X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady gratulacje!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiia87 wrote:
    U mnie test negatywny, temperatura spada i przy wczorajszym badaniu szyjki śluz zabarwiony na różowo więc czekam na @ niestety :-(
    Przykro mi że nie wyszedł ci dzisiaj test :-( następny test na pewno będzie pozytywny :-)

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Lady gratulacje!
    dla mnie XD za co XD

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owu neg. A program juz wyznaczył ovu. Nie wiem co myśleć i jak to liczyć

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    dla mnie XD za co XD

    No w domyśle miało być ze dla kuzynki ;)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • Klaudiia87 Ekspertka
    Postów: 174 133

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Przykro mi że nie wyszedł ci dzisiaj test :-( następny test na pewno będzie pozytywny :-)
    W końcu pewnie będzie pozytywny. W tym cyklu nie nastawilam się jakoś specjalnie. Wczoraj tak sobie myślałam i daje sobie czas do końca czerwca jak nic nie wyjdzie to odpuszczam

    p19ucsqvnm5skatr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    :) A ja właśnie dostałam sms :) od kuzynki 3 lata się starali o bobo :) i wczoraj o 23 urodziła się Antosia :)
    Też mam kuzynkę która już ponad 3 lata stara się o bobo w prawie dwa lata z pomocą medyczną. Strasznie mi jej szkoda bo to taka wspaniała babka - zawsze wszystkich wspiera, nie narzeka i cały czas uśmiechnięta. Anioł a nie kobieta. Ostatnio mi powiedziała że jak się dowiedziała że jej młodsza kuzynka jest w ciąży to przeplakala cały dzień - wstyd jej potem było bo oczywiście dobrze jej życzy. Na święta dowiedziała się że jej młodszy brat spodziewa się dziecka. Nie wyobrażam sobie jak ona musi cierpieć :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz wrote:
    Testy owu neg. A program juz wyznaczył ovu. Nie wiem co myśleć i jak to liczyć
    Szkoda że nie masz udostępnionego wykresu. Może po prostu przeoczylas pik lh albotakie testy. u mnie tez nic nie wskazują, zobacze po 10 bo akurat bede robiła owulacyjny. A dzisiaj u mnie spadek :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiia87 wrote:
    W końcu pewnie będzie pozytywny. W tym cyklu nie nastawilam się jakoś specjalnie. Wczoraj tak sobie myślałam i daje sobie czas do końca czerwca jak nic nie wyjdzie to odpuszczam
    Dlaczego chcesz odpuścić? Masz już bobo i starania o następne jest zbyt stresujące? Wiesz ze mówi się że jak ktoś sobie odpuszcza to od razu zachodzi? ;-)

  • Klaudiia87 Ekspertka
    Postów: 174 133

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Dlaczego chcesz odpuścić? Masz już bobo i starania o następne jest zbyt stresujące? Wiesz ze mówi się że jak ktoś sobie odpuszcza to od razu zachodzi? ;-)
    Kochana ja mam już dwójkę. Syna 7 lat i córkę 2 lata. Moim marzeniem było zawsze mieć 3 dzieci. Między synem a córka poroniłam 3 razy (pierwsze ciąża w drugie urodziny syna w 15 tygodniu, drugą w 14 tygodniu i trzecia w 12 tygodniu. Po córce poroniłam jeszcze raz w 11 tygodniu. Mam wykryty zespół antyfosfolipidowy i cała ciążę biorę zastrzyki z heparyny i acard. Do tego jeszcze od 19 lat choruje na cukrzycę.

    p19ucsqvnm5skatr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiia87 wrote:
    Kochana ja mam już dwójkę. Syna 7 lat i córkę 2 lata. Moim marzeniem było zawsze mieć 3 dzieci. Między synem a córka poroniłam 3 razy (pierwsze ciąża w drugie urodziny syna w 15 tygodniu, drugą w 14 tygodniu i trzecia w 12 tygodniu. Po córce poroniłam jeszcze raz w 11 tygodniu. Mam wykryty zespół antyfosfolipidowy i cała ciążę biorę zastrzyki z heparyny i acard. Do tego jeszcze od 19 lat choruje na cukrzycę.
    Przykro mi że tyle przeszłaś :-( ale gratuluję dwójki dzieci :-) trzymam kciuki aby do czerwca jednak ci się udało i skończyło się dopiero po 9 miesiącach :-)

    Klaudiia87 lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia bardzo mi przykro z powodu testu. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka ja rozkojarzona dzisiaj jestem. Rany. Nie mogę się na niczym skupić z resztą wczoraj przytulanki były i mój mąż się w pewnym momencie pyta co mnie męczy bo rozkojarzona jestem bardzo ;) nie wiem co się dzieje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak tam testy? Nadal czekamy ;-)

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis negatyw. 9dpo ale mysle ze gdyby miało wyjsć to by wyszło juz teraz.
    Powtórzę ale mysle ze juz tak zostanie.
    Zreszta 3 stycznia rozpoczęłam nowa prace także gdyby teraz sie zdarzyło to miałabym spory kłopot jak sie wytłumaczyć tym bardziej ze opóźniłam rozpoczęcie o 2 miesiace.

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Jaka ja rozkojarzona dzisiaj jestem. Rany. Nie mogę się na niczym skupić z resztą wczoraj przytulanki były i mój mąż się w pewnym momencie pyta co mnie męczy bo rozkojarzona jestem bardzo ;) nie wiem co się dzieje.
    na bank się zastanawiałaś czy dziecku nic nie zrobisz, stąd się nie skupiłaś na seksie XD

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już udostepniam wykres :)Testy owu robie 2 razy dziennie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 11:22

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    na bank się zastanawiałaś czy dziecku nic nie zrobisz, stąd się nie skupiłaś na seksie XD
    No właśnie nie. Jakoś w innym świecie byłam. O dziecku wtedy nie myślałam :) chyba że podswiadomie

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    8382837356fd8083d1ea7914e239a117.png
    kopiuj

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    U mnie dzis negatyw. 9dpo ale mysle ze gdyby miało wyjsć to by wyszło juz teraz.
    Powtórzę ale mysle ze juz tak zostanie.
    Zreszta 3 stycznia rozpoczęłam nowa prace także gdyby teraz sie zdarzyło to miałabym spory kłopot jak sie wytłumaczyć tym bardziej ze opóźniłam rozpoczęcie o 2 miesiace.
    9 dpo to bardzo wcześnie, miało prawo nie wyjść. :)

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ