X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, w kolejnym cyklu starań. Miała być inseminacja, ale mój lekarz stwierdził, że wszystko dobrze wygląda i damy sobie jeszcze trzy cykle na naturalne starania na cyklach stymulowanych. Powiedział mi jeszcze, że mam nie czytać internetu tylko obejrzeć sobie jakiś głupi film, ale to będzie trudne :) Chociaż, może warto byłoby trochę wyluzować, może to jest sposób na ciążę...

    Pozdrawiam Was wszystkie, testować będę pewnie koło 18 stycznia, póki co postaram się skupić na świętach, bo nic a nic ich jeszcze nie czuję.

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj zrobiło się biało, tyle śniegu nasypało, że powoli czuć tą świąteczną atmosferę:) "grubsze" zakupy już zrobione, jutro sprzątanie a w sobotę gotowanie i święta mogą nadchodzić:) U mnie dopiero jutro pewnie koniec @, a przez długie cykle na owu jeszcze trochę poczekam:) ale mierzę tempkę tylko do owu i kilka dni później i daję sobie spokój z tym wykresem, nie będę się stresować:) za tydzień kompleksowane badania tarczycy, prl, glukoza, insulina, cytomegalia ( bardzo ważne!) i toksoplazmoza - będzie z głowy:)

    Kasiulka głowa do góry, trzymam kciuki za 18-stego:*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie czuję świąt. Jutro w szkole mamy wigilię pracowniczą...nie wiadomo po co, nikt nie ma na nią ochoty.Ja Wigilię spędzam u rodziców, potem mój D. jedzie na dwa dni do swojej mamusi, ja zostaję sama...

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Ty mówisz kochana? Jak to jedzie na dwa dni a Ty zostajesz sama ... ? Ja też w szkole pracuje i dzisiaj mieliśmy już Wigilię z dzieciakami,potem posiedzieliśmy razem przy kawie i ciachu z nauczycielami (mamy świetną ekipę w pracy) i jutro już wolne mamy także super :-)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Co Ty mówisz kochana? Jak to jedzie na dwa dni a Ty zostajesz sama ... ? Ja też w szkole pracuje i dzisiaj mieliśmy już Wigilię z dzieciakami,potem posiedzieliśmy razem przy kawie i ciachu z nauczycielami (mamy świetną ekipę w pracy) i jutro już wolne mamy także super :-)

    U mnie w szkole atmosfera bardzo zła, miałam ostatnio przeboje z rodzicami :( A D. Niech jedzie, ostatnio święta spędzamy u niego, tylko u moich rodziców wigilię. Nie chce mi się znowu patrzeć na jego wstrętna mamusie. A płodnych wtedy nie będzie, odpoczniemy od siebie haha.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY ! Spójrzcie na mój wykres... Nie wydaje mi się że owu została dobrze wyznaczona... Szczytu śluzu napewno nie bylo, testy owu - ( chodź do nich już przestałam mieć zaufanie i chyba szkoda kasy na nie ).
    Już mam dość tych wykresów..:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2017, 05:07

    LISTA STARACZEK

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    DZIEWCZYNY ! Spójrzcie na mój wykres... Nie wydaje mi się że owu została dobrze wyznaczona... Szczytu śluzu napewno nie bylo, testy owu - ( chodź do nich już przestałam mieć zaufanie i chyba szkoda kasy na nie ).
    Już mam dość tych wykresów..:/

    OF wyznacza owu po trzech wyższych temperaturach chyba, owulacja moze wystąpić w wyznaczonym dniu, ale nie musi.. Jesli na podstawie innych czynników jestes w stanie stwierdzić ze owu jeszcze przed Toba to sie wykresem nie sugeruj. Ja w poprzednim cyklu tez miałam owu troche pozniej niz wynikało z wykresu, a przynajmniej tak mi sie wydawało, biorac pod uwage wszystkie czynniki. Bez monitoringu to wszystko i tak sa tylko bardziej lub mniej prawdopodobne przypuszczenia. Czasem sie zdarza, ze OF zmienia dzien owu, gdy wprowadzamy dalsze temperatury i inne dane. :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    OF wyznacza owu po trzech wyższych temperaturach chyba, owulacja moze wystąpić w wyznaczonym dniu, ale nie musi.. Jesli na podstawie innych czynników jestes w stanie stwierdzić ze owu jeszcze przed Toba to sie wykresem nie sugeruj. Ja w poprzednim cyklu tez miałam owu troche pozniej niz wynikało z wykresu, a przynajmniej tak mi sie wydawało, biorac pod uwage wszystkie czynniki. Bez monitoringu to wszystko i tak sa tylko bardziej lub mniej prawdopodobne przypuszczenia. Czasem sie zdarza, ze OF zmienia dzien owu, gdy wprowadzamy dalsze temperatury i inne dane. :)
    Dzięki !
    Podchodzę do tego wszystkiego z rezerwa choć wiadomo ze chciałabym żeby to wszystko było takie jak powinno być ;) no ale książkowo nie będzie.
    Mam jeszcze 3 testy owu to je wykorzystam, do tego reszta obserwacji i zobaczymy.
    Tak właśnie myślałam że OF odrazu wyznaczy owulację po 3 wyższych temperaturach.

    LISTA STARACZEK

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Dzięki !
    Podchodzę do tego wszystkiego z rezerwa choć wiadomo ze chciałabym żeby to wszystko było takie jak powinno być ;) no ale książkowo nie będzie.
    Mam jeszcze 3 testy owu to je wykorzystam, do tego reszta obserwacji i zobaczymy.
    Tak właśnie myślałam że OF odrazu wyznaczy owulację po 3 wyższych temperaturach.

    Kto by nie chciał zeby książkowe było :D
    A czemu straciłaś zaufanie do testów owu? W moim przypadku pozytywny test zbiegał sie dotąd z silnym bólem jajnika i ocena ginekologa co do dnia owulacji, natomiast ze skokiem temperatury juz niekoniecznie tak w 100%, ale wydaje mi sie, ze u mnie daja prawidłowy wynik.

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Kto by nie chciał zeby książkowe było :D
    A czemu straciłaś zaufanie do testów owu? W moim przypadku pozytywny test zbiegał sie dotąd z silnym bólem jajnika i ocena ginekologa co do dnia owulacji, natomiast ze skokiem temperatury juz niekoniecznie tak w 100%, ale wydaje mi sie, ze u mnie daja prawidłowy wynik.

    Ja nie mam monitoringu więc polegam tylko na temperaturze, wykresie, śluzie i tych testach.
    Może źle to rozumiem ale np w 9 czy 10 DC miałam ta druga kreskę ciemniejsza niż w kolejnych dniach, a później w 13 DC też była ciemniejsza, taka jak np w 9 ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2017, 08:21

    LISTA STARACZEK

  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj przypadkowo spotkałam swoją dobrą koleżankę, której dawno nie widziałam, podobno dzisiaj śniło jej się, że jestem w ciąży :D mam nadzieję, że to będzie sen proroczy :) Wesołych Świąt i zielonego Nowego Roku! :)

    Szimi lubi tę wiadomość

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)

    Ja tenpki juz nie mierze, rozmawialam wczoraj z ginka i pokazywalam jej moj idealny wykres trojstopniowy z ostatniego cyklu ktory byl bezowulavyjny, skwitowala tylko tyle ze mierzenie tempki nie daje zadnego potwierdzenia a jedynie moze stresowac, porzuvilam zatem termometr.

    Wczoraj 8dc i zero pecherzykow. Prawdopodobnie w ogole nie mam owulki. Od stycznia lametta monitoring i zastrzyk na pekniecie. Moze cos pomoze:) Maz badanie nasienia a ja jeszcze porobie wymazy, bo jak nie uda sie w trzech cyklach to sono hsg trzeba robic:(

    Szimi lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam o szyjce ale już sama nie wiem :D
    Wydaje mi się że jest miękka i muszę się naglowic żeby ją dosięgnąć, tzn dość głęboko jest...chyba

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2017, 11:12

    LISTA STARACZEK

  • serena1989 Autorytet
    Postów: 497 532

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chyba to faktycznie nie byłą owulacja. Ostatnio zmieniłam pracę, jestem na skraju wytrzymałości jeśli chodzi o przepracowanie i zmęczenie, do tego te początki infekcji...

    dzisiaj temperatura spadła do swojego poprzedniego poziomu, więc chyba dalej czekam na owu. Na szczęście dziś mam ostatni dzień w pracy i teraz 6 dni wolnego (do pracy idę 29.12) i później jeszcze długi weekend sylwestrowy (3 dni wolnego). W końcu, bo należy mi się jak nigdy!

    P.S. Czy macie jakieś opinie o preparatach dla mężczyzn na poprawę jakości nasienia? U nas nigdy nie było z tym problemu, no ale nie młodniejemy z mężem, do tego on pali i prowadzimy szybki i niezdrowy raczej tryb życia, więc myślałam, że mogą pomóc.
    Zamówiłam mu tabletki Parenton.

    f2w3yx8dpvozw3pf.png
    I c - 2 cs - <3 Aleks ur. 03.07.2015 <3
    II c - 1 cs - Aniołek [*] 25.09.2017 (8 tc)
    III c - 4 cs - Danielek [*] 17.02.2018 (10 tc)
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fertilman plus ponoć pomaga sporo osób go gdzieś na wątkach poleca

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i póki co wolne... Nie wiem o co chodzi z tymi testami ovu. Wczoraj kreska lekka, dzisiaj w ogóle nie pokazuje. A to 14 dc. Nie chce mi się wierzyć, że już płodne mi się skończyły...chociaz...mam cykle nierówne. Raz 22 dni, raz 28...

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam bardzo dziwną sytuację, Zaczęłam pić zioła ojca Sroki w 5dc, dzisiaj mam 11 dc w wczoraj test owulacyjnh wyszedł mi pozytywny. Śluz wodnisty i bardzo mało A po wykresie ja nic nie widzę. Testy owu zrobiłam dwa i trzeci z innej firmy i wszystkie pozytywne. To przez te zioła tak mi się mogło dziwnie porobić? Czy w ogóle po temp widać owulacje? No i dzisiaj test owu też pozytywny...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2017, 22:04

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    No i póki co wolne... Nie wiem o co chodzi z tymi testami ovu. Wczoraj kreska lekka, dzisiaj w ogóle nie pokazuje. A to 14 dc. Nie chce mi się wierzyć, że już płodne mi się skończyły...chociaz...mam cykle nierówne. Raz 22 dni, raz 28...
    U mnie żaden nie wyszedl pozytywny :( ale mam cichą nadzieję że albo owu była albo jest albo będzie :D grunt to pozytywne myślenie :D

    LISTA STARACZEK

  • Niecierpliwa88 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) jestem tu nowa ale czytam was ciągle i ciągle i ciągle :) to w sumie wy jesteście moja motywacja aby chyba codziennie wstać :)

    Dziewczyny jak w opisie na dole to dopiero albo aż jak dla mnie 3 cykl staran :) oczywiście każdy ale to każdy potrafi mi tylko powiedzieć wyłącz myślenie bo to wszytsko siedzi w głowie i zobaczysz że się uda :( ale ja nie umiem nie mogę i nawet wczorajsze ubieranie choinki z moim miłym nie "smakowało "tak samo :(



    Aj musiałam pomarudzic:(

    3cykl staran
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa88 wrote:
    Hej :) jestem tu nowa ale czytam was ciągle i ciągle i ciągle :) to w sumie wy jesteście moja motywacja aby chyba codziennie wstać :)

    Dziewczyny jak w opisie na dole to dopiero albo aż jak dla mnie 3 cykl staran :) oczywiście każdy ale to każdy potrafi mi tylko powiedzieć wyłącz myślenie bo to wszytsko siedzi w głowie i zobaczysz że się uda :( ale ja nie umiem nie mogę i nawet wczorajsze ubieranie choinki z moim miłym nie "smakowało "tak samo :(



    Aj musiałam pomarudzic:(

    Chyba każdy tak ma... Ja się boję, że jak w końcu się uda to nas to przerosnie.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ