X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A są dwa wątki? Nawet nie wiedziałam

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    A są dwa wątki? Nawet nie wiedziałam
    Tak. Tu i w zakładce w oczekiwaniu na testowanie.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage nie napisałam tego złośliwie mam nadzieje ze sie nie gniewasz. Po prostu zazdroszcze ci ze masz juz kogo uściskać i trzymam kiucki o drugiego maluszka ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2017, 16:14

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Lady Savage nie napisałam tego złośliwie mam nadzieje ze sie nie gniewasz. Po prostu zazdroszcze ci ze masz juz kogo uściskać i trzymam kiucki o drugiego maluszka ;-)

    nie no co Ty, :)
    Każda z nas się doczeka, nie ma bata :) inaczej nie może być :)

    spioch lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też nie miałam pojęcia, że są dwa wątki

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden pobyt w toalecie i najpierw śluz delikatnie lepki ale przezroczysty a za chwilę biały i rozciągliwy. I bądź tu mądry :/

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Bardzo podziwiam, jesteście moimi idolami w dążeniu do celu.

    Ech, niestety nie ma innego wyjścia... :/ tzn. to mój 5 cykl starań, ale już zaczynam się czuć jak weteranka :D

    koleżanka z pracy po kilku nieudanych miesiącach starań ze złością mówiła mi, że nie wyobraża sobie, żeby męża posłać na badania albo sobie przedmuchiwać jajowody, bo to poniżające. A mi cisnęło się na usta "nigdy nie mów nigdy".
    Czasem po prostu nie mamy wyboru...

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Ech, niestety nie ma innego wyjścia... :/ tzn. to mój 5 cykl starań, ale już zaczynam się czuć jak weteranka :D

    koleżanka z pracy po kilku nieudanych miesiącach starań ze złością mówiła mi, że nie wyobraża sobie, żeby męża posłać na badania albo sobie przedmuchiwać jajowody, bo to poniżające. A mi cisnęło się na usta "nigdy nie mów nigdy".
    Czasem po prostu nie mamy wyboru...
    Zgadzam sie z toba. Ja nigdy nie sądziłam że tyle czasu mi to zajmie. Niestety...

    Jeśli w tym cyklu sie nie uda mąż idzie badać nasienie a ja do gina na profesjonalną opiekę. No cóż czasem los płata figle ;-)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksandrazz wrote:
    Fajnie by bylo jakbyśmy później wszystkie pisały na jednym wątku po fioletowej stronie :d
    Ja właśnie też bym chciała, żeby nikt nie znikał i żebyśmy mogły pisać dalej razem, bo jest mi przykro jak dziewczyny zachodzą i nas zostawiają ;)

    baassiia. Ja miałam te testy z allegro z niebieską końcówką i ładnie pokazały mi pozytyw :)

    sloneczkowa mama. Tak często bywa, że dwa rodzaje śluzu występują razem. Zapisujemy ten bardziej płodny.

    Hopless. Ja też nie wiedziałam, że są dwa wątki. Faktycznie lepiej by było je połączyć.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie a taki kremowy to co to za śluz? Teoretycznie wg ovufrienda jestem trzy dni po owu temperatura dziś też 37

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Annie a taki kremowy to co to za śluz? Teoretycznie wg ovufrienda jestem trzy dni po owu temperatura dziś też 37
    Nieplodny.

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzałam na ten drugi wątek i faktycznie mnóstwo plusików. Ale się zdołowałam, bo prawie wszystkie dziewczyny 2 cs.
    Mam wrażenie, ze jak wszystko jest dobrze, to zachodzi się szybko i tyle... :/

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Zajrzałam na ten drugi wątek i faktycznie mnóstwo plusików. Ale się zdołowałam, bo prawie wszystkie dziewczyny 2 cs.
    Mam wrażenie, ze jak wszystko jest dobrze, to zachodzi się szybko i tyle... :/
    No coś Ty ;) zobacz ile jest dziewczyn u których jest wszystko ok a starają się latami. Pamiętaj ze młoda zdrowa para ma rok na zajście :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Zajrzałam na ten drugi wątek i faktycznie mnóstwo plusików. Ale się zdołowałam, bo prawie wszystkie dziewczyny 2 cs.
    Mam wrażenie, ze jak wszystko jest dobrze, to zachodzi się szybko i tyle... :/
    Nie prawda że drugi cykl starań. Jestem tam od początku i jest duzo dziewczyn którym niestety się nie udaję, do Was przyszlam w czwartym cyklu, będe Was wspierała w dwoch wątkach :D
    Szkoda że nie da się połączyć wątków no ale cóż.

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    No coś Ty ;) zobacz ile jest dziewczyn u których jest wszystko ok a starają się latami. Pamiętaj ze młoda zdrowa para ma rok na zajście :)


    No wiem wiem, już się poprawiam :) Mnie najbardziej cieszą ciąże w 7-9 cs bez żadnej pomocy, bo oczywiście odnoszę do siebie i myślę "jeszcze spokojnie" ;)

    Ale kurde czy jak cycki bolą od razu po owu, a nawet może jeszcze w jej trakcie to jest ok? :/ prolaktynę mam niby niską...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2017, 17:08

    spioch lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    No wiem wiem, już się poprawiam :) Mnie najabardziej cieszą ciążę w 7-9 cs bez żanej pomocy, bo oczywiście odnoszę do siebie i myślę "jeszcze spokojnie" ;)

    Ale kurde czy jak cycki bolą od razu po owu, a nawet może jeszcze w jej trakcie to jest ok? :/ prolaktynę mam niby niską...
    U mnie był taki jeden cykl że bolały od owulacji, ale całe. (bardziej nawet od wewnątrz)

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj..ja to sie wykoncze:( myslalam ze byla piekna ovu..pozna bo pozna..a tu dzis tempka niska..co prawda wstałam z lozka po termometr..ale nic:( czekam na @ takze znajac mooje cykle to i w styczniu nie zdaze zatestowac..Trzymam kciuki za wszystkie testerki:))

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama. Kremowy śluz jest zwykle w II fazie cyklu, czyli właśnie po owulacji.

    mi_lejdi. U mnie też w niektórych cyklach piersi tkliwe zaraz po owu. Czytałam, że jak bolą to dobrze, bo świadczy o prawidłowym poziomie progesteronu.

    OF zaznaczył mi owulację później niż się spodziewałam, więc proszę o przepisanie mnie z testowania z 11 na 14-go. Jeżeli owu faktycznie była tak późno to cykl w końcu trwałby 28 dni. Wcześniejsze trwały 24-26 dni. Zobaczymy.

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie cycki w ogóle nie bolą, a śluzu też mam tyle co kot na płakał więc ja się w ogóle na te dwie rzeczy nie patrzę, bo w moim przypadku są bez sensu.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie bardzo mocno boli dziś podbrzusze aż się wyprostować nie mogę. Ciekawe czemu

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ