X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o zapisanie mnie na testowanie 14 stycznia. Może ten miesiąc okaże się bardziej sprzyjający. Jeśli chodzi o sex to mówił mi gin., ze lepiej po 4-5 dniach wstrzemięźliwości, a niżeli codziennie. Jakość nasienia jest wtedy większa.

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Dzieki za odpowiedz.... ide pytac na innych wątkach....

    Zgredek, tu pytania czasem giną w eterze, nie warto się obrażać, tylko trzeba podbić pytanie ;) Mnie po odstawieniu anty brzuch bolał prawie cały miesiąc. Ale wzdęcie brzucha występuje często przed owulacją, więc może to tez być to.


    A przy okazji ja podbijam swoje pytanie o plamienie okołoowulacyjne! ;) kto miewa? czy najczęściej jest przed?

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    A przy okazji ja podbijam swoje pytanie o plamienie okołoowulacyjne! ;) kto miewa? czy najczęściej jest przed?

    Ja mialam raz czy dwa takie plamienie i u mnie akurat ciezko pwowiedziec czy to bylo zaraz przed czy po owulacji bo bylam akurat na urlopie

  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    U nas jeśli chodzi o seks, to uwielbiam porę nocną tak 22-23 :) uuu ale bym się bzykała wtedy po 3 razy :) mój wtedy śpi jak zabity, z kolei, jemu się najbardziej chce rano, 5-6 kiedy ja jestem nie żywa XD i myślę tylko o spaniu. Z grą wstępną to jest tak że ja uwielbiam jak najdłuzsze zabawy :), mój to chciałby szybko i po sprawie. Ale w obydwu mini problemach znaleźliśmy rozwiązanie :) ;)


    A u nas zupełnie na odwrót :) :D i też trzeba się poświęcać i dogadywać:P

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    no i tu też jest problem...nie lubie gier wstępnych, pieszczot. odrzuca mnie to. Ciężka sprawa z nami ;/ no nic będziemy probować coś zmienic :(
    skoro tego nie lubisz to chyba powinnaś się cieszyć, że tak krótko to trwa??

    Emily89, kania85, spioch lubią tę wiadomość

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kania85 wrote:
    [Zmieniam taktykę w tym miesiącu na polowanie na ciążę. Będę codziennie ♥. Ale szczerze raz na tydz by mi wystarczyło.

    Ķy bawiliśmy się w hunterów w poprzednim cyklu i pomimo że było codziennie o nic nie wyszło,zastanawiam się czy seks codzienny jednak nie obniża jakości spermy,jest jej wtedy jakoś mało
    Gin mówiła ze jak jest dużo prawidłowych żołnierzy to jest ok codziennie. Ja myślę że co drugi jak miałabym trafić bez znajomości owulacji to tez bym zaszła

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mykam do pracy :P proszę się nie rozpisywać :P haha ;) miłego dnia :P

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz wrote:
    Gin mówiła ze jak jest dużo prawidłowych żołnierzy to jest ok codziennie. Ja myślę że co drugi jak miałabym trafić bez znajomości owulacji to tez bym zaszła
    A tak śmiechem produkcja u mojego mega po tygodniu przerwy widać gołym okiem hi hi
    A fujjjj

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    skoro tego nie lubisz to chyba powinnaś się cieszyć, że tak krótko to trwa??
    ja się cieszę ale widzę, że mąż przezywa ten problem bardzo :( szkoda mi go poprostu. DLa mnie jest ok. Mogłabym udawać orgazm, udawać ze mi jest super ale po co go okłamywać. zreszta i tak by mi nie uwierzył. :D

  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze chcialabym sie wtracic Wam w dyskusje, ale jestem zielona jak trawka na wiosne w tych tematach w porownaniu do Was...


    Troche mnie przeraza jak widze, ze dziewczyny o drugie dziecko staraja sie tak dlugo. Ja myslalam naiwnie, ze jak juz jedno mam i poszlo szybko, to i z drugim nie bedzie problemu. Zobaczymy...

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko mamo, to mąż musi bardzo mocno Cię kochać :-) ja nie mam złudzeń że mój by mnie zostawił gdybym otwarcie okazywała obrzydzenie do stosunku i bym mu go odmawiała:-( na szczęście lubię seks i współczuję wszystkim które mają z tym problem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2016, 12:55

    kania85, spioch, monia8729 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Zgredek, tu pytania czasem giną w eterze, nie warto się obrażać, tylko trzeba podbić pytanie ;) Mnie po odstawieniu anty brzuch bolał prawie cały miesiąc. Ale wzdęcie brzucha występuje często przed owulacją, więc może to tez być to.


    A przy okazji ja podbijam swoje pytanie o plamienie okołoowulacyjne! ;) kto miewa? czy najczęściej jest przed?

    Ja sie nie.obrazam, po prostu czekałam na odpowiedź... spoko. Moze to faktycznie owulacja...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Słoneczko mamo, to mąż musi bardzo mocno Cię kochać :-) ja nie mam złudzeń że mój by mnie zostawił gdybym otwarcie okazywała obrzydzenie do stosunku i bym mu go odmawiała:-( na szczęście lubię seks i współczuję wszystkim które mają z tym problem.
    to działa w dwie strony ja też mogłabym go zostawić bo nie daje mi przyjemności, tylko raz przez cały związek miałam z nim zalążki orgazmu. Ale on o tym wie. Dla mnie seks nie jest powodem dla którego trzeba się rozstać. Może być mi zle w łóżku ale to nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że się kochamy, że o mnie dba, jest czuły itd. W związku z tym chce zrobić dla niego coś co by go dowartościowało. Jest dla mnie wspaniałym mężem i nie chce zeby myslał o sobie jako o nieudaczniku łóżkowym.

    Gosia1989 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy jednorazowym zaledwie "zalążku orgazmu" nie dziwię się, że seks kompletnie nie jest dla Ciebie atrakcyjny. Nie dziwię się też frustracjom męża. W ciąży poprawia się okrwienie okolic intymnych i doznania są większe - może wtedy dane Ci będzie zaczerpnąć przyjemnosci z seksu. MOże to kwestia hormonów - w okresie intensywnej laktacji nie mialam kompletnie ochoty na seks, wszystko we mnie spało, czułam się jak dziecko przed okresem dojrzewania. Sądzę, ze warto porozmawiać ze specjalistą.

    Evaa, Annie1981, smeg lubią tę wiadomość

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jakieś 2 mies temu kupiłam tablety 80 zł z przesyłka (nie, nie bałam sie) 1 szt pół godz przed ♡
    Gowno działają,po godz. Wzięłam jeszcze 2 wiec razem 3 nic nie pomogły. Ja zauważyłam że mi się chce jak on nie dobiera się od razu po wejściu do łóżka. Też długo nie miałam orgazmow, w sumie jakoś kilka lat ale też nie dolerowalam swojego ciała. Nadal uważam ze jestem za chuda ale czuje tez ze dla niego jestem idealna i zawsze w trakcie zajmuje się moimi piersiami i wie ze bez tego orgazmu nie będzie.

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Słoneczko mamo, to mąż musi bardzo mocno Cię kochać :-) ja nie mam złudzeń że mój by mnie zostawił gdybym otwarcie okazywała obrzydzenie do stosunku i bym mu go odmawiała:-( na szczęście lubię seks i współczuję wszystkim które mają z tym problem.

    amen
    I Ja Bogu dziękuję że mam chcicę częściej niż rzadziej:-DDD
    I zawsze po orgaźmie myślę że strasznie przyjemnie jest uprawiać seks bez obaw o antykoncepcję,dlatego podoba mi się to wszystko co się teraz dzieje

    Gosia1989, spioch lubią tę wiadomość

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :-)
    Jesli chodzi o swiece to wczoraj tez robilam po stosunku. W cyklu w ktorym zaszlam w ciaze tez ja robilam wiec moze mi pomogla :-P a nuż cos z tego wyjdzie choc to pewnie dziwne sie wydaje :-P dodatkowo jeszcze drugi raz zel conceive uzywam bo mi zostaly 3 tubki wiec moze bedzie rezultat...



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wyobrażam sobie nie zakończyć seksu orgazmem,jeśli nie zdążę przed M. to on musi inaczej mnie zaspokoić lub poczekać aż znowu powstanie :-DD chyba nie umiem ukryć złości wtedy że nie zdążyłam i chodziłabym do tyłu cały wieczór

    smeg lubi tę wiadomość

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisałam długa wiadomość i inteligentnie odświeżyłam stronę przed wysłaniem wiadomości...bez komentarza.... :D :D

    sloneczkowa mama, Lady Savage lubią tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula, hahaha

    co do seksu..
    na szczęście też go uwielbiam :-)

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ