X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Ktoras pytala co z zuza, chora w nocy najgorzej, dostaje goraczki, zle oddycha, ksszle, ja nie spie bo nasluchuje ja, ona nie spu bo jal, zlapie mocnirjszy sen to kaszel ja budzi
    skąd ja to znam. Też nie mogę spać jak młoda kaszle. Inhalujesz? Co zdiagnozowano?

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    super :) trzymam kciuki za bete:) jestes 11 dpo tak jak ja;) wiec tym bardziej
    a może wstawisz nam fotke tego bladziocha ku pokrzepieniu ;)???
    Już go nie mam. Mężu powiedział, że ta druga kreska to w mojej wyobraźni chyba bo on nic nie widzi ;) więc na zdjęciach też by tego nie uchwycilo.
    Za gratulacje jeszcze nie dziękuję ;)

    f5b59272af.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie czy progesteron robi się na czczo

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Z kazdym dniem progesteron rosnie, wiec byc moze cos wylapiesz ,ale nie wydaje mi sie ja kiedys mialam monitoring i proga zbadalam w 12 dpo i bylo 27, ale kazda z nas jest inna, jak bedzie powyzej 10 to owulka byla na bank! :)

    czyli np. jak wyjdzie 11 to mogę spodziewć się że była np 2 dni temu a jeśli 30 to że kilka dni temu, tak?

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę że dzisiaj jakiś dzień progesteronu - każda bada :D

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR wrote:
    Powiedzcie czy progesteron robi się na czczo

    nie :)

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój wynik progesteronu w 5 dpo wynosił 23

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    czyli np. jak wyjdzie 11 to mogę spodziewć się że była np 2 dni temu a jeśli 30 to że kilka dni temu, tak?
    Wlasnie niestety na to kochana nie ma reguly bo u kazdej z nas inaczej on rosnie.. Wiec nim sie nie sugeruj.. Ale najwzniejsze zeby owulka byla! wiec wiecej niz 10 i masz 100% pewnosci :)

    Katiś, marciaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    widze po wykresie ze masz termometr z jedym miejscem po przecinku?? jesli tak to juz wiesz skad taki dziwny wykres. do obserwacji cyklu musi byc specjalny termometr z 2 miescami po przecinku.

    Gdzie mierzysz temp?
    Ja mierze z takim termometrem co ma jedną cyfrę po przecinku, wiadmo nie jest to jakaś miarodajna temp., ja również waginalnie od 23 dc bo w buzi mi szfankował.

  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy to kciuki trzymam za piekna bete :-) To w weekend bedzie duzo testowania az sie doczekac nie moge ;-)

    Ojj biedna Zuzia wspolczuje. Duzo zdrowka dla Niej i sily dla Ciebie. Mnie tez zawsze kaszel młodego budzi. Moj znowu cos zaczyna goraczkowac i ma katar. Nie dawno co go wyleczylam. Jutro czeka mnie znow wizyta u lekarza :/



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam mierzyc temp chyba z nawyku :D
    Wiem wiem że nic z tego nie będę wiedziała, Ale dla mojej psychiki to robię :D w 10 i 11 dpo jest powyżej 37. Wcześniej nie dobijałam do 37, było zawsze jakos powyżej 36. Taka wysoka powyżej 37 kreski miałam w cyklu zakończonym zielona kropeczka, która niedługo obchodzi drugie urodziny :) kurde niech się uda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2017, 13:27

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś, trzymam kciuki :) Udostępniłabyś wykres?

    Katiś lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Katiś, trzymam kciuki :) Udostępniłabyś wykres?
    UdostępniłAm już. Co prawda niewiele na nim jest bo cykl na luzie, Ale kto wie,

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, ja też kp. Póki co 4 cs, teraz luzacki jest ten cykl. Z reszta jedno serduszkowanie tylko. I dumna jestem z siebie, Jak obiecałam na początku, żadnych testów od 7 dpo. Żadnego testu przez miesiączka. Koniec cieni cieni cieni. Jak mam być w ciąży to chce fajne grube kreski :) Bo jak mam być w ciąży to i tak będę! O!

    Madziulla, wszamanka, spioch, evve, zakocona, Anulka0407, smeg lubią tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Zakocona, ja też kp. Póki co 4 cs, teraz luzacki jest ten cykl. Z reszta jedno serduszkowanie tylko. I dumna jestem z siebie, Jak obiecałam na początku, żadnych testów od 7 dpo. Żadnego testu przez miesiączka. Koniec cieni cieni cieni. Jak mam być w ciąży to chce fajne grube kreski :) Bo jak mam być w ciąży to i tak będę! O!

    Fajne podejscie :)
    Ja tak nie umiem, w każdym cyklu wmawiam sobie,ze nie będę testować wcześniej, że wszystko oleje... i klops :P

    10 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Zakocona, ja też kp. Póki co 4 cs, teraz luzacki jest ten cykl. Z reszta jedno serduszkowanie tylko. I dumna jestem z siebie, Jak obiecałam na początku, żadnych testów od 7 dpo. Żadnego testu przez miesiączka. Koniec cieni cieni cieni. Jak mam być w ciąży to chce fajne grube kreski :) Bo jak mam być w ciąży to i tak będę! O!

    Katis mysle dokładnie tam samo! juz cien raz mialam bo podkusilo i co?? falszywie dodatni test...nigdy wiecej

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o progesteron to pamiętajcie o jednostkach

    1 ng to 3,18 mlU

    Annie1981, kania85, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Katis mysle dokładnie tam samo! juz cien raz mialam bo podkusilo i co?? falszywie dodatni test...nigdy wiecej
    Ja miałam ostatnio tak. Cień cienia, beta 2.9 robiona wcześnie bardzo , była.biochemiczna. Generalnie nie myślę o tym w kategoriach promienie, bo nie uważam tego za promienie. Ale nadzieja była i co. Wcale łatwo nie jest, dziś przechodziłam koło apteki, mówię kupię, zrobię, bo jutro zaczynam nowa pracę. Ale nie. Co ma być to będzie. Póki co nastawienie moje: czekam na okres. Jak się nie zjawi do max. 10 dni ale to max. Bo taki najdłuższy cykl miałam to zrobię.

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Ja miałam ostatnio tak. Cień cienia, beta 2.9 robiona wcześnie bardzo , była.biochemiczna. Generalnie nie myślę o tym w kategoriach promienie, bo nie uważam tego za promienie. Ale nadzieja była i co. Wcale łatwo nie jest, dziś przechodziłam koło apteki, mówię kupię, zrobię, bo jutro zaczynam nowa pracę. Ale nie. Co ma być to będzie. Póki co nastawienie moje: czekam na okres. Jak się nie zjawi do max. 10 dni ale to max. Bo taki najdłuższy cykl miałam to zrobię.

    ja teraz testuje w terminie miesiaczki 14-15 dpo bo takie mam zalecenie od gina z kliniki nieplodnosci. i wsumie uwazam ze to rozsadny termin. a co mi da sikanie 8-11 dpo? tylko stres i nerwy jak bedzie negatyw i bede glowkowac czy moze jednak ta ciaza sie pojawi za dzien dwa...bylabym klebkiem nerwow. a u mnie teraz tez moze jeszcze po zastrzyku ovitrelle wyjsc falszywie pozytywny wynk to tym bardziej.

    Annie1981, evve, spioch lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    nie wytrzymam XD zatestuję już w piątek (10 dpo), w niedziele będzie 12 dpo
    Generalnie nie jestem za tak szybkim testowaniem, ale jestem strasznie ciekawa co tam u Ciebie wyjdzie, wiec testuj w piatek ;)

    Trzymam kciuki za wszystkie bety, wyniki badan i wizyty :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ