X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    sylwiunia dziekuję za informację. A wiecie coś na temat Bromocornu?
    W aptece nie mieli 2 opak.Bromergonu, bo nie było w hurtowni i dostałam bromergon i bromocon...niby to samo

    Racja, oba leki mają tą samą dawką bromokryptyny 2,5 mg :) bierz spokojnie :)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tematem Witam :) zaspałam dziś konkretnie :) Mąż pozwolił leniuchować a mnie od kilku dni taka senność nachodzi że dziś aż do 14:12 spałam :D wstyd mi..

    иιєиσямαℓиα, Meginka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zapisałam się do Was staraczek styczniowych ale już wiem i czuje że nic z tego cyklu nie będzie. Boli mnie brzuch, jajniki szaleją i zaczęło się plamienie jak na tę chwilę tylko na papierze ale pewnie potem się rozkręci.Pozdrawiam :(

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsk wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    sylwiunia dziekuję za informację. A wiecie coś na temat Bromocornu?
    W aptece nie mieli 2 opak.Bromergonu, bo nie było w hurtowni i dostałam bromergon i bromocon...niby to samo

    Racja, oba leki mają tą samą dawką bromokryptyny 2,5 mg :) bierz spokojnie :)

    dziękuję za informację

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dołączam się do Was, dziś przyszła @, to będzie mój drugi cykl z Clomid

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivi wrote:
    dziewczyny dołączam się do Was, dziś przyszła @, to będzie mój drugi cykl z Clomid

    trzymamy kciuki za owocny cykl !
    Dlaczego stosujesz ten lek?

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    ivi wrote:
    dziewczyny dołączam się do Was, dziś przyszła @, to będzie mój drugi cykl z Clomid

    trzymamy kciuki za owocny cykl !
    Dlaczego stosujesz ten lek?

    clomid przepisał mi lekarz

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivi wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    ivi wrote:
    dziewczyny dołączam się do Was, dziś przyszła @, to będzie mój drugi cykl z Clomid

    trzymamy kciuki za owocny cykl !
    Dlaczego stosujesz ten lek?

    clomid przepisał mi lekarz

    a na co on jest?

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clomid to odpowiednik polskiego Clostibegyt (nie jestem pewna czy dobrze przeliterowałam). Ja mieszkam i leczę się w Anglii

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivi wrote:
    Clomid to odpowiednik polskiego Clostibegyt (nie jestem pewna czy dobrze przeliterowałam). Ja mieszkam i leczę się w Anglii

    aha :) rozumiem,teraz wszystko jasne. Właśnie coś nie kojarzyłam tego leku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2013, 16:17

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsk wrote:
    A poza tematem Witam :) zaspałam dziś konkretnie :) Mąż pozwolił leniuchować a mnie od kilku dni taka senność nachodzi że dziś aż do 14:12 spałam :D wstyd mi..

    o mówię ze ty podejrzana jesteś jak dla mnie a na test może być po prostu za wcześnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia84 wrote:
    Hej dziewczyny zapisałam się do Was staraczek styczniowych ale już wiem i czuje że nic z tego cyklu nie będzie. Boli mnie brzuch, jajniki szaleją i zaczęło się plamienie jak na tę chwilę tylko na papierze ale pewnie potem się rozkręci.Pozdrawiam :(

    ale styczeń nadal trwa,nowy cykl nowa nadzieja,a może skończy się na plamieniu i jednak będzie fasolka a jak nie to znów przyjemności serduszkowe :P głowa do góry ,pierś do przodu ,w końcu się uda :D

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie głowa do góry, na pewno się uda:) Jak nie tym razem to następnym:) Właśnie była u mnie przyjaciółka i tak mnie pozytywnie nastawiła, że mam nadzieję, że wszystkie Was tym optymizmem zarażę:):):) Niebawem ujrzymy te 2 krechy:) Na pewno:)

    samira, Nina, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    No właśnie głowa do góry, na pewno się uda:) Jak nie tym razem to następnym:) Właśnie była u mnie przyjaciółka i tak mnie pozytywnie nastawiła, że mam nadzieję, że wszystkie Was tym optymizmem zarażę:):):) Niebawem ujrzymy te 2 krechy:) Na pewno:)

    Mginka a ty od ilu cykli się starasz i o pierwsza fasolkę ? bo ja mam już prawie dorosłego syna a teraz staramy się z G 17cykl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivi wrote:
    dziewczyny dołączam się do Was, dziś przyszła @, to będzie mój drugi cykl z Clomid

    witaj ivi :)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No o pierwsze dzieciątko się staramy:) Juz 8 cykli... Jednak to nie jest takie hop-siup jak myslelismy. Za tydzień mam termin @, ale oczywiście cały czas mam nadzieje że się nie zjawi:) Oby:)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    No o pierwsze dzieciątko się staramy:) Juz 8 cykli... Jednak to nie jest takie hop-siup jak myslelismy. Za tydzień mam termin @, ale oczywiście cały czas mam nadzieje że się nie zjawi:) Oby:)

    jak my wszystkie :) przeważnie w ciążę szybko zachodzą te kobitki albo dziewczynki które nie chcą...a człowiek pragnący dzidzie ma z tym problemy,to często sprawa psychiki,bo tak bardzo tego chcemy (no i pisze to i mam łzy w oczach :(... aaa czas się wziąć w garść :D

    Meginka, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez sobie powtarzam że trzeba troche wyluzowac:) Nie jestem jakoś bardzo spanikowana czy coś, ale gdy zbliża się termin @ to zawsze mam nadzieję i modlę się żeby nie przyszła, to jest silniejsze ode mnie i chyba nie da sie o tym nie myslec, zwłaszcza jak się już stara dłuższy czas bezskutecznie. Ale staram się też nie nakręcac za bardzo bo potem można się zawieśc. Także bądźmy pełne optymizmu i nadziei :):):)

    samira, иιєиσямαℓиα, Beata lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    ja tez sobie powtarzam że trzeba troche wyluzowac:) Nie jestem jakoś bardzo spanikowana czy coś, ale gdy zbliża się termin @ to zawsze mam nadzieję i modlę się żeby nie przyszła, to jest silniejsze ode mnie i chyba nie da sie o tym nie myslec, zwłaszcza jak się już stara dłuższy czas bezskutecznie. Ale staram się też nie nakręcac za bardzo bo potem można się zawieśc. Także bądźmy pełne optymizmu i nadziei :):):)

    i tak trzymać :D

    Meginka lubi tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    No właśnie głowa do góry, na pewno się uda:) Jak nie tym razem to następnym:) Właśnie była u mnie przyjaciółka i tak mnie pozytywnie nastawiła, że mam nadzieję, że wszystkie Was tym optymizmem zarażę:):):) Niebawem ujrzymy te 2 krechy:) Na pewno:)

    Mginka a ty od ilu cykli się starasz i o pierwsza fasolkę ? bo ja mam już prawie dorosłego syna a teraz staramy się z G 17cykl

    ile lat ma twój syn?

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ