X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Witaj :) U nas też 4cs. Zabraliśmy się do roboty od wczoraj :D dziś test owu negatywny ale blada kreseczka była więc może coś ruszy :)
    jak tylko pożegnam się z @ też zabieramy się do roboty :) może tym razem się uda, musimy myśleć pozytywnie! :)

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Cukierkowa u Nas do owulacji i mniej więcej w jej okolicach staramy się co dwa dni, chociaż też czasami jesteśmy zmęczeni albo nie mamy ochoty, czasem po prostu padamy i zasypiamy (a szczególnie ja :) za to po owulacji mamy więcej spokoju i luzu:P ja za to mam największą ochotę przed i po @ :) a mój mąż jest dość wytrzymały, więc na szczęście nie kończy przede mną, zdarza się, że kończymy razem co najbardziej lubię:) właśnie zamówiłam żel Conceive i wiesiołka i będziemy działać:) wiesiołka bierze się tylko do owu? i ile tabl dziennie?

    Meggie my też pierwsze Święta Bożego Narodzenia w nowym domku, z choinką, kupiliśmy już w tamtą sobotę i ubraliśmy od razu, a cieszyliśmy się jak małe dzieci:) i już od tygodnia się świeci:P mamy taką na pieńku a do tego pieseła i baliśmy, żeby gdzieś nie podsikiwał:P ale na szczęście choinkę ma w nosie:P
    Do ovu 6 tabletek dziennie i polecam pic dużo wody :)

    Karolcia27 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poproszę wpisanie na 11.01

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    Dziewczyny... A czesto macie serduszkowanie przed owulacja? Zdarza Wam się tak, że np. Wam się nie chce lub po prostu partner kończy? Bo u mnie np. naprawdę rzadko serduszkujemy przed owulacja,ale przynajmniej zawsze oscyluję, żeby tuż przed owulacja jednak było... Pocieszcie mnie proszę, że nie każda ma codzienny seks podczas starań :(

    Czyli czekasz do owulacji?
    Rozumiem, że mozna nie miec ochoty i sily, ale to jest najgorsze rozwiazanie bo czesto te owulacje mozna pominac, lub zrobic to za pozno.
    Z tego co przeczytalam (popraw mnie jak zle), nie robisz paskow owu i nie masz monitoringow. Skad w takim razie masz pewnosc, że owulacje występuja i kiedy?

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśmy "walczyli" od 6 do 20 dnia cyklu. Co drugi dzień. Przy czym ten 6 dzień cyklu,to raczej nie był z myślą o dzidzi :) I zawsze wieczorem. Na dobranoc :) Czasami nam się nie chciało,troszkę się " zmuszaliśmy". Podziwiam pary,które walczą codziennie :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Czyli czekasz do owulacji?
    Rozumiem, że mozna nie miec ochoty i sily, ale to jest najgorsze rozwiazanie bo czesto te owulacje mozna pominac, lub zrobic to za pozno.
    Z tego co przeczytalam (popraw mnie jak zle), nie robisz paskow owu i nie masz monitoringow. Skad w takim razie masz pewnosc, że owulacje występuja i kiedy?

    Raz miałam monitoring, co potwierdzilo, że wiem mniej więcej kiedy mam owulację. Do tej pory oscylowałam, żeby zbliżenia odbywał się tuż przed owulacja... głupie, nie? :/ Muszę zmienić podejscie...

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    Raz miałam monitoring, co potwierdzilo, że wiem mniej więcej kiedy mam owulację. Do tej pory oscylowałam, żeby zbliżenia odbywał się tuż przed owulacja... głupie, nie? :/ Muszę zmienić podejscie...

    Nie to ze głupie, tylko bardzo ale to bardzo zmniejszasz swoje szanse. Bo komorka jajowa zyje krotko, a plemniki nie zapladniaja jej natychmiast. Potrzebuja jeszcze jakiegos czasu, nie pamietam ile, aby w drogach rodnych dojrzec i dopiero wtedy mogą dostac sie do jajeczka.

    Zanim zaczelam sie starac, to wszystkie kobitki w pracy mi radzily, starsze panie, dzieciate panie itp, zeby nie czekac wlasnie do owulacji, trzeba serduszkowac tak jak dziewczyny piszą od konca okresu do 2 dni po owu, najlepiej co 2 max 3 dzien. Wtedy nie przeoczysz owu, a plemniki beda mialy czas na zaplodnienie. One moga zyc w srodku do 5 dni. Wiec lepiej za wczesnie seks, niz za pozno.

    NiecierpliwaOna, Karolcia27, Ewelinaaaa, tym_janek, Sung lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Nie to ze głupie, tylko bardzo ale to bardzo zmniejszasz swoje szanse. Bo komorka jajowa zyje krotko, a plemniki nie zapladniaja jej natychmiast. Potrzebuja jeszcze jakiegos czasu, nie pamietam ile, aby w drogach rodnych dojrzec i dopiero wtedy mogą dostac sie do jajeczka.

    Zanim zaczelam sie starac, to wszystkie kobitki w pracy mi radzily, starsze panie, dzieciate panie itp, zeby nie czekac wlasnie do owulacji, trzeba serduszkowac tak jak dziewczyny piszą od konca okresu do 2 dni po owu, najlepiej co 2 max 3 dzien. Wtedy nie przeoczysz owu, a plemniki beda mialy czas na zaplodnienie. One moga zyc w srodku do 5 dni. Wiec lepiej za wczesnie seks, niz za pozno.

    Dzięki kochana. U nas bardziej rozchodziło się o to,że Mój bardzo dużo pracuje i nie zawsze mu "wychodzi",bo po prostu jest zmęczony, dlatego próbowałam serduszkowanie inicjować blisko owulacji, żeby go niekoniecznie stresować jeśli mu nie wyjdzie... Wczoraj z nim porozmawiałam, żeby w tym cyklu szykował się na to, że nie dam mu spokoju. Co drugi dzień musi być! ;) Teraz się uda!

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myslę, że co drugi dzień to tak najpewniej, żeby nie przeoczyć owu. Chociaz, fakt, czasami nie jest to latwe, głównie przez to zmęczenie praca, obowiązkami itp, u Nas jest często tak, że ja kładę się wcześniej, a moj mąż jeszcze siedzi do pozna. U mnie w tym cyklu (pierwszy starań) serduszkowalismy z reguły co drugi dzień, owu była monitorowana, a mimo to sie nie udało. Tyle, że bardzo wydłużyły mi się cykle, ten trwał ponad 40 dni - być moze wynikało to z tego właśnie.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam już niby śluz płodny :O 8 dc. Ale u mnie te cykle różną długość ciągle mają.

    Jak to dobrze, że już święta za chwilę. Będę miała trochę wolnego między świętami a nowym rokiem, potem w styczniu ferie, muszę odpocząć, zrelaksować się trochę, bo tak to nigdy nie będzie maleństwa. A tyle dzisiaj cięzarnych widziałam! Mogłyby mnie zarazić. :D

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2017, 18:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż z tych co ciągle mają ochotę. Ostatnio źle się czuje, więc mieliśmy ze 2 tygodnie przerwy. Akurat to były tygodnie po owu. Ponieważ ja po owu mam małą ochotę a przed dużą to korzysta. Czyli normalnie jest tak, że pierwsze 2-3 tygodnie od 3dc (wtedy mi chęć chęć włącza) co 2 dni, czasem codziennie. Potem maks 2x w tygodniu.
    Na szczęście nie zdarzyło się jeszcze "na siłę", bo owu. Ale ja mu nie mówię o pozytywnych testach owu.

  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)
    KAL zapisz mnie na 19.01. :)

    2cs o rodzenstwo czas zaczac...

    Powodzenia wszystkim :*

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Tekana! :)

    Tekana lubi tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez swojemu nie mowilam o owu bo to go stresowalo i czul presje :p faceci lepiej sobie żyją w blogiej nieświadomości:)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszyłyście mnie ;) już myślałam że tylko mi się czasem nie chce co drugi dzień bo zmęczona jestem <3 ale chyba jestem normalna ;)

    LISTA STARACZEK

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam, że tylko u nas tak rzadko

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas było podobnie w szczęśliwym cyklu tylko dwa razy ;) A teraz mam libido na poziome -100 mąż podobnie sporo pracuje wraca padnięty wolimy się przytulić i iść spac :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    U nas było podobnie w szczęśliwym cyklu tylko dwa razy ;) A teraz mam libido na poziome -100 mąż podobnie sporo pracuje wraca padnięty wolimy się przytulić i iść spac :)

    Ale Ty juz nie musisz :P teraz możecie sobie odpoczywać. Mam nadzieję, że dzisiaj mi wyślą te testy, najwyższa pora.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę kamień z serca, kiedy czytam, że nie każda to robi co drugi dzień. To naprawdę podnosi mnie na duchu :)

    Magda - mbc, SMag lubią tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ