadwagi, a jeśli zajdę w ciążę to potem będzie mi baaaaaardzo trudno zrzucic... Więc idę trochę zredukowac moją wagę:) Aaaaa i może wysiągnę twisterka z szafy:)

    Miłego dnia :):):)

    samira, agula, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj nie zazdroszczę ,nie lubię deszczu bo wtedy mi najbardziej stawy dokuczają...

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedna Samirka...oby u was nie lało... ja sie czuje taka och****ała że brak słów.. jedyne o czym myśle to sen

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    a u nas ładniutko, słońce świeci:) I w związku z moimi postanowieniami noworocznymi, idę zaraz trochę pobiegac, bo muszę zrzucic parę kilo:) Juz teraz mam troche nadwagi, a jeśli zajdę w ciążę to potem będzie mi baaaaaardzo trudno zrzucic... Więc idę trochę zredukowac moją wagę:) Aaaaa i może wysiągnę twisterka z szafy:)

    Miłego dnia :):):)

    Miłego Biegania :)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsk wrote:
    Biedna Samirka...oby u was nie lało... ja sie czuje taka och****ała że brak słów.. jedyne o czym myśle to sen

    no mam problem z tymi jelitami i stawami ale ty się tez ostatnio nachorowałaś ,ale co znów cię coś bierze ??

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    a u nas ładniutko, słońce świeci:) I w związku z moimi postanowieniami noworocznymi, idę zaraz trochę pobiegac, bo muszę zrzucic parę kilo:) Juz teraz mam troche nadwagi, a jeśli zajdę w ciążę to potem będzie mi baaaaaardzo trudno zrzucic... Więc idę trochę zredukowac moją wagę:) Aaaaa i może wysiągnę twisterka z szafy:)

    Miłego dnia :):):)

    Miłego Biegania :)

    szczerze mówiąc to wcale mi się nie chce isc na dwór no ale obiecałam to sobie wczoraj, już buty do biegania naszykowałam, dopijam tylko herbatke i spie***lam :):):)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Wsk wrote:
    Biedna Samirka...oby u was nie lało... ja sie czuje taka och****ała że brak słów.. jedyne o czym myśle to sen

    no mam problem z tymi jelitami i stawami ale ty się tez ostatnio nachorowałaś ,ale co znów cię coś bierze ??

    porównam to do jakiegoś przesilenia wiosennego -gdyby była wiosna- brak energii, senność, rozkojarzenie, taki meksyk w głowie Samirka

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki :) ja mam na dzisiaj termin @, ale narazie nic. temp 36.9 dzisiaj byla, zobaczymy co bedzie....

    Meginka lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a masz wykres udostępniony? jakie miałaś skoki temp? Bo ta obecna to taka akurat na dzidzię :)

    Meginka, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooooo matko wróciłam właśnie z mojego spacero- biegania i chyba to nie był dobry pomysł:) Przywlekłam ze sobą taki katar że szok... glut do pasa:):):)

    no agula faktycznie tempka troszke podwyższona to tak jak na dzidzię:) kiedy zamierzasz testowac???
    powodzenia:)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasciwie to chcialam zaczac mierzyc od nowego cyklu, narazie zmierzylam pare razy i to nie codziennie ale jak mierzylam bylo 37,0 36,95 36,90 takie mniej wiecej. dzieki meginka jesli nie dostane @ wciagu najblizszych kilku dni to zatestuje, a no i sutek mnie swedzi :)

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ