X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann2224 wrote:
    hej dziewczyny czy to normale że 5 dni po ostatniej tabletce clo tak źle sie czuje kreci mi sie w głowie jest mi słabo i mdli mnie i do tego bola mnie jajniki?

    ja brałam pierwszy raz CLO w tym cyklu i bardzo dobrze się po nich czułam ,jedynie w okresie owu trochę jajniki bolały a raczej tak w nich ciągło i to wszystko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    cykle mam 29-30 dniowe, to jakoś teraz powinnam mieć owu.


    ja tam mam nadzieję, ze иιєиσямαℓиα czeka na wynik bety po 48h.

    obyś była prorokiem ...

    Meginka lubi tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann2224 wrote:
    aniczka wrote:
    dziewczyny mam pytanko lece w przyszlym miesiacu do Polski i chcialabym zrobic sobie badania wiem ze to tylko 1 cykl staran ale uwazam ze lepiej sprawdzic co w trawie piszczy hehe zwlaszcza ze nie moge robic badan kiedy chce tylko co kilka miesiecy a nastepnym razem bedzie to maj wiec postanaowilam zbadac wszystko teraz zrobie tsh prolaktyne morfologie badanie moczu mysle takze o progesteronie co jeszcze powinnam zrobic cytologie mialam pol roku temu jajniki drozne w ogole w srodku tam na dole wszystko ok doradzcie jakie badania wykonac z gory dziekuje

    Mi lekarz kazał zrobic TSH estradiol Progesteron Prolaktyne a gdzie mieszkasz za granicą bo ja w angli i tam też miałam robione

    dziekuje za podpowiedz mieszkam w Irlandii i tu o lekarza dobrego ciezko robilas badania u gp czy w szpitalu

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    ann2224 wrote:
    aniczka wrote:
    dziewczyny mam pytanko lece w przyszlym miesiacu do Polski i chcialabym zrobic sobie badania wiem ze to tylko 1 cykl staran ale uwazam ze lepiej sprawdzic co w trawie piszczy hehe zwlaszcza ze nie moge robic badan kiedy chce tylko co kilka miesiecy a nastepnym razem bedzie to maj wiec postanaowilam zbadac wszystko teraz zrobie tsh prolaktyne morfologie badanie moczu mysle takze o progesteronie co jeszcze powinnam zrobic cytologie mialam pol roku temu jajniki drozne w ogole w srodku tam na dole wszystko ok doradzcie jakie badania wykonac z gory dziekuje

    Mi lekarz kazał zrobic TSH estradiol Progesteron Prolaktyne a gdzie mieszkasz za granicą bo ja w angli i tam też miałam robione

    dziekuje za podpowiedz mieszkam w Irlandii i tu o lekarza dobrego ciezko robilas badania u gp czy w szpitalu

    Ja miałam zrobić TSH, estradiol, prolaktynę, progesteron, FSH i LH, a i usg tarczycy no i jeśli wyniki ok to wtedy drożność, ale skoro masz drożne

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ja mam time, bo mała u dziadków a M się kapie :-p
    Tak sobie myślę, jak mi tempka na 37 skoczy (ogólnie i tak mam niską) To się opiję :-p ...Mały żarcik...ale jakoś tak tu ciutke pustawo :-) Matko a Ja jem i jem, od jutra plan 3 dniówki, żeby skurczyć i pohamować apetyt bo przesadzam :-p Nie głodówka oczywiście, no bez :JAJ: ale przed 24.12 ważyłam 63-64 a teraz mi myka około 67 max 68 ;-/ Heh a tu wiosna za pasem :-)
    Pocieszam sie, ze w 1 wszych starankach po pół roku walnełam 14...;-p

    aniczka, Meginka lubią tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    aniczka wrote:
    ann2224 wrote:
    aniczka wrote:
    dziewczyny mam pytanko lece w przyszlym miesiacu do Polski i chcialabym zrobic sobie badania wiem ze to tylko 1 cykl staran ale uwazam ze lepiej sprawdzic co w trawie piszczy hehe zwlaszcza ze nie moge robic badan kiedy chce tylko co kilka miesiecy a nastepnym razem bedzie to maj wiec postanaowilam zbadac wszystko teraz zrobie tsh prolaktyne morfologie badanie moczu mysle takze o progesteronie co jeszcze powinnam zrobic cytologie mialam pol roku temu jajniki drozne w ogole w srodku tam na dole wszystko ok doradzcie jakie badania wykonac z gory dziekuje

    Mi lekarz kazał zrobic TSH estradiol Progesteron Prolaktyne a gdzie mieszkasz za granicą bo ja w angli i tam też miałam robione

    dziekuje za podpowiedz mieszkam w Irlandii i tu o lekarza dobrego ciezko robilas badania u gp czy w szpitalu

    Ja miałam zrobić TSH, estradiol, prolaktynę, progesteron, FSH i LH, a i usg tarczycy no i jeśli wyniki ok to wtedy drożność, ale skoro masz drożne

    jeszcze raz wielkie dzieki zrobie komplet badan i do endo sie wybiore martwie sie tym czy ja mam w ogole owulacje kurde od czytania w necie to juz mi sie w glowie przewraca

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Kaczka86 Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie:) to co pisałam o tym plamieniu to musiala byc implantacja. test wyszedl pozytywnie:) nie wiem sama ale to byl pierwszy cykl z wiesialkiem,, wydaje mi sie ze pomogl.trzymam za Was kciuki:*

    samira, gocha04, Kleopatra, Meginka, maja2024 lubią tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczka86 wrote:
    witajcie:) to co pisałam o tym plamieniu to musiala byc implantacja. test wyszedl pozytywnie:) nie wiem sama ale to byl pierwszy cykl z wiesialkiem,, wydaje mi sie ze pomogl.trzymam za Was kciuki:*

    No to nic tylko gratulować :-)
    A możesz udostępnić wykresik z ciekawości??? :-)

  • Kaczka86 Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    probowalam ale wkoncu nie wiem jak:)

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczka86 wrote:
    probowalam ale wkoncu nie wiem jak:)

    Ja na początku też nie łapałam, pod wykresem Twoim głównym jest po prawej stronie pisze udostępnij wykres - wchodzisz- u góry pisze miniatura- pokazuje się i jest link,i tam jeszcze krzyżyk, żeby np pokazało całość opisów właśnie, Ja normalnie go potem kopiuje ten calutki link i wklejam pod postem:-) Bo jakoś samoistnie nie wiem jak...:-)
    Ten jest mój: :-)
    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2013, 21:33

  • Kaczka86 Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he he nie wiem co to wyszło:)
    https://ovufriend.pl/graph/9921abc0d496aeb0d242b9a8e10bd195[/url]

  • Kaczka86 Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze:)

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BRAVO!!! :-) Jest :-p

  • Kaczka86 Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9921abc0d496aeb0d242b9a8e10bd195.png

  • Kaczka86 Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze nie jest jakis mega okazały ale cos tam zawsze da sie zobaczyc:)

    Mała lubi tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczka86 wrote:
    9921abc0d496aeb0d242b9a8e10bd195.png

    Noo dokładnie :-) A na jakiej podstawie ovu? czy po prostu strzał ?;-) Ale takie wykresiki miło się ogląda. Ja też od października, ale sie nie nastawiam :-) Troszkę pauzuję, bo z małą też tak planowałam a było chyba po 7 czy 8 cyklach:-) Ale strasznie bym sie wiadomo cieszyła jakby było już :-) A robiłaś badania itd? Ja narazie nie, jeszcze chyba za wczas :-)

  • Kaczka86 Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawikła sytuacja u mnie była. ostatnio cykle miałam po 27 26 dni. takrze wyliczyłam te 14 przed @ i wyszło "złoty strzał", nawet temp. nie umiałam mierzyc co widac:) raz o 19 potem 0 7 rano. juz o drugim podejsciu zaczełam szukac wsparcia. nie wiem czy wiara ze pomaga ten wiesiołek to sprawiły? nie wiem. badan nie robiłam jeszcze zadnych. zastanawiam sie kiedy do lekarza isc?

    samira lubi tę wiadomość

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann2224 wrote:
    aniczka wrote:
    dziewczyny mam pytanko lece w przyszlym miesiacu do Polski i chcialabym zrobic sobie badania wiem ze to tylko 1 cykl staran ale uwazam ze lepiej sprawdzic co w trawie piszczy hehe zwlaszcza ze nie moge robic badan kiedy chce tylko co kilka miesiecy a nastepnym razem bedzie to maj wiec postanaowilam zbadac wszystko teraz zrobie tsh prolaktyne morfologie badanie moczu mysle takze o progesteronie co jeszcze powinnam zrobic cytologie mialam pol roku temu jajniki drozne w ogole w srodku tam na dole wszystko ok doradzcie jakie badania wykonac z gory dziekuje

    Mi lekarz kazał zrobic TSH estradiol Progesteron Prolaktyne a gdzie mieszkasz za granicą bo ja w angli i tam też miałam robione

    jeszcze LH miałam w 3dc

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczka86 wrote:
    witajcie:) to co pisałam o tym plamieniu to musiala byc implantacja. test wyszedl pozytywnie:) nie wiem sama ale to byl pierwszy cykl z wiesialkiem,, wydaje mi sie ze pomogl.trzymam za Was kciuki:*

    GRATULUJĘ :)

    Mała lubi tę wiadomość

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczka86 superancko, gratulacje!

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ