X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie sloneczkowa mama ja sie ucze tych wykresów jeszcze... Dlatego tak często o to pytam ;-)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:25

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Witam się,
    malutka przerwa w pracy więc napiszę. Ja nie wiem jak zaznaczać śluz, przed chwilą miałam rozciągliwy, a po chwili jak badałam to biały kremowy.
    Jakąś tam owu mam zaznaczoną, ale nie mam żadnej pewności przy tych dziwnych testach, zaznaczyłam pozytyw, a nie wiadomo czy był... teraz kilka dni czekania do pierwszego testu.
    ehhh....
    Dobuska, z tego co się orientuje, to zaznacza się najbardziej płodny danego dnia. Ja z reguły miałam przez parę dni rozciągliwy tylko raz dziennie widoczny.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska czytałam gdzieś że trzeba zaznaczyć ten najbardziej plodny. Chyba nawet na ovufriend czytałam

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    No właśnie sloneczkowa mama ja sie ucze tych wykresów jeszcze... Dlatego tak często o to pytam ;-)
    Jeśli miałabym Ci coś doradzić, to usunęłabym tę wczorajszą temperaturę. Wykres będzie wyraźniejszy. A temperatura mierzona o 11:30, po nocy z alkoholem nie ma żadnego znaczenia. Z doświadczenia z tym programem wiem, że nawet jak zaznaczysz ją jako zaburzoną, to ovu i tak jakoś po swojemu ją zinterpretuje - lepiej nie dawać powodu. :-)

    spioch, Pchelkaaa, Annie1981 lubią tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Hejka kochane. Ja wczoraj sie nie udzielalam. Zaszalalam w sylwka i wczoraj nie byłam w stanie do was zajrzeć. Czy moglybyscie jeszcze raz zobaczyć mój wykres? Co sądzicie? ;-)

    Temperatura nadal wysoko, wyżej niz przed owu, wiec ok. Musisz czekac na rozwój sytuacji. Na tym etapie niewiele mozna jeszczez powiedzieć.

    spioch lubi tę wiadomość

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Dobuska, z tego co się orientuje, to zaznacza się najbardziej płodny danego dnia. Ja z reguły miałam przez parę dni rozciągliwy tylko raz dziennie widoczny.

    Ja zwykle mam tak samo. Podczas dni płodnych mam jednoroazowy wypływ tego rozciagliwego a reszta to wodnisty. Ale wodnisty jest bardziej płodny od rozciagliwego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Rzepakowepole dzięki chyba masz racje z tym usunięciem temp z wczoraj... ;-)

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Witam się,
    malutka przerwa w pracy więc napiszę. Ja nie wiem jak zaznaczać śluz, przed chwilą miałam rozciągliwy, a po chwili jak badałam to biały kremowy.
    Jakąś tam owu mam zaznaczoną, ale nie mam żadnej pewności przy tych dziwnych testach, zaznaczyłam pozytyw, a nie wiadomo czy był... teraz kilka dni czekania do pierwszego testu.
    ehhh....

    Hej. Ten rozciągliwy czytałam jest jednorazowo jak "czop" odblokowuje ujście szyjki choć miesiąc temu myślałam że on tylko w ciąży jest. Ja miałam wczoraj taki też jednorazowo a do owu jeszcze kilka dni zostało.

    CarPer lubi tę wiadomość

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo dzięki to zaznaczam ten rozciągliwy. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    witajcie , proszę o wpisanie mnie na 20go
    Witaj Aria :) - no to testujemy w tym samym dniu - tak na 4+ :)
    Chociaż ja mam co raz większe wątpliwości odnośnie tego cyklu, problemy z plamieniami nie ustają.

    aria40 lubi tę wiadomość

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaaa wrote:
    W którym dpo beta wyjdzie dodatnia jeśli jest ciąża? Tak ok 10?

    Powinna wyjść . jeśli myślisz o 10dpo. W 10dniu to już testy ciążowe wychodzą choć ja jestem przypadkiem ze w dzień okresu słaba kreska wyszła z córką.

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz wrote:
    Hej. Ten rozciągliwy czytałam jest jednorazowo jak "czop" odblokowuje ujście szyjki choć miesiąc temu myślałam że on tylko w ciąży jest. Ja miałam wczoraj taki też jednorazowo a do owu jeszcze kilka dni zostało.
    No u mnie to na pewno nie, bo ja rozciagliwy śluz miałam już tydzień temu, kilka dni trwał, a ostatniego dnia aż się wystraszyłam tej ilości, potem szyjka się zamknęła i się schowała. Teraz tez już jest taka wysoko i twardawa.
    Zresztą najbardziej płodny i rozciagliwy śluz wystepuje przed sama owulacją więc może już u Ciebie lada chwila:)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dpo może juz wyjść. Tylko jak będzie negatywna to zaczniesz czytać o tym ze zagniezdzenie może być do 12 dpo i dalej będziesz się zastanawiać czy to nie było za wcześnie ;)

    dobuska, Existenz, Lady Savage, Gosia1989, Annie1981 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz wrote:
    Powinna wyjść . jeśli myślisz o 10dpo. W 10dniu to już testy ciążowe wychodzą choć ja jestem przypadkiem ze w dzień okresu słaba kreska wyszła z córką.
    Powinna wyjść, ale tutaj na forum historii o negatywnej becie w 10dc jest na pęczki. Może dopiero sie wtedy bobasek zagnieżdżać.:) Ale czasami testy juz wychodzą. Tak czy siak, pewna beta to ok 12-13 dc moim zdaniem, wcześniej szanse nie są skreslone.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaaa wrote:
    W którym dpo beta wyjdzie dodatnia jeśli jest ciąża? Tak ok 10?
    Mi w 11 wyszedł słaby pozytyw z moczu i wtedy od razu pognałam na betę

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    No u mnie to na pewno nie, bo ja rozciagliwy śluz miałam już tydzień temu, kilka dni trwał, a ostatniego dnia aż się wystraszyłam tej ilości, potem szyjka się zamknęła i się schowała. Teraz tez już jest taka wysoko i twardawa.
    Zresztą najbardziej płodny i rozciagliwy śluz wystepuje przed sama owulacją więc może już u Ciebie lada chwila:)
    Liczę na czwartek na razie testy ovu negatywne i brak oznak owu. Od czwartku do soboty "pracujemy" choć w sunie pracujemy codziennie a akurat w czwartek wyjeżdżamy do rodziny do niedzieli . Na wyjeździe liczy się podwójnie ;)

    Pchelkaaa lubi tę wiadomość

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, chce się wiedzieć jak najwcześniej bo ciekawość zżera, ale jeśli wyjdzie negatyw to dalej będę myślała czy udało się czy nie. Hehe jeszcze owulacji nie było a ja juz o testowaniu :D

    spioch lubi tę wiadomość

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • Lottie Przyjaciółka
    Postów: 175 34

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, proszę mnie wpisać na 31 :)

    Starania od maja 2013

    Aniołki
    13.11.2015 - [*] 7 tc
    22.01.2016 - [*] 11 tc
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny help. Po ciazy mam nieregularne cykle, ale.jakos tak do 35dc okres zawsE byl. Przed ciaza 30-32dni. Ostatni okres 19 grudnia i liczac 30-32 dni, owu dzis. Test negatywny. Sluzu nie ogarniam za bardzo bo u mnie jakos marnie zawsze.
    Testy mam z allegro. Opakowanie bialo-rozowe, a w srodku niebieska koncowka na pasku. Te test sa ok? Jak ta owulacje szacowac? Jestem glupia w temacie :p

    Jeszcze maz wymyslil, ze chce chlopaka i niby w dzien owulki wieksze szanse, ale jak to owulacje wyczaic :p

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ