X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Wsk wrote:
    Samirka ale przy fasolce dzisiejsza temp byłaby niższa od większości pozostałych? ja wiem, że nie ma reguły, że każda z nas przechodzi wszystko inaczej, jedne bez zmian w organizmie, bezobjawowo, a inne wręcz książkowo. A testować się boję, że znów rozczarowanie, poczekam może z kilka dni jeszcze na @.. Ty masz piękny stabilny wykres a mój...jak EKG jakieś.

    a mnie się wydaje ze mam zbyt stabilny ale cóż dziś wyczytałam pod wykresem ze może to być wina termometru jaki się używa,a tobie tak szalał na pewno z powodu choroby !!! poczekaj, jak nic to na betę idź i do gina...

    No właśnie tez myslę że mój wykres jest zbyt stabilny, i może faktycznie trzeba zmienic ten termometr... Choc jest to dopiero pierwszy mój cykl w którym mierze tempke i w dodatku nie mierzyłam jej od początku cyklu. Następny będe śledzic dokładniej. Jeszcze wczoraj mialam nadzieję na fasolkę a tu dzisiaj jakies malutkie brazowe plamienie.... No ale nadziei jeszcze troche zostało, zwłaszcza że rano jak wstałam to pomodliłam sie o dzidziulkę i akurat zaczął padac śnieg:) Uznałam to za znak:) I jestem dobrej myśli:) Wariatka:):)):)

    Beata, samira, gocha04 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.youtube.com/watch?v=syRcFWnJCAA
    i macie to śpiewac cały dzień:):):) !!!

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    http://www.youtube.com/watch?v=syRcFWnJCAA
    i macie to śpiewac cały dzień:):):) !!!

    od rana mam dobry humor, na na na na na na :)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko oby ten znak okazał sie prawdziwy :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może głupia jestem ale tak mnie to pozytywnie nastawiło i "od rana mam dobry humor"

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i mam nadzieję że nawet nasz księżulek który ma zaraz przyjśc po kolędzie, nie zepsuje mi tego humoru. A wiem że potrafi...Np tym że będzie się wypytywał o dzidzię...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    i mam nadzieję że nawet nasz księżulek który ma zaraz przyjśc po kolędzie, nie zepsuje mi tego humoru. A wiem że potrafi...Np tym że będzie się wypytywał o dzidzię...

    Ksiadz wypytuje o dziecko? Dlaczego??? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    i mam nadzieję że nawet nasz księżulek który ma zaraz przyjśc po kolędzie, nie zepsuje mi tego humoru. A wiem że potrafi...Np tym że będzie się wypytywał o dzidzię...

    Spójrz na nasze suwaczki Megi :) :D dopiero zauważyłam :D

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nasz ksiądz juz taki jest... Pewnie wspomni że już najwyższy czas, albo spyta czemu jeszcze Nie zaciążyłam i powie cos w stylu "a bo ci młodzi to dzisiejszych czasach odkładają dzieci na później". Nie zamierzam mu sie tłumaczyc, oby szybko sobie poszedł:)

    Wsk faktycznie:) Tylko tydzien różnicy:) Prawie razem będziemy świętowac rocznice:) A do tej pory mam nadzieję, będa nam juz rosły brzuszki:) Oby nie od tłuszczyku:):):) heh

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    No nasz ksiądz juz taki jest... Pewnie wspomni że już najwyższy czas, albo spyta czemu jeszcze Nie zaciążyłam i powie cos w stylu "a bo ci młodzi to dzisiejszych czasach odkładają dzieci na później". Nie zamierzam mu sie tłumaczyc, oby szybko sobie poszedł:)

    Wsk faktycznie:) Tylko tydzien różnicy:) Prawie razem będziemy świętowac rocznice:) A do tej pory mam nadzieję, będa nam juz rosły brzuszki:) Oby nie od tłuszczyku:):):) heh

    Byłoby super:) a skad wogóle jesteś? :)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okolice Radomia a Ty??
    P.S. ksiadz juz poszedł i nie było az tak źle, ale oczywiście musiał wspomniec że pasowałoby się juz postarac

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj...Ja okolice Gorzowa Wlkp :D

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuuuuu :) troskę daleko:) a jeszcze tak a propo tego naszego ślubu to nas się wszyscy pytali czemu w kwietniu i tak od razu po świętach Wielkanocnych, pewnie jest w ciąży itp Bo u nas jakos tak sie utarło że wszyscy dookoła to latem biora ślub i jak wyskoczyłam z tym kwietniem, to od od razu pomysleli ze wpadka. A my po prostu tak chcielismy. Chociaz ja to bym się cieszyła z takiej "wpadki". :)Tak sobie ustaliłam że jak do naszej rocznicy nie zaciąże to pójde zrobie wszystkie badania, na razie staram sie nie wpadac w panikę. A ty byłaś u lekarza??

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam, cały czas chodzę ale bez skutku, nigdy nic nie pomaga :) ona boi sie mi dawać hormony, badania niby w normie mam, powiedziała ze jak znajde nowa prace to pomoze mi zajsc :/ my tez tak chcielismy, pogoda byla taka piekna.... :D

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, to może i ja powinnam iśc już do gina. Ostatnio byłam z pół roku temu, bo miałam strasznie krótkie cykle, ale juz mi sie unormowały. Nie robiłam wtedy zadnych badan, bo nie staralismy sie tak konkretnie, po prostu się nie zabezpieczaliśmy, więc nie mówiłam lekarzowi że mam problem z zajsciem w ciąże. Chyba powinnam sie niedługo wybrac, po co czekac. Przeczekam jeszcze tylko ten tydzien i sie zapiszę.

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Kurcze, to może i ja powinnam iśc już do gina. Ostatnio byłam z pół roku temu, bo miałam strasznie krótkie cykle, ale juz mi sie unormowały. Nie robiłam wtedy zadnych badan, bo nie staralismy sie tak konkretnie, po prostu się nie zabezpieczaliśmy, więc nie mówiłam lekarzowi że mam problem z zajsciem w ciąże. Chyba powinnam sie niedługo wybrac, po co czekac. Przeczekam jeszcze tylko ten tydzien i sie zapiszę.

    oj zapisz się koniecznie ,ja chodzę aż za często ,ale mam problemy z cyklami ,a ostatnio wyżebrałam CLO :D ,nie jest ta ginka szczytem mych marzeń ale chociaż co pół roku cytologię robi i często USG żeby sprawdzić co się dzieje ,dlatego staram się być na wizycie zawsze po godz. 12 bo wtedy często ma aparat usg w gabinecie ,bo tak jest w głównej przychodzi...:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jak będzie fasolka to szukam innego gina ,musowo już mam ze 3 na oku :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    okolice Radomia a Ty??
    P.S. ksiadz juz poszedł i nie było az tak źle, ale oczywiście musiał wspomniec że pasowałoby się juz postarac

    u nas był w czwartek na szczęście nie proboszcz bo go nienawidzę ,jakiś nowy młody,pytał w jakim związku żyjemy ale nic poza tym ,szybko bez stresu ,ważne dla mnie ze poświęcone mieszkani8e i jego mieszkańcy ,reszta pikuś :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirka ja też już mam ciążowego na oku :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsk wrote:
    Samirka ja też już mam ciążowego na oku :p

    ja szczególnie patrze pod kontem w jakim szpitalu pracują ,jakie szpital ma opinie i sprawdzam potem jaki z tej placówki lekarz ma najlepszą ...

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ