X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który to już cykl starań? U mnie dopiero zacznie się drugi, więc staram się myśleć pozytywnie :-) za tydzień idę na badania hormonów, kupilam też ten żel Conceive no i zobaczymy :-)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    A który to już cykl starań? U mnie dopiero zacznie się drugi, więc staram się myśleć pozytywnie :-) za tydzień idę na badania hormonów, kupilam też ten żel Conceive no i zobaczymy :-)

    4cs, ale o dziecku marzę już od dawna, teraz żałuję, że tak późno zaczęliśmy starania.. też mamy też żel (z polecenia Pani ginekolog), używaliśmy go w 3c, ale niestety cudów jeszcze nie zdziałał ;)

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Miśka_S Koleżanka
    Postów: 49 23

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    A który to już cykl starań? U mnie dopiero zacznie się drugi, więc staram się myśleć pozytywnie :-) za tydzień idę na badania hormonów, kupilam też ten żel Conceive no i zobaczymy :-)
    Chyba coś musi być prawdy w tym żelu bo też o nim słyszałam. :) u nas początki starań ale też już go zamówiłam tak z ciekawości trochę a z drugiej strony ta chęć posiadania dziecka jest tak ogromna że może warto sobie pomóc :) Karolcia u nas też dopiero drugi Cs także jesteśmy na tym samym etapie ;)


    m3sxdqk33n3yb62t.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo, bardzo mocno trzymam za Was kciuki dziewczyny! Zielonego Nowego Roku :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za żel napiszcie coś o nim

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Conceive plus

    www.aptekagemini.pl/conceive-plus-lubrykant-75ml.htm

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też niestety witam się z 2018 eh..

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Ja też niestety witam się z 2018 eh..
    Pati to co t3stujemy razem w nowym roku ?

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może zatestuje. Ale zawsze jak robię test to przychodzi jak w zegarku @. hihi. Z moich obserwacji owu powinna być 17-18dc czyli 5.01. i nod nowa polska ludowa... masakra juz przestaje mnie to bawić:/

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już się zaczynam denerwować.
    Testy owu póki co negatywne, temperatura jakaś lipna, dziś śluz taki lepko rozciągliwy ale ta rozciągliwość taka na minimum..
    Wiem że do owu jeszcze kilka dni i może się wszystko zmienić.... Ale jakoś tak się czuje dziwnie

    Więc to by było na tyle z mojego "podchodzę na luzie w tym cyklu" :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2017, 08:47

    LISTA STARACZEK

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się boję tych pytań w święta...
    Jeszcze nikomu nie mówiłam, że zaczęliśmy starania, bo wtedy dopiero by się zaczęło wypytywanie. Wspomniałam siostrze, że planujemy rozpocząć, ale nie, że już zaczęliśmy.
    Rodzice są taktowni, wiem, że bardzo by chcieli zostać dziadkami, ale nie pytają o nic. Gorzej z babciami, a zwłaszcza jedną...
    Już się boję porównań do kuzynostwa - kuzynka ma dwójkę dzieci, druga jednego maluszka urodzonego 4 miesiące temu, kuzyn też roczne dziecko... A kiedy Wy?
    Ech...

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Nika0407 Koleżanka
    Postów: 51 3

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mogę się przyłączyć? W zasadzie dopiero zaczynam zabawę z lekarzami po 9 nie udanych cyklach. Dotychczasowe badania to amh, testosteron (wyniki poznam na kolejnej wizycie). Robiłem w 18 dniu cyklu progesteron. I w kolejnym cyklu też mam zrobić. Plus lsh i coś jeszcze jednego w 3 dniu cyklu. Do tego mąż ma zrobić seminogram. W sumie w okolicach lutego będę wiedzieć na czym stoję. Bo na razie tylko czas leci i kolejny rok w papierach☺

    Tyłozgięcie
    Polip w jamie macicy, łyżeczkowanie 22.03.2018
    Niedrożny jajowód
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Ja też się boję tych pytań w święta...
    Jeszcze nikomu nie mówiłam, że zaczęliśmy starania, bo wtedy dopiero by się zaczęło wypytywanie. Wspomniałam siostrze, że planujemy rozpocząć, ale nie, że już zaczęliśmy.
    Rodzice są taktowni, wiem, że bardzo by chcieli zostać dziadkami, ale nie pytają o nic. Gorzej z babciami, a zwłaszcza jedną...
    Już się boję porównań do kuzynostwa - kuzynka ma dwójkę dzieci, druga jednego maluszka urodzonego 4 miesiące temu, kuzyn też roczne dziecko... A kiedy Wy?
    Ech...
    Ostatnio na imieninach babci też miałam sytuację bo wstałam, jakoś tak bezwiednie a babcia odrazu "co? Chcecie nam coś ogłosić?" Kiepsko się poczułam.. tym bardziej że bardzo cieszy się że zostanie prababcia bo siostra w ciąży.
    Ale reszta rodziny też jest taktowna. Teściowa coś czasem w rozmowie powie, że czeka na wnuki, ale to tyle. Ale pewnie wigilijne życzenia przy opłatku będą tego dotyczyć ;)

    LISTA STARACZEK

  • Miśka_S Koleżanka
    Postów: 49 23

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Ostatnio na imieninach babci też miałam sytuację bo wstałam, jakoś tak bezwiednie a babcia odrazu "co? Chcecie nam coś ogłosić?" Kiepsko się poczułam.. tym bardziej że bardzo cieszy się że zostanie prababcia bo siostra w ciąży.
    Ale reszta rodziny też jest taktowna. Teściowa coś czasem w rozmowie powie, że czeka na wnuki, ale to tyle. Ale pewnie wigilijne życzenia przy opłatku będą tego dotyczyć ;)
    Skąd ja to znam, my ledwie po ślubie i pytania już się zaczęły. Jedna babcia widzac mnie 2 miesiące po slubie zapytała dlaczego jeszcze brzuszka nie widać. A dziwne gdyby było... :)
    Jak będą przy opłatku życzyć to niech życzą byle szczerze ;)


    m3sxdqk33n3yb62t.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie mam dziadkow niestety, a reszta jest dosyć dla Nas wyrozumiała :-) chociaż mój mężu ma 7 rodzeństwa i wszyscy już mają dzieciaki, także na Wigilii ponad 30 osób :-P

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka_S wrote:
    Skąd ja to znam, my ledwie po ślubie i pytania już się zaczęły. Jedna babcia widzac mnie 2 miesiące po slubie zapytała dlaczego jeszcze brzuszka nie widać. A dziwne gdyby było... :)
    Jak będą przy opłatku życzyć to niech życzą byle szczerze ;)

    Dokładnie, szczere życzenia są na plus. Gorzej jeśli wiesz, że życzenia są tylko po to, żeby Ci coś wytknąć :P

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    No może zatestuje. Ale zawsze jak robię test to przychodzi jak w zegarku @. hihi. Z moich obserwacji owu powinna być 17-18dc czyli 5.01. i nod nowa polska ludowa... masakra juz przestaje mnie to bawić:/
    dokładnie mam tak samo jakbym tym testowaniem ja przywolywala. Sama już nie wiem co bardziej czuje rozpaczy wściekłość czy bezradność... dział idę zapisać się do nowej lekarki bo mój lekarz ma w nosie że już rok się staramy. Żadnych badań nie chce zrobić. Pokazał mi tabelkę że mam 10 % szans i żebym j3szcze pół roku próbowała . A ja jestem przekonana że cis jest nie tak bo to nie możliwe żeby przez rok praktycznie codziennie i nie zaciążyć :(

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Miśka_S Koleżanka
    Postów: 49 23

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Dokładnie, szczere życzenia są na plus. Gorzej jeśli wiesz, że życzenia są tylko po to, żeby Ci coś wytknąć :P

    Ja już usłyszałam na urodziny życzenia takie że aż mnie zatkało. Oczywiście tyczyły się dzidziusia ale było dopowiedziane zdanie od znajomej, że byle tylko nie przed nią.

    :p

    Ludzie... :D


    m3sxdqk33n3yb62t.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikusiia wrote:
    Trzeba poprostu podziękować :)

    Ja dzisiaj zaczęłam nowy cykl wzywaniem pogotowia, miałam taki ból mentruacyjny, że myślałam że u... ból biegunka wymioty cała zdretwialam czułam jak tracę grunt pod nogami a oprócz tego jestem chora... 3 zastrzyki... Muszę iść na badanie hormonów i się zdiagnozować bo inaczej co miesiąc pogotowie. Czy któraś z Was też ma takie bolesne miesiączki? Wiecie coś na ten temat?

    :(
    Bardzo bolesne miesiączki są przy endomentriozie warto to sprawdzić, Mam kilka koleżanek, które nie mogą normalnie funkcjonować jak maja okres i modlą się, żeby pojawił się przed weekendem i maja stwierdzona endo.

    Nikusiia lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez były życzenia, ale szczere bez nacisku jesteśmy ponad rok po ślubie ja niedługo kończę 30 lat wiec dla większości to naturalne, ze pewnie się staramy a pełno par ma teraz problemy wiec nikt w to nie wnika.Wam tez życzę,żeby dzidziuś niedługo się pojawił a życzenia były z serduszka i nie sprawiły nikomu przykrości. A jak mnie w pracy pytali co było przegięciem to mówiłam, ze bocian leci na nawigacji jak trafi to będzie a jak nie to nie będzie ;)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ