X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) u nas zimowo, właśnie wróciłam z dziećmi z saneczek - pomimo porannego drapania szyb zima ma swój niezaprzeczalny urok :) Niestety u mnie dalej małpica nie może sie skończyć i już się łączy z śluzem płodnym. Teoretycznie wszystkie badania wychodzą ok - a jednak coś tam nie gra tak jak powinno.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, jak najbardziej zabieraj się za męża jak kreska ciemnieje, bo te testy jakieś dziwne są. Oto moja sytuacja z dzisiaj.

    W tym cyklu robiłam testy nową partią, chociaż jest taka sama jak miałam poprzednio (zielone końcówki). Kreska przez kilka dni była bardzo blada, a pomimo tego wczoraj wystąpił ból owulacyjny.
    Dzisiaj kreska wyszła bardzo wyraźna, ale jeszcze jaśniejsza od kontrolnej, więc negatyw. Coś długo czekam na owu w tym cyklu, więc zrobiłam jeszcze jeden (z tej samej próbki moczu), tylko ze starej partii, bo mi został ostatni.
    I co się okazuje? Pozytyw! I to taki, że testowa ciemniejsza od kontrolnej.
    Mam więc dwa testy z tej samej próbki moczu, jeden pozytyw, drugi negatyw.
    Coś mi się wydaje, że jakbym wczoraj zrobiła tym ze starej partii to wyszedłby pozytyw i wtedy zgrałby się z bólem owulacyjnym. Ten z nowej pewnie dopiero jutro wyjdzie, więc różnica jest dwóch dni.
    Jeszcze będę się nad tym zastanawiać, ale taki wniosek na szybko, że nie ma co aż tak przykładać wagi do odcieni. Jak kreska ciemnieje, to duża szansa, że jest/będzie owu i nie ma na co czekać z przytulaniem ;)

    fp4ex1.jpg

    dobuska lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 bardzo mi przykro :( trudno to mówić, ale 'nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło". Ściskam Cię bardzo mocno :* no i Wszystkiego najlepszego! Aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia ;-)

    mi_lejdi ja też nie miałam wcale śluzu rozciągliwego w tym cyklu. nie wiem czemu, nigdy nie miałam z tym jakiegoś większego problemu, do tego siemię lniane a śluzu brak. Do tego skok temperatur miałam 2 dni temu tak jakby owulacja, nawet by mi pasowało bo pokuwał mnie lewy jajnik aleeee szyjka była średno otwarta a dzisiaj dopiero otwarta pęłną gębą... Gubię się w tym już...

    Rosax3 i Olciuska gratulacje!!!

    Annie1981 powodzenia! U mnie niestety też jakieś felerne testy, wszystkie negatywne, wiec już zaprzestałam...

    Lola83 lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Annie1981 powodzenia! U mnie niestety też jakieś felerne testy, wszystkie negatywne, wiec już zaprzestałam...
    Dziękuję. To Ty pisałaś, że bardzo dużo pijesz? Może dlatego są negatywne.

    Lecę się przytulać, bo to chyba ostatni dzwonek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2016, 22:16

    spioch, kania85 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dziękuję. To Ty pisałaś, że bardzo dużo pijesz? Może dlatego są negatywne.

    Tak. Być może.
    Zobaczymy, zostały mi 4 testy jeśli nie uda się w tym cyklu wykorzystam je w kolejnym :)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Tak. Być może.
    Zobaczymy, zostały mi 4 testy jeśli nie uda się w tym cyklu wykorzystam je w kolejnym :)
    Tylko musisz przestać pić na 2h przed testowaniem, bo inaczej to szkoda pieniędzy i nerwów ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka470 i Anulka jak się czujecie dziewczyny?

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z tym mierzeniem temp? Wstaje do dziecka w nocy, zazwyczaj o północy i ok 4-5. Dziś wstałam o 5 a o 7:30 już się obudziła, więc mam 2,5h snu. Po tym czasie mierzyć temp?

    Korzystałam z ovu przy staraniach o pierwszą córkę (usunęłam później konto) a teraz wszystko na nowo muszę sobie przypomnieć bo już zapomnialam.

    Miłego dnia :)

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchełka nasze dzieci są prawie w podobnym wieku, i ja Ci powiem, że mierze o 8 nie zależnie od tego czy wstałam do małej o 6, 8, czy 3

    Pchelkaaa lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj temp lekko spadła i program nie wyznaczył owulacji :-( czy mogę być jeszcze przed skoro był taki duży skok? Proszę zajrzyjcie do mnie na wykres bo sie zdezorientowalam

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch owla u Ciebie już była, tak widać z temperatury, spadkiem się nie przejmuj, zawsze po owulce jest spadek nie zależnie od tego czy jest ciąża czy jej nie ma. Ten spadek po prostu nic nie znaczny.
    A jesli nie jesteś pewna, to bzykajcie się dalej :) nic przciez to nie zaszkodzi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2016, 08:59

    spioch lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Lady Savage trochę sie zaniepokoilam :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o bzykanie dalej. Parę cykli temu, początek naszych starań. Nie zwazalam na temp i te różne bajery. Po prostu seks. Był 25dc przy moich 28-29dc. Przytulalisny sie a od razu po zaczął bolec mnie brzuch niesamowicie, skurcze (nigdy takiego bólu nie miałam)od razu zaczelam plamic a rano zaczął sie intensywny okres. Czy to mogło być poronienie? Po tym zdarzeniu i tym bólu mam obiekcje co do seksu w drugiej fazie :-( ale nie mowie do końca nie tylko rzadziej...

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage u mnie wszystko w porządku, wczorajszej bety nie biorę do siebie i czekam dalej na styczniowe testowanie (4) :)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:25

    spioch lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaaa. Na wstawaniu do dziecka się nie znam, ale wiem, że są artykuły jak mierzyć temp w takiej sytuacji. Ja miałam problem, bo wstawałam na siku w nocy, a po godzinie potrafiłam mierzyć temp. W końcu doczytałam, że tak krótkie wstawanie na siku czy do dziecka nie powinno zaburzać, ważne, żeby po wstaniu poleżeć co najmniej godzinę.

    Spioch. Ja bym powiedziała, że owu nie było, bo nie ma temperatur wyższych niż w I fazie. Poza tym testy owu negatywne. Może jednak coś zaburzyło Ci tempkę a testy są zaburzone przez picie wody, nie wiadomo. Śluzu też nie masz, więc to wszystko takie wątpliwe.

    dobuska lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Annie1981 cały ten cykl mam dziwny :-( może cykl bezowulacyjny sie trafił. Mam mętlik w głowie :-(

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:25

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, uspokoilyscie mnie :)

    Sobieska, u Nas też czasami takie akcje że czekam na owu a jak już jest to kłócę się z mężem albo tak mnie denerwuje że nie mam ochoty żeby mnie dotykał, ale noc na siłę. Nie robię nic wbrew sobie tylko po to żeby skończył we mnie ;) może u Was poszło. W szczęśliwym Naszym cyklu właśnie kochaliśmy się dwa dni przed owu i mąż musiał wyjechać. Ja wpisałam na straty cykl a tu @ nie przyszła

    dobuska lubi tę wiadomość

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. No cóż przykro mi bo miałam wielkie nadzieje na ten cykl. Nie Pozostaje nic innego tylko opic sie dzisiaj a od nowego roku zacząć od nowa. Dziewczyny aby 2017 był o wiele łaskawszy i abyśmy wszystkie zostały mamami ;-)

    Pchelkaaa, dobuska, Klaudiia87 lubią tę wiadomość

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ