X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skoro psychika może tak dużlo to musimy ją przestawić na to aby nie myśleć czy jesteśmy ciąży i się nakręcać, a po to aby pozytywnie myśleć że się uda. Czy to w tym cyklu czy kolejnym ale osiągniemy cel :-)

    dobuska lubi tę wiadomość

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do objawów ciąży to też co miesiąc je mam. W cyklu ciążowym doszedł mi jeszcze niesmak do kawy, i teraz tak z każdym cyklem owulacyjnym tak mi zostało. Teraz też już dupka nie biorę, zrobiłam sobie kawę i stoi, myślałam że w końcu ze smakiem wypije Ale to dopiero jak @ się rozkręci. Ja dopóki nie zobaczę przyrostu bety to chyba tak do końca w ciążę nie uwierzę ;)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ja jestem tak nastawiona, że jak zobaczę kreski to będe się cieszyć. Nie chcę z góry zakładać, że się nie uda. Nie mam takiego złego doświadczenia jak poronienie więc pewnie mi jest łatwiej.
    Nie chcę sobie wmawiać ciąży, ale czy o niej nie myślę? Myślę ciągle. Mam etapy, że się cieszę, a mam takie jak teraz, że mam wszystkiego dość.
    Negatyw 9 dpo, sama powtarzam każdej, że to za szybko, ale jednak euforia mija troszkę.
    Dzisiaj lub jutro powinno sie pojawić już delikatne plamienie, a za dwa dni @.
    To taki straszny nerw, okropny. Taki żal, ale nawet nie wiem do kogo. To już jednak pół roku i musze porobić badania hormonalne, brać hormony. Koleżanki, które rodziły nawet nie wiedzą o takich rzeczach... ciężka próba.
    Cieszę się jedynie z jednej rzeczy, że zgłosiłam sie do lekarza szybko, że nie czekałam tego roku, bo przy moich zaburzeniach prawdopodobnie straciłabym czas.

    Ach, czasami się musze Wam wygadać.:)

    Tak bardzo cie rozumiem. Ja teraz ide do gina a jak przyjdzie @ to jedziemy na badanie nasienia. Nie chce juz tracić czasu :-(

    U nas w rodzinie 3 kuzynki wpadły w przeciągu 2 miesięcy. Cieszę sie bardzo ale.boli mnie ze nam nie idzie :-( moja najlepsza przyjaciółka ostatnio zauważyła ze sie zmienilam ze boi sie trochę o mnie o prosi żebym juz poszła do specjalisty nie przeciągała tego. Więc cóż ide. Oby to pomogło. Tak bardzo chce być mama :-(

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Tak bardzo cie rozumiem. Ja teraz ide do gina a jak przyjdzie @ to jedziemy na badanie nasienia. Nie chce juz tracić czasu :-(

    U nas w rodzinie 3 kuzynki wpadły w przeciągu 2 miesięcy. Cieszę sie bardzo ale.boli mnie ze nam nie idzie :-( moja najlepsza przyjaciółka ostatnio zauważyła ze sie zmienilam ze boi sie trochę o mnie o prosi żebym juz poszła do specjalisty nie przeciągała tego. Więc cóż ide. Oby to pomogło. Tak bardzo chce być mama :-(
    kochana moja:* damy radę co?

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    U mnie dziś delikatny spadek i włączają mi się najczarniejsze myśli już :/
    Słoneczkowa, chcesz zobaczyć spadek to zerknij sobie na mój wykres, to u Ciebie to zwykłe wahanie, temp nie może ciągle rosnąć, bo w krótkim czasie wszystkie ciężarne chodziły by z wysokimi gorączkami ;)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska musimy! Nie widzę innej opcji.
    Przepraszam że sie wam tu żale. Potem mi lżej na sercu ;-)

    Czy mi sie dobrze kojarzy ze bralas niedawno ślub? Jakieś pol roku temu? Jaka data? :-)

    dobuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:31

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Słoneczkowa, chcesz zobaczyć spadek to zerknij sobie na mój wykres, to u Ciebie to zwykłe wahanie, temp nie może ciągle rosnąć, bo w krótkim czasie wszystkie ciężarne chodziły by z wysokimi gorączkami ;)
    No tak to racja. Zmieniłam nastawienie. Jestem spokojna i myślę że to ciąża :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Tak kochana, w czerwcu brałam ślub:)
    Jaka data bo ja tez! ;-)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie w 1 ciąży przed terminem @ jedynie piersi bolały, do tego brzuch jak na @. wszelkie mdłości i inne atrakcje pojawiły się grubo po terminie @...

    dobuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    24 :D
    Ja 25 ;-) dzień po Tobie ;-)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:31

    spioch lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    rany ćwiczenia? dziewczyny jaką wy musicie mieć motywacje :)
    ja z ćwiczeń to preferuje leżenie na kanapie :D a dieta to dużo słodyczy :D
    Ja mam to samo. Zadne cwiczenia nie wchodza w gre ;) Slodycze tez uwielbiam, ale kilka miesiecy temu zaczelam je jesc tylko w weekendy. Niestety waga i tak idzie do gory.
    aleksandrazz wrote:
    Mam takie pytanie do dziewczyn które są po ovu. Jak u Was ze sluzesluzem? Bo u mnie susza a nie pamiętam jak to bylo w 1 ciąży.
    U mnie po owu sluz kremowy. Raz gestszy a raz bardziej wodnisty.
    dobuska wrote:
    Ja mam w sobie taką smutną obojętność....:(
    Ja mam tak samo caly cykl. Nie walcze z tym. Moze takie odpuszczenie zadziala ;)
    Jezeli chodzi o test to 9dpo marne szanse, zeby cokolwiek wyszlo. Stresujesz sie na wlasne zyczenie ;)

    Spioch. Ja wlasnie ten slub przyspieszylam, zeby miec zajecie dla glowy i nie myslec o ciazy ;) Dziala, ale to tylko slub cywilny, wiec zbyt duzo zalatwiania nie ma i zajecie bede miala max na 2 cykle ;)

    Monika. Ten test jest negatywny ale juz za chwile powinien pokazac sie pozytyw. Zeby nie przegapic mozesz robic dwa razy dziennie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 14:27

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie dobre i dwa cykle :)

    Ja jutro mam 11 dpo i jutro testuje :) takie założenie mam :) no chyba że temperatura bardziej spadnie to odpuszczę

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chce jutro zrobić sobie podstawowe badania tsh, ft3, ft4, żelazo, potas, magnez, sód (miałam w przeszłości duże niedobory). Co jeszcze zrobić w ramach starań? Jak już idę się kłuć to przynajmnniej niech będzie z tego pozytek. Moj 11 dc wiec chyba proga bez sensu badac?

    Proszę o rady :)

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:31

    wszamanka, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast progesteronu prolaktyne jeszcze możesz

    Ja jeszcze robiłam testosteron i DHEA

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 14:37

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ