X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi PRL podskoczyła przez stres w pracy, niestety był długotrwały po aż 6 miesięcy, a teraz spokój i cisza, także i może PRL juz znormalniała.

    IVI ja się normalnie z M kocham od jakichś 7 cykli, a na ovu jestem od 3...:)

    MEGINKA to miłego baraszkowania...;)

    aniczka, Meginka lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    ivi wrote:
    aniczka wrote:
    ivi wrote:
    aniczka wrote:
    kurde nigdy nie myslalam ze starania o dziecko beda takie dlugie i zmudne jak to jest ze inne laski zachodza tak od razu bez zadnego przygotowania moze my za bardzo chcemy i sie przejmujemy moze trzeba wyluzowac podobno to dziala i natura wie lepiej co i jak

    wyluzować pewnie, tylko jak to zrobić? ja pierwsze co po przebudzeniu to liczę który to dzień cyklu jest...

    dobre pytanie ja o tym nie mysle moj maz bardziej sie przejmuje ja jestem raczej optymistka wiec co ma byc to bedzie a jak nie wyjdzie to zaadoptuje dziecko z Chin one sa takie slodkie

    a jak długo się staracie? pozytywne myślenie drogą do sukcesu;)

    dopiero zaczelismy bo po poronieniu prawie rok temu to mi sie zyc nie chcialo a co dopiero starac

    przykro mi strasznie

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    aniczka wrote:
    ivi wrote:
    aniczka wrote:
    ivi wrote:
    aniczka wrote:
    kurde nigdy nie myslalam ze starania o dziecko beda takie dlugie i zmudne jak to jest ze inne laski zachodza tak od razu bez zadnego przygotowania moze my za bardzo chcemy i sie przejmujemy moze trzeba wyluzowac podobno to dziala i natura wie lepiej co i jak

    wyluzować pewnie, tylko jak to zrobić? ja pierwsze co po przebudzeniu to liczę który to dzień cyklu jest...

    dobre pytanie ja o tym nie mysle moj maz bardziej sie przejmuje ja jestem raczej optymistka wiec co ma byc to bedzie a jak nie wyjdzie to zaadoptuje dziecko z Chin one sa takie slodkie

    a jak długo się staracie? pozytywne myślenie drogą do sukcesu;)

    dopiero zaczelismy bo po poronieniu prawie rok temu to mi sie zyc nie chcialo a co dopiero starac

    doskonale wiem co czujesz i jak się czułaś :(. Strasznie mi przykro :(.
    niewyobrażalne cierpienie:(
    ja chciałam sobie żyły podciąć :(. Mój mąż brał urlop i mnie pilnował...boże to był jakiś horror :(

    straszne jaka jest ta nasza psychika i ile mozemy zniesc my przyszle matki zycie dalo nam niezlego kopa w cztery litery oby ostatniego

    иιєиσямαℓиα, samira lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide zapalic wiem wiem co myslicie przyszla matka i papierochy ale coz nie dajmy sie zwariowac tez musze miec z tego zycia jakies przyjemnosci

    иιєиσямαℓиα, Meginka lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniczka i иιєиσямαℓиα bardzo wam współczuje takiego doświadczenia, ale pamiętajcie wszystko dzieje się po coś....:)

    moje motto to "co mnie nie zabije, to mnie wzmocni" zawsze to sobie powtarzam w kryzysowych sytuacjach i pomaga mi się to zebrać do kupy.

    aniczka, иιєиσямαℓиα, samira, Meginka lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    samira wrote:
    gocha04 wrote:
    ivi wrote:
    cześć dziewczyny. Mam pytanko odnośnie śluzu...może macie na niego jakąś metodę...ja zażywam wiesiołek i piję siemię lniane i nic nie pomaga...będę wdzięczna za Wasze porady;)

    ja gdzieś chyba czytałam, że na śluz dobrze wpływa też lampka czerwonego wina, migdały, dużo wody niegazowanej i coś tam jeszcze było..

    czerwone wino to na endometrium...a woda ważna jak się wieśka bierze bo wtedy się właśnie tworzy śluz.(wogóle woda jest ważna do tworzenia śluzu )..a siemię zalewa się łyżeczkę(słuszną łyżeczkę))3/4szl. gorącej wody i miesza od czasu do czasu aż będzie glutowate i popija przez cały dzień ...

    a no widzisz to cos mi sie poplątało to i migdały też na endo chyba będą. Chyba już pora dać myślom odpocząć, bo głupoty wygaduję.
    Dzięki za sprostowanie.
    Dziewczyny zamiast śluzu miałyby piekne endometrium:)

    hehe wiesz, już późno jest ...a nie ma za co dziękować ,polecam się :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    ivi wrote:
    aniczka wrote:
    kurde nigdy nie myslalam ze starania o dziecko beda takie dlugie i zmudne jak to jest ze inne laski zachodza tak od razu bez zadnego przygotowania moze my za bardzo chcemy i sie przejmujemy moze trzeba wyluzowac podobno to dziala i natura wie lepiej co i jak

    wyluzować pewnie, tylko jak to zrobić? ja pierwsze co po przebudzeniu to liczę który to dzień cyklu jest...

    dobre pytanie ja o tym nie mysle moj maz bardziej sie przejmuje ja jestem raczej optymistka wiec co ma byc to bedzie a jak nie wyjdzie to zaadoptuje dziecko z Chin one sa takie slodkie

    poważnie zadoptowałabyś dziecko z Chin ,bo ja tak !

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciesze sie ze znalazlam was kobietki bo juz myslalam ze bede sama z tym wszystkim a tutaj mozna o wszystko zapytac pogadac wyzalic sie i w ogole milusio tu u was takze serdeczne dzieki ze jestescie

    иιєиσямαℓиα, samira, ivi, aguś82, Meginka lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    aniczka wrote:
    ivi wrote:
    aniczka wrote:
    kurde nigdy nie myslalam ze starania o dziecko beda takie dlugie i zmudne jak to jest ze inne laski zachodza tak od razu bez zadnego przygotowania moze my za bardzo chcemy i sie przejmujemy moze trzeba wyluzowac podobno to dziala i natura wie lepiej co i jak

    wyluzować pewnie, tylko jak to zrobić? ja pierwsze co po przebudzeniu to liczę który to dzień cyklu jest...

    dobre pytanie ja o tym nie mysle moj maz bardziej sie przejmuje ja jestem raczej optymistka wiec co ma byc to bedzie a jak nie wyjdzie to zaadoptuje dziecko z Chin one sa takie slodkie

    poważnie zadoptowałabyś dziecko z Chin ,bo ja tak !

    oczywiscie ze tak

    samira lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    ide zapalic wiem wiem co myslicie przyszla matka i papierochy ale coz nie dajmy sie zwariowac tez musze miec z tego zycia jakies przyjemnosci

    :)

    agula, samira, Meginka lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    samira wrote:
    aniczka wrote:
    ivi wrote:
    aniczka wrote:
    kurde nigdy nie myslalam ze starania o dziecko beda takie dlugie i zmudne jak to jest ze inne laski zachodza tak od razu bez zadnego przygotowania moze my za bardzo chcemy i sie przejmujemy moze trzeba wyluzowac podobno to dziala i natura wie lepiej co i jak

    wyluzować pewnie, tylko jak to zrobić? ja pierwsze co po przebudzeniu to liczę który to dzień cyklu jest...

    dobre pytanie ja o tym nie mysle moj maz bardziej sie przejmuje ja jestem raczej optymistka wiec co ma byc to bedzie a jak nie wyjdzie to zaadoptuje dziecko z Chin one sa takie slodkie

    poważnie zadoptowałabyś dziecko z Chin ,bo ja tak !

    oczywiscie ze tak

    zawsze mi sie marzylo byc taka druga Angelina

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja już uciekam spać i mojego M też zabieram od drugiego kompa:)
    miłych snów:)

    иιєиσямαℓиα, samira lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    ciesze sie ze znalazlam was kobietki bo juz myslalam ze bede sama z tym wszystkim a tutaj mozna o wszystko zapytac pogadac wyzalic sie i w ogole milusio tu u was takze serdeczne dzieki ze jestescie

    mi też w waszym ovufriendowym gronie jest przyjemnie. Pełno tu ciepła, troski, zrozumienia i babskiego gadania ;). Zawsze można się wypłakać w wasze wirtualne rękawy :). Jesteście spoko babeczki i każdej z was należy się malutki bobasek :)!

    gocha04, agula, samira, ivi, Nina, Meginka lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Aniczka i иιєиσямαℓиα bardzo wam współczuje takiego doświadczenia, ale pamiętajcie wszystko dzieje się po coś....:)

    moje motto to "co mnie nie zabije, to mnie wzmocni" zawsze to sobie powtarzam w kryzysowych sytuacjach i pomaga mi się to zebrać do kupy.

    :*

    Meginka lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    to ja już uciekam spać i mojego M też zabieram od drugiego kompa:)
    miłych snów:)

    Dobranoc :*, słodkich snów o malutkich stópkach :P, figlarnych zabaw wieczorem pod kołderką ;)
    i do napisania jutro :*

    Meginka lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    aniczka wrote:
    ciesze sie ze znalazlam was kobietki bo juz myslalam ze bede sama z tym wszystkim a tutaj mozna o wszystko zapytac pogadac wyzalic sie i w ogole milusio tu u was takze serdeczne dzieki ze jestescie

    mi też w waszym ovufriendowym gronie jest przyjemnie. Pełno tu ciepła, troski, zrozumienia i babskiego gadania ;). Zawsze można się wypłakać w wasze wirtualne rękawy :). Jesteście spoko babeczki i każdej z was należy się malutki bobasek :)!

    tobie też babeczko nalezy się bobasek,a nawet nie jeden:)
    jakoś nie mogę się oderwać... ale juz uciekam naprawdę:) <tulimy>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2013, 21:12

    aniczka, samira, Meginka lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc ,stosunkowo miłych nocy ;)

    иιєиσямαℓиα, Meginka lubią tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    aniczka wrote:
    ciesze sie ze znalazlam was kobietki bo juz myslalam ze bede sama z tym wszystkim a tutaj mozna o wszystko zapytac pogadac wyzalic sie i w ogole milusio tu u was takze serdeczne dzieki ze jestescie

    mi też w waszym ovufriendowym gronie jest przyjemnie. Pełno tu ciepła, troski, zrozumienia i babskiego gadania ;). Zawsze można się wypłakać w wasze wirtualne rękawy :). Jesteście spoko babeczki i każdej z was należy się malutki bobasek :)!

    tobie też babeczko nalezy się bobasek,a nawet nie jeden:)
    jakoś nie mogę się oderwać... ale juz uciekam naprawdę:) <tulimy>

    hehe tylko po jednym rozrzutna to nie jestes hehe a teraz na powaznie jeden wystarczy w zupelnosci

    samira lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc ide poczytac 50 twarzy graya polecam na rozgrzewke przed przytulanskiem hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2013, 21:20

    samira, иιєиσямαℓиα, gocha04 lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu się dołączam do was. U nas kolejny cykl zakończony klapą. PÓL dnia wczoraj przeryczałam z tej bezsilności i bezradności. Kolejny cykl starań do d**y. Momentami to ja już siły nie mam po to aby się znowu starać .
    Mąż cały czas podtrzymuje na duchu i mówi że będzie dobrze a ja mam ochote wykrzyczeć, że nie będzie dobrze, ja się zaczne bardziej udzielać w lutowych staraniach. Na razie dajemy sobie z mężem na wstrzymanie w styczniu, ale pozostałym staraczkom styczniowym życze powodzenia

    samira, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ