X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Mój ma na mnie "focha". Takiego z przymrużeniem oka, chociaż kto wie :) Mówi, że przeze mnie rozstorju dostanie, bo najpierw serduszkujemy co drugi dzień (zmęczony, nie zmęczony - nie ma zmiłuj) a teraz Sahara w tym temacie (moje libido jest głęęęęboko poniżej zera)

    Wczoraj stwierdził (niby żartem), że no tak Michałek zrobił swoje, to juz nie jest potrzebny

    Hahah :D Mój na szczęście pada po powrocie z pracy więc nie ma pretensji o brak, raczej mi się chce a tu trzeba obejsc sie smakiem. Mówię ze niedlugo święta yo skorzystam hahah

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Ale te Chłopy czasem udane są. Mój się czasem ze mną droczy że nie ma siły i idzie spać, to mu mówię że po owulacji i wczasie @ będzie odpoczywał :D

    Dziewczyny powiedzcie mi czy jak wczoraj <3 i dziś sprawdzałam śluz, jest trochę rozciągliwy, taki białawy (pewnie zła odmiana ;) ) to jest to śluz czy pozostałości po <3 ?

    Gdzieś wyczytałam, że min 12 godz.po <3 mozna sprawdzac śluz. Do 12 godz.to moze jeszcze być sperma

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Gdzieś wyczytałam, że min 12 godz.po <3 mozna sprawdzac śluz. Do 12 godz.to moze jeszcze być sperma
    Dzięki :)
    Będę sprawdzać w takim razie po południu

    LISTA STARACZEK

  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dla mnie koniec grudnia nadszedł dzisiaj.

    Nikusiia
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikusia głowa do góry:* u mnie też trwa w najlepsze @, ale nie możemy się łamać.... jeszcze przed świętami:* ja stwierdziłam, że mierzę tempke tylko do owu i kilka dni po ewentualnie, a później już daje sobie spokój... jak ma @ przyjść to i tak przyjdzie, a nie będę się codziennie stresowała czy temp. spada czy nie.

    Tak na pocieszenie moja wczorajsza historia - poprosiłam siostrę, żeby zrobiła mi odrosty, ale kupiłam farbę innej firmy niż zazwyczaj, na głowie mam ciemną górę i przechodzi mi w brąz, coś w stylu ombre powiedzmy. No to wczoraj farbujemy te włosy, trzymałam może z 15 min i wyszły czarne jak smoła... tragedia, a do tego wyciapane doły(jeszcze większa tragedia). Do 2 w nocy myłam z 10 razy włosy i płukałam w wodzie z cytryną, co przyniosło niewielką poprawę. Na szczęście mój kochany mąż, nie pytając o nic na wejściu zrobił mi mocnego drinka:P A dodam, że za chwilę prowadzę szkolenie dla wszystkich rodziców z mojej szkoły, wyglądam jak czarownica, a co najgorsze nic z tym sie nie da zrobić, musi się wypłukać kolor.

    Nikusiia lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście za wszystkie staraczki trzymam mocno kciuki, u mnie dzisiaj jedna koleżanka z pracy też ogłosiła radosną nowinę, oczywiście bardzo się cieszę, ale aż mnie ścisnęło w żołądku. Staraczki nie mają łatwego życia:) heh

    Nikusiia lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Miśka_S Koleżanka
    Postów: 49 23

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Babeczki! :) Dołączam do Was! Może nowy rok przyniesie ze sobą wielkie szczęście - 2 kreseczki! :) Tego oczywiście życzę Wam oraz sobie!
    U nas starania dopiero ruszyły, przede mną drugi cykl. Oczywiście chcemy równie bardzo jak inni mieć dzidziusia, mamy nadzieje, że nie pojawia się żadne przeciwności losu i w końcu się uda.

    Bardzo proszę o dopisanie na testowanie 13 stycznia.
    Dzięki!

    Majaaa, Madame_butterly lubią tę wiadomość


    m3sxdqk33n3yb62t.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 546 573

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka_S wrote:
    Cześć Babeczki! :) Dołączam do Was! Może nowy rok przyniesie ze sobą wielkie szczęście - 2 kreseczki! :) Tego oczywiście życzę Wam oraz sobie!
    U nas starania dopiero ruszyły, przede mną drugi cykl. Oczywiście chcemy równie bardzo jak inni mieć dzidziusia, mamy nadzieje, że nie pojawia się żadne przeciwności losu i w końcu się uda.

    Bardzo proszę o dopisanie na testowanie 13 stycznia.
    Dzięki!

    Cześć Miśka_S :) mocno kciukam! :) bęzie dobrze!

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Oczywiście za wszystkie staraczki trzymam mocno kciuki, u mnie dzisiaj jedna koleżanka z pracy też ogłosiła radosną nowinę, oczywiście bardzo się cieszę, ale aż mnie ścisnęło w żołądku. Staraczki nie mają łatwego życia:) heh


    Ta...nagle wszyscy zachodzą w ciążę.
    Ja raczej staram się nie być zawistna...ale kurcze...nieraz się patrzy i jedno po drugim, bez większych kłopotów. A niektórzy o jedno walczą miesiącami. :(

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Ta...nagle wszyscy zachodzą w ciążę.
    Ja raczej staram się nie być zawistna...ale kurcze...nieraz się patrzy i jedno po drugim, bez większych kłopotów. A niektórzy o jedno walczą miesiącami. :(
    :* na nas też musi przyjść pora


    dziewczyny, niedługo święta, spotkania z całą rodziną, jak sobie radzicie z ciągłymi pytaniami "a kiedy w końcu będzie dzidziuś?"? ja najczęściej się uśmiecham i odpowiadam "jak będzie" albo "jak przyjdzie na to pora", a w środku chce mi się płakać.. już widzę tą Wigilię i wiadome życzenia.. tym bardziej, że na Wigilii będzie jedna ciężarna

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinaaaa wrote:
    :* na nas też musi przyjść pora


    dziewczyny, niedługo święta, spotkania z całą rodziną, jak sobie radzicie z ciągłymi pytaniami "a kiedy w końcu będzie dzidziuś?"? ja najczęściej się uśmiecham i odpowiadam "jak będzie" albo "jak przyjdzie na to pora", a w środku chce mi się płakać.. już widzę tą Wigilię i wiadome życzenia.. tym bardziej, że na Wigilii będzie jedna ciężarna

    Może trzeba te życzenia wziąć do siebie i uznać za szczere? :)
    Mi jeszcze nikt tego nie życzy, myślą, że jest czas, a ja już działam. Instynkt macierzyński prawie od urodzenia...

    Majaaa lubi tę wiadomość

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Może trzeba te życzenia wziąć do siebie i uznać za szczere? :)
    Mi jeszcze nikt tego nie życzy, myślą, że jest czas, a ja już działam. Instynkt macierzyński prawie od urodzenia...
    nie wątpię, że szczere, ale bolą, jak człowiek się stara a tu nic

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat ta koleżanka miała swoje problemy intymne, mięśniaki macicy itp więc bardzo się cieszę, że sie udało i każdej życzę dobrze, nawet gdybym sama miała starać się długo... oczywscie zawsze jest gdzieś to ukłucie w sercu, ale nie można tak myslec że czemu jej się udalo, a mi nie...u mnie w rodzinie też nikt nie pyta, oczywscie pewnie życzyć mi tego beda, ale nie uważam żeby to było coś złego. U mojego męża wszyscy już mają dzieciaki, a jak tylko ktoś zaczyna coś pytać i mówić to moja kochana teściowa od razu ich zamyka, że to nie ich sprawa i będziemy mieli dzieci kiedy będziemy chcieli :-P kochana kobieta :-)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggie hehe a ile masz lat?

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba poprostu podziękować :)

    Ja dzisiaj zaczęłam nowy cykl wzywaniem pogotowia, miałam taki ból mentruacyjny, że myślałam że u... ból biegunka wymioty cała zdretwialam czułam jak tracę grunt pod nogami a oprócz tego jestem chora... 3 zastrzyki... Muszę iść na badanie hormonów i się zdiagnozować bo inaczej co miesiąc pogotowie. Czy któraś z Was też ma takie bolesne miesiączki? Wiecie coś na ten temat?

    :(

    Nikusiia
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Maggie hehe a ile masz lat?
    23

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na pewno będzie dużo takiego gadania. Życzenia życzeniami a oprócz tego dużo dużo niepotrzebnych komentarzy... Nie da się tego puścić mimo uszu...

    Ja testuję 9 stycznia (coś mi się popyrkoliło i myślałam że 30 grudnia). Mam nadzieję, że dostanę najlepszy prezent na urodziny - 2 kreski!

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry wieczór przyłączam się do styczniowego testowania. Wpisuję się na 17 stycznia. Rozpoczniemy ten rok samą zielenią

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggie to swietna pora, ja mam teraz 27,półtora roku po ślubie i żałuję, że nie staraliśmy się od razu, no ale zawsze było coś...mieszkanie, moja praca, ale chyba też nie byłam jeszcze gotowa.

    Nikusia ja tak mialam, ale kilka lat temu, zanim zaczęłam brać anty. Miałam takie bóle, od razu biegunki i mdlałam, też pogotowiem się kończyło nie raz, a najgorzej jak kiedyś przydarzyło mi się to w pracy. Tabletki anty odstawiłam ponad rok temu i dosyc przechodziłam @ w miarę, oczywscie u mnie bez tabletek się nie obejdzie, aż do tego cyklu, dwie noce temu myślałam że zwariuje, ból okropny, nic nie pomagało, leżenie, chodzenie, termofor,już mi sie robiło ciemno przed oczami, duszno, siedziałam przy otwartym oknie. Po jakimś czasie przeszło po tabletkach, dobrze że był weekend, ale wzięłam mocne leki. Nie wiem czemu tak jest ale na pewno wypadałoby to zbadać.

    Nikusiia lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Maggie to swietna pora, ja mam teraz 27,półtora roku po ślubie i żałuję, że nie staraliśmy się od razu, no ale zawsze było coś...mieszkanie, moja praca, ale chyba też nie byłam jeszcze gotowa.

    to identycznie jak u mnie.. 27 lat, 1,5 roku po ślubie, najważniejsza praca.. a teraz czekamy i czekamy.. - na to, co najważniejsze ;)

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ