X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    U mnie dzis negatyw. 9dpo ale mysle ze gdyby miało wyjsć to by wyszło juz teraz.
    Powtórzę ale mysle ze juz tak zostanie.
    Zreszta 3 stycznia rozpoczęłam nowa prace także gdyby teraz sie zdarzyło to miałabym spory kłopot jak sie wytłumaczyć tym bardziej ze opóźniłam rozpoczęcie o 2 miesiace.
    Może jeszcze za wcześnie? Ja w poprzedniej ciąży po clo robiłam test o czułości 10 w 10 dpo i był negatyw. Dopiero w 14dpo wyszedł pozytyw :-) także jeszcze nie trać nadziei :-)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    Hahahahha dobre!!! Kto dotrzymuje do terminu @ chyle czola ;)
    Ja wytrzymam :)
    Lady Savage wrote:
    Moim zdaniem to w pon to będziesz miała 12 dpo ;) i na ban będzie coś widać
    Nie ma czegoś takiego jak – na bank ;) Pozytywne testy mogą wyjść dopiero 17dpo albo i później ;)
    JednazWielu wrote:
    Dziewczyny , jak np. teoretycznie mam dziś owulacje ( ból jajnika, krzyża itp ) to czy jutro <3 ma jeszcze sens czy już nic to nie da ? Pytam bo jajnik z prawej strony tak boli, że nic dziś nie przejdzie.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
    Jest sens, bo nigdy nie wiemy kiedy dokładnie owu wypadła. Ból nie świadczy o konkretnym dniu owu, bo może wystąpić przed w trakcie jak i po. Dlatego warto powtórzyć, chociaż większość lekarzy odradza codziennie, bo nasienie słabsze.

    JednazWielu lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Jest sens, bo nigdy nie wiemy kiedy dokładnie owu wypadła. Ból nie świadczy o konkretnym dniu owu, bo może wystąpić przed w trakcie jak i po. Dlatego warto powtórzyć, chociaż większość lekarzy odradza codziennie, bo nasienie słabsze.

    Ja póki co to ten cykl stosuję co drugi dzień. Póki co podbrzusze w okolicy jajnika ( jajnik ) dalej boli więc zostaje wieczór.

    To ja aż taka nie kumata ?! Hehe to może być owu po bólu tak że podszas samej nic nie boli ?
    To mogło by wyjaśniać trochę, bo ja przeważnie gdy ustąpiły prawdopodobne objawy ovu to już nie <3 :/
    Oj ja nie douczona. Aż mi wstyd.

    Dziękuję za odpowiedź i przepraszam za bezsensu pytania ;(

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:30

    spioch, smeg lubią tę wiadomość

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz niedługo testowanie, ale czuje,że w środe lub w czwartek pojawi się paskuda @. Ogarania mnie coraz większy niepokój, mimo,że obiecalam sobie, że wyluzuje. Już mija rok naszych starań. Jak zaczynaliśmy to myślałam sobie, że bardzo chciałabym chłopczyka, ale teraz już nie mam to dla mnie tak duzego znaczenia. Gdyby sie jednak udało bliźniaki chłopca i dziewczynke to bylabym przeszczęśliwa ;-)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten detektor oznak ciąży przy wykresie jest do niczego jak dla mnie. Im bardziej oczywiste oznaki zbliżającej się @ się zaznaczy, tym więcej punktów w detektorze. Powinni go przemianować na detektor @ ;)


    JednazWielu, żadne pytania nie są bez sensu. Bez sensu byłoby czegoś nie wiedzieć i zamiast zapytać, siedzieć i się zastanawiać i dalej nie wiedzieć :)

    JednazWielu, Gosia1989, Lola83, Annie1981 lubią tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:30

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy którąś przed owu kłuła szyjka? Cały dzień mnie kuje ;/.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dziewczyny jak dostanę @ to do piatego dnia mam się zglosić do lekarza, żeby dostać clo.
    Pomyślałam, że trzeciego dnia cyklu podskoczę i porobie sobie kilka badań, TSH(kontrolnie, żeby sprawdzić czy leki działają), LH, Fsh I PROLAKTYNĘ. Czy coś jeszcze warto zrobić w tym czasie?
    Estradiol

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brak owu brak okresu więc nie mam co testować. Poczekam z 2 dni na okres się nic nie ruszy to podziałam luteina .

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Estradiol
    o dzięki!

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Ten detektor oznak ciąży przy wykresie jest do niczego jak dla mnie. Im bardziej oczywiste oznaki zbliżającej się @ się zaznaczy, tym więcej punktów w detektorze. Powinni go przemianować na detektor @ ;)

    Mnie się wydaje, że to dlatego, że objawy na okres są chyba bardzo podobne jak na ciążę i tak naprawdę to jest wróżenie z fusów. W moim poprzednim cyklu miałam wszystkie typowe objawy ciążowe - ból w podbrzuszu, ciągnięcie w pachwinach, kłucie w jajniku, obrzmiałe wielkie piersi, metaliczny posmak, trądzik, bezsenność etc. I przyszedł okres.

    W tym cyklu z kolei nie mam tych objawów prawie wcale - lekko pobolewa mnie wprawdzie podbrzusze, mam wrażliwe i lekko swędzące piersi, okropną cerę, jestem zmęczona, senna i jest mi zimno (ale komu nie jest przy takich temperaturach), ale równie dobrze mogą być to objawy na okres, jak i na ciążę. Dopóki nie zrobię testu to te procenty, które mi przyznaje detektor, nie są dla mnie żadnym wskaźnikiem.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    U mnie dzis negatyw. 9dpo ale mysle ze gdyby miało wyjsć to by wyszło juz teraz.
    Powtórzę ale mysle ze juz tak zostanie.
    Zreszta 3 stycznia rozpoczęłam nowa prace także gdyby teraz sie zdarzyło to miałabym spory kłopot jak sie wytłumaczyć tym bardziej ze opóźniłam rozpoczęcie o 2 miesiace.

    Jeszcze jest za wcześnie na testowanie, nie wiesz, kiedy zarodek postanowi się zagnieździć, może to zrobić 6 dni po zapłodnieniu, ale może też i 12.

    A co do pracy - z jednej strony rozumiem, że czułabys się źle wobec pracodawcy (sama mam tak samo), a z drugiej - nigdy nie ma obiektywnie dobrego momentu na ciążę. Też zmieniłam pracę w październiku i trochę się bałam, co to będzie, jeśli zaraz zajdę w ciążę, ale potem sobie pomyślałam, że nie mogę czekać w nieskończoność. Z każdym rokiem szanse na dziecko maleją, niestety.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczy ktoś ma mój wykres? Kiedy owulacja w 12 dc tak jak wyznacza owu czy w 13,14 kiedy był pozytywny test owulacyjny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 13:40

    f5b59272af.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    Zobaczy ktoś ma mój wykres? Kiedy owulacja w 12 dc tak jak wyznacza owu czy w 13,14 kiedy był pozytywny test owulacyjny?

    wg mnie to 12-13

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR wrote:
    U mnie brak owu brak okresu więc nie mam co testować. Poczekam z 2 dni na okres się nic nie ruszy to podziałam luteina .
    U mnie identycznie. Cykl bezowulacyjny niestety. Juz się przywitalam z lutowkami ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można jakoś samemu owulację zaznaczyć na wykresie?

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy jest mozliwe ze ovu nie wyznaczylo owulacji a ona byla?

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaaa wrote:
    Można jakoś samemu owulację zaznaczyć na wykresie?
    Można. Kliknij na dzień w którym chcesz zaznaczyć i wyskakuje strona gdzie wpisujesz temp. Na dole jest napisane zaawansowane wykrywanie owulacji. Daj na zmień :-)

    Pchelkaaa lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaaa wrote:
    Można jakoś samemu owulację zaznaczyć na wykresie?
    Można tylko trzeba wyłączyć automatyczne wyznaczanie ovu.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ