X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady gratulacje!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiia87 wrote:
    U mnie test negatywny, temperatura spada i przy wczorajszym badaniu szyjki śluz zabarwiony na różowo więc czekam na @ niestety :-(
    Przykro mi że nie wyszedł ci dzisiaj test :-( następny test na pewno będzie pozytywny :-)

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Lady gratulacje!
    dla mnie XD za co XD

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owu neg. A program juz wyznaczył ovu. Nie wiem co myśleć i jak to liczyć

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    dla mnie XD za co XD

    No w domyśle miało być ze dla kuzynki ;)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • Klaudiia87 Ekspertka
    Postów: 174 133

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Przykro mi że nie wyszedł ci dzisiaj test :-( następny test na pewno będzie pozytywny :-)
    W końcu pewnie będzie pozytywny. W tym cyklu nie nastawilam się jakoś specjalnie. Wczoraj tak sobie myślałam i daje sobie czas do końca czerwca jak nic nie wyjdzie to odpuszczam

    p19ucsqvnm5skatr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    :) A ja właśnie dostałam sms :) od kuzynki 3 lata się starali o bobo :) i wczoraj o 23 urodziła się Antosia :)
    Też mam kuzynkę która już ponad 3 lata stara się o bobo w prawie dwa lata z pomocą medyczną. Strasznie mi jej szkoda bo to taka wspaniała babka - zawsze wszystkich wspiera, nie narzeka i cały czas uśmiechnięta. Anioł a nie kobieta. Ostatnio mi powiedziała że jak się dowiedziała że jej młodsza kuzynka jest w ciąży to przeplakala cały dzień - wstyd jej potem było bo oczywiście dobrze jej życzy. Na święta dowiedziała się że jej młodszy brat spodziewa się dziecka. Nie wyobrażam sobie jak ona musi cierpieć :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz wrote:
    Testy owu neg. A program juz wyznaczył ovu. Nie wiem co myśleć i jak to liczyć
    Szkoda że nie masz udostępnionego wykresu. Może po prostu przeoczylas pik lh albotakie testy. u mnie tez nic nie wskazują, zobacze po 10 bo akurat bede robiła owulacyjny. A dzisiaj u mnie spadek :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiia87 wrote:
    W końcu pewnie będzie pozytywny. W tym cyklu nie nastawilam się jakoś specjalnie. Wczoraj tak sobie myślałam i daje sobie czas do końca czerwca jak nic nie wyjdzie to odpuszczam
    Dlaczego chcesz odpuścić? Masz już bobo i starania o następne jest zbyt stresujące? Wiesz ze mówi się że jak ktoś sobie odpuszcza to od razu zachodzi? ;-)

  • Klaudiia87 Ekspertka
    Postów: 174 133

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Dlaczego chcesz odpuścić? Masz już bobo i starania o następne jest zbyt stresujące? Wiesz ze mówi się że jak ktoś sobie odpuszcza to od razu zachodzi? ;-)
    Kochana ja mam już dwójkę. Syna 7 lat i córkę 2 lata. Moim marzeniem było zawsze mieć 3 dzieci. Między synem a córka poroniłam 3 razy (pierwsze ciąża w drugie urodziny syna w 15 tygodniu, drugą w 14 tygodniu i trzecia w 12 tygodniu. Po córce poroniłam jeszcze raz w 11 tygodniu. Mam wykryty zespół antyfosfolipidowy i cała ciążę biorę zastrzyki z heparyny i acard. Do tego jeszcze od 19 lat choruje na cukrzycę.

    p19ucsqvnm5skatr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiia87 wrote:
    Kochana ja mam już dwójkę. Syna 7 lat i córkę 2 lata. Moim marzeniem było zawsze mieć 3 dzieci. Między synem a córka poroniłam 3 razy (pierwsze ciąża w drugie urodziny syna w 15 tygodniu, drugą w 14 tygodniu i trzecia w 12 tygodniu. Po córce poroniłam jeszcze raz w 11 tygodniu. Mam wykryty zespół antyfosfolipidowy i cała ciążę biorę zastrzyki z heparyny i acard. Do tego jeszcze od 19 lat choruje na cukrzycę.
    Przykro mi że tyle przeszłaś :-( ale gratuluję dwójki dzieci :-) trzymam kciuki aby do czerwca jednak ci się udało i skończyło się dopiero po 9 miesiącach :-)

    Klaudiia87 lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia bardzo mi przykro z powodu testu. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka ja rozkojarzona dzisiaj jestem. Rany. Nie mogę się na niczym skupić z resztą wczoraj przytulanki były i mój mąż się w pewnym momencie pyta co mnie męczy bo rozkojarzona jestem bardzo ;) nie wiem co się dzieje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak tam testy? Nadal czekamy ;-)

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis negatyw. 9dpo ale mysle ze gdyby miało wyjsć to by wyszło juz teraz.
    Powtórzę ale mysle ze juz tak zostanie.
    Zreszta 3 stycznia rozpoczęłam nowa prace także gdyby teraz sie zdarzyło to miałabym spory kłopot jak sie wytłumaczyć tym bardziej ze opóźniłam rozpoczęcie o 2 miesiace.

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Jaka ja rozkojarzona dzisiaj jestem. Rany. Nie mogę się na niczym skupić z resztą wczoraj przytulanki były i mój mąż się w pewnym momencie pyta co mnie męczy bo rozkojarzona jestem bardzo ;) nie wiem co się dzieje.
    na bank się zastanawiałaś czy dziecku nic nie zrobisz, stąd się nie skupiłaś na seksie XD

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już udostepniam wykres :)Testy owu robie 2 razy dziennie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 11:22

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    na bank się zastanawiałaś czy dziecku nic nie zrobisz, stąd się nie skupiłaś na seksie XD
    No właśnie nie. Jakoś w innym świecie byłam. O dziecku wtedy nie myślałam :) chyba że podswiadomie

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    8382837356fd8083d1ea7914e239a117.png
    kopiuj

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    U mnie dzis negatyw. 9dpo ale mysle ze gdyby miało wyjsć to by wyszło juz teraz.
    Powtórzę ale mysle ze juz tak zostanie.
    Zreszta 3 stycznia rozpoczęłam nowa prace także gdyby teraz sie zdarzyło to miałabym spory kłopot jak sie wytłumaczyć tym bardziej ze opóźniłam rozpoczęcie o 2 miesiace.
    9 dpo to bardzo wcześnie, miało prawo nie wyjść. :)

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ