X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak jak ja, parę dni a już mi się zmienił plan dnia:) Teraz w wolnych chwilach siędzę i stukam w klawiaturkę:)

    иιєиσямαℓиα, samira, Beata lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    No tak jak ja, parę dni a już mi się zmienił plan dnia:) Teraz w wolnych chwilach siędzę i stukam w klawiaturkę:)

    i ja tak samo :). Jak tak dalej pójdzie to przestukam swoją owulację ;D

    samira, nila lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już była także do 15.01 będe sobie stukac:) Żeby sie odstresowac:) A nie wiesz czy to jest płatne później??? Bo coś tam czytałam że to jest 30 dni darmowe a potem płatne, ale nie wiem dokładnie:)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest płatne po miesiącu,wejdź w swoje na górze ustawienia > abonament i tam masz kwoty ,ja mam tą 30zł na 3miechy :) ale nawet jak zapłacisz teraz to dodają te dni które ci zostały darmowego konta, także fajnie ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2013, 21:43

    иιєиσямαℓиα, Meginka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze piszę na innym tez forum to tam na jednym z wątków mamy już ponad 9ooo str.;) ale tu za to jest kalendarz do prowadzenia choć płatny ale jest taki przejrzysty ...

    Meginka lubi tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór wszystkim :)

    To i ja z "czystym sumieniem" dopisuję się do styczniowych staraczek. Starania rozpoczynam za tydzień, mam nadzieję że przyniosą namacalny owoc ;) Choć jestem gotowa na wszystko, co przyniesie los.

    Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie staraczki!

    Beata, samira, Meginka lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Dobry wieczór wszystkim :)

    To i ja z "czystym sumieniem" dopisuję się do styczniowych staraczek. Starania rozpoczynam za tydzień, mam nadzieję że przyniosą namacalny owoc ;) Choć jestem gotowa na wszystko, co przyniesie los.

    Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie staraczki!

    Witamy w styczniowych staraczkach :) nowy miesiąc, nowy rok, nowa nadzieja na groszki,fasolki...;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2013, 22:39

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki:) za oknem ciemno, zimno, pada- czas na kawusię !!! :) temp mi po chorobie wraca do normy :)

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    U mnie już była także do 15.01 będe sobie stukac:) Żeby sie odstresowac:) A nie wiesz czy to jest płatne później??? Bo coś tam czytałam że to jest 30 dni darmowe a potem płatne, ale nie wiem dokładnie:)

    z tego co wiem :), albo mi się wydawało, to wersja premium jest przez miesiąc gratis...w tej wersji mamy dostęp do wszystkiego , potem trzeba bedzie za dodatkowe opcje płacić, ale co się dokładnie wlicza w te dodatkowe opcje to nie wiem tak dokładnie...

    nila lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ja jeszcze piszę na innym tez forum to tam na jednym z wątków mamy już ponad 9ooo str.;) ale tu za to jest kalendarz do prowadzenia choć płatny ale jest taki przejrzysty ...

    kalendarz? jaki? :)
    kalendarz jest płatny? a prowadzenie wykresu też?

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, myślicie,że moje plamienia można uznać za @? Wchodzę sobie tu w prognozy cykli a tam OWU na 6,01. Czyli wczoraj. A wykres na wczoraj zaznaczył przewidywaną @? Czemu taka rozbieżność? Poza tym @ u mnie brak, temp normalna, objawy też....Dodam że przez pół tego wykresu chorowałam i to ostro (grypa, angina itp...) więc może i mi się pogmatwało, może i mam drugą owu a plamienie było @. Wiem-wiem,ze czasowo nie pasuje ale kto wie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsk wrote:
    Dziewczyny, myślicie,że moje plamienia można uznać za @? Wchodzę sobie tu w prognozy cykli a tam OWU na 6,01. Czyli wczoraj. A wykres na wczoraj zaznaczył przewidywaną @? Czemu taka rozbieżność? Poza tym @ u mnie brak, temp normalna, objawy też....Dodam że przez pół tego wykresu chorowałam i to ostro (grypa, angina itp...) więc może i mi się pogmatwało, może i mam drugą owu a plamienie było @. Wiem-wiem,ze czasowo nie pasuje ale kto wie?

    kochana dziwne to,ale może być owu przesunięta przez chorobę ja ostatni cykl miałam 45dniowy bo tez coś tam mi było ,albo zafasolkowałaś hymmm??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirka ale przy fasolce dzisiejsza temp byłaby niższa od większości pozostałych? ja wiem, że nie ma reguły, że każda z nas przechodzi wszystko inaczej, jedne bez zmian w organizmie, bezobjawowo, a inne wręcz książkowo. A testować się boję, że znów rozczarowanie, poczekam może z kilka dni jeszcze na @.. Ty masz piękny stabilny wykres a mój...jak EKG jakieś.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsk wrote:
    Samirka ale przy fasolce dzisiejsza temp byłaby niższa od większości pozostałych? ja wiem, że nie ma reguły, że każda z nas przechodzi wszystko inaczej, jedne bez zmian w organizmie, bezobjawowo, a inne wręcz książkowo. A testować się boję, że znów rozczarowanie, poczekam może z kilka dni jeszcze na @.. Ty masz piękny stabilny wykres a mój...jak EKG jakieś.

    a mnie się wydaje ze mam zbyt stabilny ale cóż dziś wyczytałam pod wykresem ze może to być wina termometru jaki się używa,a tobie tak szalał na pewno z powodu choroby !!! poczekaj, jak nic to na betę idź i do gina...

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsk wrote:
    Beata wrote:
    Witjcie
    ale was przybyło , wszystkich serdecznie witam :)

    Wsk jeśli w tym czasie owulacyjny wychodzi pozytywnie to jest duza szana! trzymam kciuki kochana :)zresztą w twoim przypadku :P musiało sie udać :)

    Beatka, ale potem ciążowy wyszedł negatywny, robiłam zaraz -kilkanascie godzin po owulacyjnym. Dziś termin @- a jej brak :)

    to nic kochana tak może być :)
    poczekaj jeszcze troszkę i obserwuj tempkę ważne aby nie spadała

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia84 wrote:
    Hej dziewczyny zapisałam się do Was staraczek styczniowych ale już wiem i czuje że nic z tego cyklu nie będzie. Boli mnie brzuch, jajniki szaleją i zaczęło się plamienie jak na tę chwilę tylko na papierze ale pewnie potem się rozkręci.Pozdrawiam :(

    Anusia nie załamuj sie zbyt wcześnie
    przeciez plamienie bardzo czesto zdarza sie w terminie@
    mam nadzieję że do dziś nic sie nie rozkreciło :)
    a tempkę mierzysz masz wykres?

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak też zrobię, z tym, ze znów się dziś smarkam... D powiedział ze mi zrobi kwarantannę od świata zewnętrznego dopóki nie wyleżę i zero lekarstw poza naturalnymi. Inaczej nigdy nie poznam tego prawdziwego cyklu :/ byłam właśnie nadrabiać nasze drugie miejsce spotkań i się tam nieźle kopci :)

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    U mnie już była także do 15.01 będe sobie stukac:) Żeby sie odstresowac:) A nie wiesz czy to jest płatne później??? Bo coś tam czytałam że to jest 30 dni darmowe a potem płatne, ale nie wiem dokładnie:)

    samo koszystanie jest bezpłatne ale masz ograniczone usługi tzn. ni eliczy sie fl, nie masz detektora, a potem tego syst. monitorującego ciąże nie pamiętam jak się nazywa no i wykres jest taki załobny czarnobiały

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Dobry wieczór wszystkim :)

    To i ja z "czystym sumieniem" dopisuję się do styczniowych staraczek. Starania rozpoczynam za tydzień, mam nadzieję że przyniosą namacalny owoc ;) Choć jestem gotowa na wszystko, co przyniesie los.

    Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie staraczki!

    Witaj
    Mayuś kochana choć przyznam szczerze że liczyłam ze tu sie nie ząłapiessz
    ale działamy dalej razem !
    powodzenia w nowym cyklu :)

    mauysia, Libra lubią tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    @ przyszła z dzidzi nici...
    odkąd mierzę temp. jestem cała zestresowana, bo to spadek - aaa! owulacja, potem stres aaa! czy spadnie czy się utrzyma, ciąża czy nie ciąża... coraz częściej myślę aby rzucić tym temp. o ścianę i dać sobie spokój ;) jedyny plus to dzięki mierzeniu wiem, kiedy @ będzie, więcej plusów niestety nie widzę :/ przynajmniej na razie.

    Miłego poniedziałku!

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ