X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety mam dwa szpitale w okolicy :) wybór po uszy :D

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsk wrote:
    Ja niestety mam dwa szpitale w okolicy :) wybór po uszy :D

    ja mam ich troszkę ,nawet jeden prywatny ale na nfz tez da rade rodzić potem wkleję linka :) żeby nie było.wybieram nie tylko z Katowic ale tez ościennie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirka szukają Cię i posądzają o sprośne czyny :) wiesz gdzie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha wiem ,nie zaprzeczę maja rację :P

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka skąd jestes dokładnie (jesli chcesz powiedzieć)

    moim zdaniem bez przesady nie potrzeban jest Ci napinka, fakt do lekarza możesz iść aby upewnić sie ze wszystko ok ale nie nzaywaj tego problemem z zajściem...:)
    moim zdaniem kochana to za krótki czas i jak najbardziej jest jeszcze wszystko ok bez stresu..

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    http://www.youtube.com/watch?v=syRcFWnJCAA
    i macie to śpiewac cały dzień:):):) !!!

    hehehe... zaczynam od jutra:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    i mam nadzieję że nawet nasz księżulek który ma zaraz przyjśc po kolędzie, nie zepsuje mi tego humoru. A wiem że potrafi...Np tym że będzie się wypytywał o dzidzię...

    u nas jak chodził, to też się teściowej wypytywał, czy nam się dzidzia szykuje... dał jej dla mnie obrazek z modlitwą dla przyszłej matki o zesłanie łask i obdarzenie dzidziusiem... położyła gdzieś i zapomniała... albo nie chce mi dać;P

    Beata, Meginka lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    Meginka skąd jestes dokładnie (jesli chcesz powiedzieć)

    moim zdaniem bez przesady nie potrzeban jest Ci napinka, fakt do lekarza możesz iść aby upewnić sie ze wszystko ok ale nie nzaywaj tego problemem z zajściem...:)
    moim zdaniem kochana to za krótki czas i jak najbardziej jest jeszcze wszystko ok bez stresu..

    Beatko a Ty też z okolic Radomia???? Ja mieszkam w małej miejscowości ok 30 km od R. Może faktycznie przesadziłam że mam problem z zajściem, ale ja to juz tak troche postrzegam. Ale do gina się zapiszę, jak @ sobie pójdzie, dziś mnie zdenerwowała bo wygląda na to że jednak mnie odwiedzi. Mam takie brązowe plamienie jak przed @ :(

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i poniedziałek zleciał. Oby do piątku :) Myślałam, że ten dzień się nie skończy. W niedzielę @ ma przyjść i pewnie przyjdzie:( Dowiedziałam się że mam za wysokie TSH od dziewczyn na ovu tj. 3,080 choć moi lekarze twierdzili, że ok. Także nie liczę, że mi się udało czekam na @ i do lekarza może choć hsg uda się zrobić i powtarzam wyniki TSH i reszty i nowego endo szukam sporo pracy przede mną. Pozdrawiam dziewczyny:)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja no u mnie też w weekend pewnie przypląta się nieproszona @ :(

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie, że anoreksja w młodości (13 lat temu)i zatrzymanie @ na prawie rok może powodować trudności z zajściem w ciąże? Jak zanikła, tak wróciła i aż do czasu starań miałam regularne co 27 dni, zaczęliśmy się staran i cykl skrócił się do 24 dni. Wiem, że do rok czasu starań to normalka, ale te nasze 4 m-ce starań już mnie wymęczyły ;) może trzeba odpuścić, bo spinam się za bardzo...

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Myślicie, że anoreksja w młodości (13 lat temu)i zatrzymanie @ na prawie rok może powodować trudności z zajściem w ciąże? Jak zanikła, tak wróciła i aż do czasu starań miałam regularne co 27 dni, zaczęliśmy się staran i cykl skrócił się do 24 dni. Wiem, że do rok czasu starań to normalka, ale te nasze 4 m-ce starań już mnie wymęczyły ;) może trzeba odpuścić, bo spinam się za bardzo...

    na pewno troszkę trzeba odpuścić ;),ale to było tak dawno ze raczej nie ma wpływu na te starania,24dni jeszcze w normie oby nie było mniej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    No i poniedziałek zleciał. Oby do piątku :) Myślałam, że ten dzień się nie skończy. W niedzielę @ ma przyjść i pewnie przyjdzie:( Dowiedziałam się że mam za wysokie TSH od dziewczyn na ovu tj. 3,080 choć moi lekarze twierdzili, że ok. Także nie liczę, że mi się udało czekam na @ i do lekarza może choć hsg uda się zrobić i powtarzam wyniki TSH i reszty i nowego endo szukam sporo pracy przede mną. Pozdrawiam dziewczyny:)

    zapytaj innego lekarza... mój gin też twierdzi, że tsh powinno być w przedziale 1-2 dla starających się o dziecko... ja mam tsh - 0,77 <0,27-4,2> przy ft3 i ft4 w normie i lekarz powiedział, że super

    a u mnie @ pewnie w czwartek... jak zwykle jak w zegarku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2013, 17:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Myślicie, że anoreksja w młodości (13 lat temu)i zatrzymanie @ na prawie rok może powodować trudności z zajściem w ciąże? Jak zanikła, tak wróciła i aż do czasu starań miałam regularne co 27 dni, zaczęliśmy się staran i cykl skrócił się do 24 dni. Wiem, że do rok czasu starań to normalka, ale te nasze 4 m-ce starań już mnie wymęczyły ;) może trzeba odpuścić, bo spinam się za bardzo...

    myślę, że nie ma to wpływu... miałam koleżankę, która przeszła anoreksję w wieku 22-23 lat... teraz jest matką 2 chłopców:)
    ale jaka jest przyczyna skrócenia cyklu... może być różnie, najlepiej porozmawiaj z lekarzem prowadzącym... ja u siebie zaobserwowałam, że cykl w którym miałam stresy i zarwane noce był cyklem najkrótszym...

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni mi tez cykle sie skróciły, po odstawieniu anty, mam ok 25 dni, ale gin mówił że to się mieści w normie i żebym sie nie martwiła, zbadał mnie i niby powiedział że wszystko w porządku, tylko dlaczego nie chce "zaskoczyc"... Troszkę dawno u niego nie byłam :/

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Meginka wrote:
    http://www.youtube.com/watch?v=syRcFWnJCAA
    i macie to śpiewac cały dzień:):):) !!!

    hehehe... zaczynam od jutra:D

    To ja od jutra zacznę!!!;-)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Libra wrote:
    Meginka wrote:
    http://www.youtube.com/watch?v=syRcFWnJCAA
    i macie to śpiewac cały dzień:):):) !!!

    hehehe... zaczynam od jutra:D

    To ja od jutra zacznę!!!;-)

    No!
    I tak trzymac dziewuszki:)
    Dla mnie muzyka na prawde jest lekiem na doła, jak sobie puszcze cos energetycznego, to nawet przy sprzataniu śpiewam i tanczę:):)
    Chociaż są takie dni, że czasem i muzyczka nie pomaga, na szczeście jest ich niewiele:)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka... ja tu zaglądam ciągle i nie mogę się na Twój awatar napatrzeć:) oj, jakbym chciała mieć takiego słodziaka w realu!:)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzeczywiście śliczna dzidzia w avatarku a te oczy :)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez się od razu zakochałam w tych oczkach:) Śliczniusie to maleństwo:) Będziesz miała w realu na pewno i dla Ciebie będzie najpiekniejsze na świecie:) Jak dla każdej Mamusi:) Ja już sobie wyobrażam nieraz tak przed snem mojego maluszka, fajnie by było tak mówic " córeczko" albo "synku". Bardzo bardzo bym chciała, tylko że ja z tych niecierpliwych (strasznie!) i juz sie nie mogę doczekac tego momentu:)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ