X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia.... współczuję :-( dużo zdrówka dla męża! Oby zakończyło się to szybko i bezproblemowo!

    Mój też wadliwy. Rozłożył się dziś totalnie. Ledwo stoi na nogach. Oby tylko Mały nie złapał :-/

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia trzymam kciuki za męża :* ! Będzie dobrze !

    LISTA STARACZEK

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia trzymam kciuki za męża, będzie dobrze. :*

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) wstałam dziś w doskonałym humorze. Śniło mi się, że byłam na wizycie u mamy ginekolog. Potem zaszłam w ciążę i czekałam na kolejną wizytę do końca lutego, żeby zrobić usg. Nic nie mówiłam D.,zeby miał niespodziankę. Wiele bym dała, żeby to była prawda.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwile mnie nie było zaraz postaram was nadrobić :)

    Pamiętacie mój wykres ?
    Chyba jedna z was mi odpowiedziała ale nei wazne
    Temperatura maksymalnie mi wzrosła poniżej pokaże wam zdj wykresiku.
    Obiecałam sobie ze jak dziś spadnie na betę nie pójdę.
    Jednak wzrosła niewiele bo tylko 0.3.
    Termin @ za 5 dni
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/83045fb4c89a.png

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Hej Sung..próbuje go namowic..Ale najpierw jeszcze zrobię te podstawowe badania i wtedy zobacze..mój gin już na początku mówił mi żeby się zbadał.. Ale jakoś ciężko mu się oswoić z takim badaniem..I dlatego jest mi czasem ciężko z nim rozmawiać na taki temat. Tak wiem że są to duże wydatki.. :-( Pytam się wiele razy..czy jest na 100% pewny że chce mieć dziecko..zawsze.odpowiada tak samo...że chce...Ale jak to namówić do takiego badania...masakra.. :-(
    U mnie było podobnie staraliśmy się 8 cykli ja zrobiłam bardzo dużo badań, hsg brałam leki latałam po lekarzach a mąż nie za bardzo chciał iść na badanie bo jeszcze za wcześnie, ale po hsg nie wytrzymałam i wyłożyłam wszystko co mi leżało, ze chyba razem chcemy tego dziecka, ze co a tego, ze ja się badam jak biore tabletki itp jak może się okazać, ze trzeba trochę pobudzić plemniki :) Hsg. nie było dla mnie przyjemne skoro ja mogę tyle przejść to dlaczego ona ma problem z pudełeczkiem jest tyle opcji można iść razem, można wszystko załatwić w domu i próbkę oddać tylko trzeba mieć blisko do kliniki my mamy 5minut, ale opcji jest pełno :) Potem sobie wszystko przemyślał w 9 cyklu się udało już nie musiał się umawiać :) Pogadajcie 3 lata to zdecydowanie za dużo.

    dorot lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Hej staraczki. Nie miałam jakoś czasu wcześniej się odezwać, bo jakiś pech Nas prześladuje...w tamtym tygodniu ja miałam problem z okiem, a dzisiaj mój mąż wylądował w szpitalu...też z okiem :-( okazało się, że miał ostry atak jaskry a ma dopiero 27 lat:-( wczoraj rano wstał i pyta mnie co tak nadymione w domu, ja mówię że nic, widział tak za mgła jakby a od wieczora już tęczowe koła i ucisk oka, dziś rano pojechaliśmy do okulisty i od razu skierowanie do szpitala więc Kraków no i czeka go zabieg laserem. Na szczęście, nie zostawili go dzisiaj, ale z samego rana na przyjechać na wszystkie badania tego oka:-( dobrze, że pojechaliśmy dzisiaj do tego okulisty bo to dość poważna sprawa, kilka dni i nerw jest całkiem uszkodzony...jak się coś wali to wszystko na maksa:-( strasznie się dzisiaj bałam o niego, zresztą zawsze się bardziej boje niz o siebie samą, pewnie też tak macie, ale jestem dobrej myśli, po tym zabiegu powinno być już ok.
    To się porobiło trzymam kciuki, żeby wszsytko się ułożyło. Myśle, ze to już tak jets, ze o bliskich martwimy się bardziej niż o sobie napisz potem jak po operacji mąż się czuje

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia kciuki za męża! Bedzie dobrze!

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Cały weekend mnie nie było i tyle stron do nadrabiania! Mam nadzieję że wysikałyście jakieś dwie kreseczki ;)
    Już coraz bardziej nie mogę się doczekać testowania, mam jakieś nadzieje na ten cykl, mam trochę wrażenie że mój organizm ruszył. Nie wiem tylko kiedy dokładnie miałam owu, ale powinna być chyba 1-2 dni po szczycie śluzu?

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, ale się porobiło! Współczuję!

    Klaudia, miałam idealnie ciążowe cykle i zero ciąży. Wyluzuj skoro jeszcze 5 dni do @. Wykres nie powie Ci czy jesteś w ciąży.

    A propos... stwierdziłam, że sprawdzę temperaturę tuż przed i po pozytywnym teście owu. I na co mi to było? Temperatura nie wzrosła. A dziś powinna. :/

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia - dobrze, że szybko zareagowaliście! Trzymam kciuki żeby wszystko było ok :)

    U mnie z rana też dość pechowo, kierowca zapomniał zatrzymać się na moim przystanku przy pracy i musiałam drałować niezły kawałek z powrotem. ;)
    Wciąż czekam na kontrolę (facet najpierw miał urlop, teraz przez 2 tyg. zwolnienie lekarskie), ciekawe czy w tym tygodniu się odezwie. Ehh

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    U mnie było podobnie staraliśmy się 8 cykli ja zrobiłam bardzo dużo badań, hsg brałam leki latałam po lekarzach a mąż nie za bardzo chciał iść na badanie bo jeszcze za wcześnie, ale po hsg nie wytrzymałam i wyłożyłam wszystko co mi leżało, ze chyba razem chcemy tego dziecka, ze co a tego, ze ja się badam jak biore tabletki itp jak może się okazać, ze trzeba trochę pobudzić plemniki :) Hsg. nie było dla mnie przyjemne skoro ja mogę tyle przejść to dlaczego ona ma problem z pudełeczkiem jest tyle opcji można iść razem, można wszystko załatwić w domu i próbkę oddać tylko trzeba mieć blisko do kliniki my mamy 5minut, ale opcji jest pełno :) Potem sobie wszystko przemyślał w 9 cyklu się udało już nie musiał się umawiać :) Pogadajcie 3 lata to zdecydowanie za dużo.


    Witam.wszystkich :-) Sung my mamy dobre 40 min do kliniki w której musiałby oddać próbkę.. on jeszcze w domu by to zrobił.. Ale jak ma jechać do kliniki i tam oddawać próbkę to już jest duży problem..A ja słyszałam że w ciągu 30min trzeba dostarczyć próbkę.. Tak ja też przeszłam wiele badać w tym również Hsg..I biorę tablety... Ale muszę Ci powiedzieć że zgodził się na żel.. to już pierwszy krok:-)

    Dorka
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung niestety coś o tym wiem po ciąży jak ustabilizowalo mi się wszystko i prowadziłam wykres miałam taki typowy ciążowy. Nastraszylam męża a za kilka dni przyszła @ :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Chwile mnie nie było zaraz postaram was nadrobić :)

    Pamiętacie mój wykres ?
    Chyba jedna z was mi odpowiedziała ale nei wazne
    Temperatura maksymalnie mi wzrosła poniżej pokaże wam zdj wykresiku.
    Obiecałam sobie ze jak dziś spadnie na betę nie pójdę.
    Jednak wzrosła niewiele bo tylko 0.3.
    Termin @ za 5 dni
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/83045fb4c89a.png
    Ładnie :-) masz wyższe tempki ode mnie. Trzymam kciuki ;-)

    KlaudyŚ lubi tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Ładnie :-) masz wyższe tempki ode mnie. Trzymam kciuki ;-)

    Ja również trzymam za ciebie kciuki b9sh o chyba już niedługo :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam wczoraj zrobić testu owu, z ciekawości. Dziś zrobiłam, czyli 36h po pozytywnym. Były dwie równe kreski, czyli zjaśniał. Czyli była lub jest.

    Dziecko mi się rozchorowało, mnie już boli głowa... ciągle coś :/

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Ja również trzymam za ciebie kciuki b9sh o chyba już niedługo :)

    Ja nie liczę na nic, bo tempki za niskie :-(

    KlaudyŚ lubi tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Zapomniałam wczoraj zrobić testu owu, z ciekawości. Dziś zrobiłam, czyli 36h po pozytywnym. Były dwie równe kreski, czyli zjaśniał. Czyli była lub jest.

    Dziecko mi się rozchorowało, mnie już boli głowa... ciągle coś :/

    Super..bardzo się cieszę.. może akurat w tym cyklu się uda :-)

    Sung lubi tę wiadomość

    Dorka
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Ja nie liczę na nic, bo tempki za niskie :-(

    Ale i tak trzymaja się na wysokim poziomie bo nie widzę spadków

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2018, 12:43

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Chwile mnie nie było zaraz postaram was nadrobić :)

    Pamiętacie mój wykres ?
    Chyba jedna z was mi odpowiedziała ale nei wazne
    Temperatura maksymalnie mi wzrosła poniżej pokaże wam zdj wykresiku.
    Obiecałam sobie ze jak dziś spadnie na betę nie pójdę.
    Jednak wzrosła niewiele bo tylko 0.3.
    Termin @ za 5 dni
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/83045fb4c89a.png
    Trzymam kciuki.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ