X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katis taki miałam test w lipcu...beta szybko postawiła mnie na ziemię...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bf768ed56558.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, ja dzisiaj mocno zagryzałam wargi by kupując leki dla dzieci nie kupić testu - ale nie - najprędzej pojutrze jak @ się nie pojawi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evve i dobrze :) masz piekny wykres! mocno trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2017, 14:24

    evve lubi tę wiadomość

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Hej Madziulla! Widze ze nadal sie nie poddajesz! Trzymam kciuki za ciebie! Pomyślałam zeby zajrzec tu do was. Niektóre mnie pewnie nie kojarzą. Przechodzilam podobne rozczarowania jak wasze, przez ponad rok. Ślę wszystkim wiruski ciążowe! Zawsze jestem myslami z kobietami ktore nie moga zajść w ciążę :( Ściskam!

    Anulka0407, smeg lubią tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Hej dziewczyny! Hej Madziulla! Widze ze nadal sie nie poddajesz! Trzymam kciuki za ciebie! Pomyślałam zeby zajrzec tu do was. Niektóre mnie pewnie nie kojarzą. Przechodzilam podobne rozczarowania jak wasze, przez ponad rok. Ślę wszystkim wiruski ciążowe! Zawsze jestem myslami z kobietami ktore nie moga zajść w ciążę :( Ściskam!


    Sandri witaj!! pewnie ze sie nie poddaje!! :) jak sie czujesz?

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, myślę ze nie moge strasznie narzekać ;) Bo nie wymiotowalam, a mdłości byly lekkie i tylko wieczorami. Po zjedzeniu czegos i wypiciu miety przechodzily. Jedyne dolegliwosci to troche rwa kulszowa, ale cwiczenia na pilce pomagają. I od kilku dni zagaga wieczorami. Narazie próbuje co moze mi pomóc. A ty jak tam? Jak ci pomagaja w klinice? Masz jakies stymulacje? Jakie masz wyniki tarczycy i prolaktyny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2017, 14:41

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Dzieki, myślę ze nie moge strasznie narzekać ;) Bo nie wymiotowalam, a mdłości byly lekkie i tylko wieczorami. Po zjedzeniu czegos i wypiciu miety przechodzily. Jedyne dolegliwosci to troche rwa kulszowa, ale cwiczenia na pilce pomagają. I od kilku dni zagaga wieczorami. Narazie próbuje co moze mi pomóc. A ty jak tam? Jak ci pomagaja w klinice? Masz jakies stymulacje? Jakie masz wyniki tarczycy i prolaktyny?

    Wyniki mam wzorcowe i tsh (1.3) i prolaktyny (w normie nie pamietam ile). ale jestem na lekach caly czas. to moj pierwszy cykl z klinika badalam AMH i mam 7.9 Balam sie ze przy takim wyniku zdiagnozuje PCOS ale naszczescie nie. poprostu mam duza rezerwe jejnikowa i mam sie cieszyc. ten cykl to cykl z CLO i zastrzykiem na pekniecie pecherzyka. maz mi go zrobil 7 stycznia i teraz w niedziele testowanko. jak sie nie uda to jeszcze jeden taki cykl a i jak ten bedzie nieudany to wtedy inseminacja

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zajrze w sobotę bo bede bardzo ciekawa! Trzymam kciuki zeby się udalo! Powodzenia! :* A nie widzialas gdzies Marmurkowej na forum? Nie wiesz co z nia?

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    To zajrze w sobotę bo bede bardzo ciekawa! Trzymam kciuki zeby się udalo! Powodzenia! :* A nie widzialas gdzies Marmurkowej na forum? Nie wiesz co z nia?

    niestety nie widzialam... :( przynajmniej na tych watkach co ja sie udzielam.

  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak zaczęła głowa boleć. Może mieć to jakiś związek z progesteronem? Mam nadziekę, głowa rzadko mnie boli... i to tylko przy chorobie. Mam nadzieje,ze jakieś chorobsko się nie zbliża :(
    Dzisiaj jeszcze idę na nocke. Ale mi sie nie chce :/

    10 cs
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadey mnie glowa boli od prawie 2 tyg. To taki dziwny, rwacy bol.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mój też taki rwacy. :/ Mogę jakiś apap wziąść czy coś ?

    10 cs
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Hej dziewczyny! Hej Madziulla! Widze ze nadal sie nie poddajesz! Trzymam kciuki za ciebie! Pomyślałam zeby zajrzec tu do was. Niektóre mnie pewnie nie kojarzą. Przechodzilam podobne rozczarowania jak wasze, przez ponad rok. Ślę wszystkim wiruski ciążowe! Zawsze jestem myslami z kobietami ktore nie moga zajść w ciążę :( Ściskam!


    sandri, ja Ciebie pamiętam <3
    trzymaj się zdrowo :***
    a wiruski owszem - łapie! :d

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadey ja biore wlasnie apap jak juz mam dosc. U mnie zawsze jest to zwiazane z okresem i ustaje w pierwszym dniu, ale teraz juz jestem w trakcie i nadal boli. Mam wrazenie, ze glowa mi sie pali.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zaraz lykne jakiś apap w takim razie.. i kawę wypije, może przejdzie.. bo jak tu pracować z takim bólem głowy :/

    10 cs
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź, apap nie zaszkodzi :-)

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    skąd ja to znam. Też nie mogę spać jak młoda kaszle. Inhalujesz? Co zdiagnozowano?
    tak 3 razy dziennie, zapalenie pluc

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termometr mam 1 miejsce po przecinku jeżeli nie dostanę okresu to testować będę w niedzielę miałam piątek albo sobotę ale mam do pracy na rano więc nie chce mi się robić o 5 rano test i jeżeli do poniedziałku nic nie będzie to w poniedziałek idę na betę

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam bardzo dużo białego śluzu to dobrze czy źle?

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawera wrote:
    Mam bardzo dużo białego śluzu to dobrze czy źle?



    W fazie lutealnej ponoć dobrze jak jest śluz, czytałam, że jak jest susza to oznacza niski poziom progesteronu.

    10 cs
‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ