X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Nie za tydzień mi chodzi. Chciałabym żeby powiedział czy się już zanosi na okres czy nie i żeby zajrzał w ten wykres :) a co tam umowie się :)

    ee to tak Ci nie powie, że dostaniesz okres albo nie, mi się kiedyś spóżniał 12 dni, poszłam, a ona że widzi ciałko żółte, że lada dzień powinnien być okres chyba że w ciąży jestem, a ja nie dostałam lada dzień, tylko jeszcze 2 tyg po wizycie musiałam na okres czekać. Więc z wykresu ani z brzucha gin Ci nie powie czy będzie okres czy nie, jeśli tylko po to idziesz, to moim zdaniem strata czasu, Twojego i lekarza.

    dobuska, _Hope_ lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baassiia wrote:
    Dziewczyny help. Po ciazy mam nieregularne cykle, ale.jakos tak do 35dc okres zawsE byl. Przed ciaza 30-32dni. Ostatni okres 19 grudnia i liczac 30-32 dni, owu dzis. Test negatywny. Sluzu nie ogarniam za bardzo bo u mnie jakos marnie zawsze.
    Testy mam z allegro. Opakowanie bialo-rozowe, a w srodku niebieska koncowka na pasku. Te test sa ok? Jak ta owulacje szacowac? Jestem glupia w temacie :p

    Jeszcze maz wymyslil, ze chce chlopaka i niby w dzien owulki wieksze szanse, ale jak to owulacje wyczaic :p
    Niestety te testy nie są najlepsze. Często pokazuja słabe kreski kiedy owulacja już tuż tuż, albo nie pokazują nic. Ja się przejechałam na nich i kilka osób też. Dziewczyny chwalą sobie facelle z rossmana ale ja nie znam.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    ee to tak Ci nie powie, że dostaniesz okres albo nie, mi się kiedyś spóżniał 12 dni, poszłam, a ona że widzi ciałko żółte, że lada dzień powinnien być okres chyba że w ciąży jestem, a ja nie dostałam lada dzień, tylko jeszcze 2 tyg po wizycie musiałam na okres czekać. Więc z wykresu ani z brzucha gin Ci nie powie czy będzie okres czy nie, jeśli tylko po to idziesz, to moim zdaniem strata czasu, Twojego i lekarza.
    zgadzam się. Przed terminem @ ciało kobiety wygląda tak samo przed ciążą jak i przed @

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka0407 wrote:
    U mnie dzisiaj spadek :( Ból podbrzusza i piersi. @ zbliża się wielkimi krokami :(
    jeszcze nic straconego, czekaj, póki nie ma małpy jest nadzieja, ja miałam ogromny spadek temperatrury na 3 dni przed okresem, przestałam mierzyć, i zaczęłam rozpaczać, następnego dnia zrobiłam sobie test, i wyszedł pozytywny. Wiec nie ma małpy, jest nadzieja.

    dobuska, baassiia lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Niestety te testy nie są najlepsze. Często pokazuja słabe kreski kiedy owulacja już tuż tuż, albo nie pokazują nic. Ja się przejechałam na nich i kilka osób też. Dziewczyny chwalą sobie facelle z rossmana ale ja nie znam.
    Dzieki kupie te z Rossmana ;)

    dobuska lubi tę wiadomość

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    ee to tak Ci nie powie, że dostaniesz okres albo nie, mi się kiedyś spóżniał 12 dni, poszłam, a ona że widzi ciałko żółte, że lada dzień powinnien być okres chyba że w ciąży jestem, a ja nie dostałam lada dzień, tylko jeszcze 2 tyg po wizycie musiałam na okres czekać. Więc z wykresu ani z brzucha gin Ci nie powie czy będzie okres czy nie, jeśli tylko po to idziesz, to moim zdaniem strata czasu, Twojego i lekarza.
    Dziękuję. w takim razie jeszcze się zastanowie co zrobić

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszły moje testy z allegro i te działają normalnie :) po tej felernej partii sprawiło mi to mega radoche :D

    spioch, Lady Savage, Annie1981 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam piszę z samolotu ;)
    Chciałam ttlko podzielić się tym, ze mialam w tym miesiącu śluz najbardziej rozciagliwy dzień po zaznaczonym ovu i kiedy moja szyjka byla juz zupełnie twarda.
    Moze to sperma ktora przetrwala 1,5 doby. Alebyla baaaardzo rozciagliwa w takim razie. Nie czaje kompletnie :)
    Szczesliwi Ci co dni cyklu nie liczą i idą na żywioł ;)

    Existenz, dobuska, Annie1981 lubią tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Szczesliwi Ci co dni cyklu nie liczą i idą na żywioł ;)

    Dokładnie :) tak jak ja, będzie to będzie, jeśli nie to w przyszłym się uda :)

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Dokładnie :) tak jak ja, będzie to będzie, jeśli nie to w przyszłym się uda :)

    Myślę że juz szybuje w te strone. Fajnie bylo 3 dni nie myśleć, nie wchodzić, a tu nagle 3 dpo.

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jak nie wchodzę na forum to nie mysle. Brzuch mnie od rana boli.
    Po konsultacji z mężem umówiłam się do lekarza akurat 10 się udało więc może okres mnie przed wizyta nie zaskoczy . Co będzie to będzie. Ew pójdę z wylewam tylko najwyżej mnie nie zbada

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Dokładnie :) tak jak ja, będzie to będzie, jeśli nie to w przyszłym się uda :)

    Myślę że jak ktoś ma już jedno dziecko to jakoś łatwiej o takie podejście. Ale jak ktoś stara sie o pierwsze i nie idzie to jednak każdy cykl jest na wagę złota ;-)

    Annie1981, kania85 lubią tę wiadomość

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie przeglądałam swoje cykle, i w pierwszą ciążę zaszła w czwartym cyklu. Czasowo to było znacznie więcej niż cztery miesiące bo cykle miałam tasiemcowe, ale ilościowo to był czwarty takich celowych świadomych starań. A teraz jestem też w czwartym cyklu starań, po poronieniu, więc liczę na to że czwórka to moja szczęśliwa liczba ;)

    dobuska, JednazWielu, Lady Savage, kania85 lubią tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszamanka trzymam kciuki aby 4 to była twoja szczęśliwa liczba ;-)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Tak sobie przeglądałam swoje cykle, i w pierwszą ciążę zaszła w czwartym cyklu. Czasowo to było znacznie więcej niż cztery miesiące bo cykle miałam tasiemcowe, ale ilościowo to był czwarty takich celowych świadomych starań. A teraz jestem też w czwartym cyklu starań, po poronieniu, więc liczę na to że czwórka to moja szczęśliwa liczba ;)
    Nie ma innej opcji! Trzymam kciuki!:)

  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie by bylo jakbyśmy później wszystkie pisały na jednym wątku po fioletowej stronie :d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2017, 15:40

    Gosia1989, -Monika-, JednazWielu, Lady Savage, Annie1981, Pchelkaaa, wszamanka, Existenz, Anulka0407, kania85 lubią tę wiadomość

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksandrazz wrote:
    Fajnie by bylo jakbyśmy później wszystkie pisały na jednym wątku po fioletowej stronie :d
    Dołączam się to tego życzenia :)

    spioch, JednazWielu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na innym forum styczniówek już sie dwie kreseczki sypią, no ale fakt tam na samym początku jest duzo testujących, a tutaj malutko :D

    Mam nadzieje że chodzących dzidziusiów będzię bardzo duzo, że aż się na stronie nie zmieszczą:D

    Gosia1989, spioch, kania85 lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Na innym forum styczniówek już sie dwie kreseczki sypią, no ale fakt tam na samym początku jest duzo testujących, a tutaj malutko :D

    Mam nadzieje że chodzących dzidziusiów będzię bardzo duzo, że aż się na stronie nie zmieszczą:D
    Ja to trochę żałuję że zawsze są dwa wątki miesięczne. Szkoda że się ich nie da połączyć.

    Gosia1989 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Myślę że jak ktoś ma już jedno dziecko to jakoś łatwiej o takie podejście. Ale jak ktoś stara sie o pierwsze i nie idzie to jednak każdy cykl jest na wagę złota ;-)

    prawda, jak się o Zuzię starałam to pierwsze dwa cykle przeryczałam, i co nie myślałam, że to moja wina, potem że partnera, a to były tylko dwa cykle, dlatego podziwiam wszystkie kobiety starające się długo. Bardzo podziwiam, jesteście moimi idolami w dążeniu do celu.
    Teraz o 3 cykl i jeszcze żem nie przeryczała okresu :). Więc tak masz rację.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2017, 16:09

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ