X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety też nic widzę

    ignite
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Zapomniałam zgłosić @ :) kolejny bez starań

    Marryy lubi tę wiadomość

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    U mnie skończyła się @ i czekam do dni płodnych żeby użyć testu owu.Mojego męża nie ma w domu cały tydzień,dopiero na weekend przyjeżdża ,także mam ograniczone działanie,ale dam radę.Trochę poszperałam w necie na temat cykli nieregularnych(bo je mam),przypomniałam sobie przy poprzednich moich ciążach jak robiłam i zobaczymy.


    Twój mąż też jest w delegacjach ? :) mój niestety też , chyba troszkę mniejsze mamy szanse no nie?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Brałam CLO. A jaki pęcherzyk miałaś w 11 dc? Bo przy moich 11 mm, to owulacja może być nawet w weeknd podobno, węc może endometrium mi podskoczy, szczególnie, że ja po owulacji mam tak 10-13 mm maks.

    Tak te badania 3-5 dc robiłam, ale one raczej mają wpływ na owulację w sensie jej brak.

    A ja owulacje mam, myślałam, że jest coś co mimo owulacji wpływa jakoś na utrudnianie połączenia plemnika z pęcherzykiem. Może zrobić ten test na wrogi śluz?

    ZObaczę co mi lekarz powie w poniedziałek. Dzięki za odpowiedź!

    Fakt, masz jeszcze sporo czasu do owu wiec zdąży podrosnąć. Ja te 13 mm miałam, gdy pęcherzyk miał 20 mm. Niestety nie dopytałam o endometrium, gdy pęcherzyk miał 12 mm.

    _Hania lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Ja niestety na żadnym teście nie widzę drugiej kreski. Ja bym jeszcze tak nie zapewniała o tym, że się udało szczególnie po tym co ja miałam z testem i bladziochem. Natomiast uważam, że nadzieja ciagle jest i mocno trzymam kciuki :) :*

    Pisze z doswiadczenia jakie mi wychodzily kreski na tym tescie . Na zywo na pewno widac lepiej. Po takim przypadku co Ty miałas z bladziochem to tez bym miała takie nastawienie ;/ Mam nadzieje , ze nie jest to biochemiczna.. kciuki bede trzymac do konca :) z reszta jak i za każdą z Was.

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiSia :) wrote:
    Pisze z doswiadczenia jakie mi wychodzily kreski na tym tescie . Na zywo na pewno widac lepiej. Po takim przypadku co Ty miałas z bladziochem to tez bym miała takie nastawienie ;/ Mam nadzieje , ze nie jest to biochemiczna.. kciuki bede trzymac do konca :) z reszta jak i za każdą z Was.

    No jasne, też uważam, że nawet z bladziocha trzeba się cieszyć, chociaż jest ryzyko biochemicznej, ale tutaj nawet tego nie widzę. Staraczka dawaj znać jak następne testy, bo jest duża szansa :)

    MiSia :) lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie wciąż zastanawiam czy da się zajść jak mąż tylko w domu jest od pt do nd. I ile serduszkować codziennie czy w piątek i w niedziele?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ja sie wciąż zastanawiam czy da się zajść jak mąż tylko w domu jest od pt do nd. I ile serduszkować codziennie czy w piątek i w niedziele?

    To zależy czy trafcie w dni płodne. Są ekstremalne przypadki, że plemniki przeżywają i 5 dni w ciele kobiety czekając na owulację, ale myśląc racjonalnie, jeżeli owulacje będziesz miała w czwartek, a ostatnie <3 w niedzielę to małe szanse.
    Chyba, że nadrobicie w piątek i jeszcze komórka będzie zdolna do zapłodnienia :-)

    Ja w Twojej sytuacji działałabym co weekend jak będziecie czuli, po tylu dniach niewidzenia ja z mężem bym pewnie nie chciała z łóżka wychodzić ;-) Ale nie ma sensu też się zmuszać. Na pewno monitoruj sobie owulację, i działajcie w jak najbliższy niej weekend.

    Nie ukrywam,że takie ograniczenie może Wam utrudniać, ale nie takie cuda się zdarzały, czasami wystarczy raz w cyklu a w dobrym terminie ;-)

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ja sie wciąż zastanawiam czy da się zajść jak mąż tylko w domu jest od pt do nd. I ile serduszkować codziennie czy w piątek i w niedziele?
    U mnie jak na razie nie mogę się zgrać z dniami płodnymi a mężem. Zawsze ovu wyliczało mi dni płodne w tygodniu,w tym cyklu orientacyjnie bodajże od czwartku pokazuje,ja mam jeszcze te cykle nnieregularne to też jest ciężko.Zobaczę może się uda w tym cyklu.A co do serduszkowania to myślę że wystarczy codziennie( chociaż co drugi dzień byłoby chyba najlepiej,bo wszędzie piszę że plemniki są lepsze).

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    ignite
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ja sie wciąż zastanawiam czy da się zajść jak mąż tylko w domu jest od pt do nd. I ile serduszkować codziennie czy w piątek i w niedziele?

    Myśle, ze skoro macie przerwy kilkudniowe, to jeśli macie ochotę to spokojnie mozecie potem dzialac i w piątek i w sobotę i w niedziele i z pewnością nie będzie to ze szkoda dla plemniczkow :D

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginekolog mówiła mi, że dzień przed,, w dzien kiedy przewidywała pęknięcie i dzień po. Więc codziennie kazała się starać. Też słyszałam, ze co 2 dzień lepsze plemniki, ale właśnie jak nie ma regularności, to tez inaczej, niż jak ktoś cały cykl codziennie ;-) A zdarzało się :p

    Jeju jak ja bym chciała już czwartek i wiedzieć jak mój pęcherzyk!! :) Ciągle się na coś czeka...

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Moja ginekolog mówiła mi, że dzień przed,, w dzien kiedy przewidywała pęknięcie i dzień po. Więc codziennie kazała się starać. Też słyszałam, ze co 2 dzień lepsze plemniki, ale właśnie jak nie ma regularności, to tez inaczej, niż jak ktoś cały cykl codziennie ;-) A zdarzało się :p

    Jeju jak ja bym chciała już czwartek i wiedzieć jak mój pęcherzyk!! :) Ciągle się na coś czeka...

    My się mam nadzieję wstrzelilismy w tym cyklu. Przynajmniej OF pokazuje, że czas współżycia bardzo dobry :D używaliśmy conceive więc może te plemniki też przerwały.

    I też czekam...do końca przyszłego tygodnia..

    NiecierpliwaKarolina lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My to robiliśmy codziennie do oporu. Dla mnie bez sensu takie co dwa dni, bałabym się, że przegapię najważniejsze ;)

    NiecierpliwaKarolina, MałaMi90, Natalia91! lubią tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chciałam zmienić taktykę i serduszkować codziennie w tym okresie owulacyjnym, ale dzisiaj odebrałam wyniki i wyszły znowu do dupy!! Myślicie, że zapowiada się cykl bezowulacyjny?

    Estradiol w 3 dc tylko 9,8 pg/mL a norma dopiero od 12,4
    Powtórzyłam w 10 dc i wzrosło tylko do 35,56

    Czytam teraz na necie, że niby powinno się robić między 12, a 14 dc powtórnie, ale niestety tylko w sobotę udało mi się wyrwać na badania, poza tym to i tak malutki przyrost że chyba wskazuje, że owu nie będzie albo będzie późno, co myślicie?

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    My to robiliśmy codziennie do oporu. Dla mnie bez sensu takie co dwa dni, bałabym się, że przegapię najważniejsze ;)
    Zgadzam się. Też uważam, że trzeba codziennie.
    I najnowsze teorie mówią, że to lepiej wpływa na plemniki.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczki to dodajcie mi siły na codzienne serduszkowanie:D bo jak ja się położę, to 30 sekund i spię:P hehe

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Staraczki to dodajcie mi siły na codzienne serduszkowanie:D bo jak ja się położę, to 30 sekund i spię:P hehe

    Karolcia, może seks na stojąco? :D

    _Hania, Karolcia27 lubią tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe można spróbować:P

    straczki czy któraś miała tak niski ten estradiol? W czwartek wizyta u gina, pewnie powie, że to bezowulacyjny, więc już mi się odechciało jakiegokolwiek serduszkowania, nawet na stojąco:P :(

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Ja też chciałam zmienić taktykę i serduszkować codziennie w tym okresie owulacyjnym, ale dzisiaj odebrałam wyniki i wyszły znowu do dupy!! Myślicie, że zapowiada się cykl bezowulacyjny?

    Estradiol w 3 dc tylko 9,8 pg/mL a norma dopiero od 12,4
    Powtórzyłam w 10 dc i wzrosło tylko do 35,56

    Czytam teraz na necie, że niby powinno się robić między 12, a 14 dc powtórnie, ale niestety tylko w sobotę udało mi się wyrwać na badania, poza tym to i tak malutki przyrost że chyba wskazuje, że owu nie będzie albo będzie późno, co myślicie?

    Ja przy takich wynikach (E2 ok 40-50) miałam powtórzyć badanie dopiero za tydzień, bo wcześniej przy takim poziomie owulacji nie będzie. Po tygodniu miałam 70 estradiol i lekarka napisała, że już owu na pewno w tym cyklu nie będzie, było to dawno temu ale mam ciągle smsy i sprawdziłam. Więc jeżeli masz dłuższe cykle to jest szansa na owulacje ok 17-20 dc, ale jak wtedy e2 nie skoczy to raczej cykl bezowulacyjny.

    Ja w 11 dc mam pęcherzyk niecałe 12 mm i też spodziewam się owylacji bliżej 17 dnia cyklu. Trzymam kciuki za Ciebie :)

    A co do <3 to ja dlatego wolę rano, niż wieczorem, bo wieczorem często od razu spać mi się chce i odpuszczam. A mąż odwrotnie, ale na razie dajemy ponieść się chwili :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Kathrine Autorytet
    Postów: 299 159

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wcześniej się spinałam , że musi być codziennie , bo jak nie to dupa.. I wiecie co i tak nic nie wyszło hehehehe W tym cyklu było co dwa dni i się udało :) Więc już sama nie wiem jak to jest :D

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    oar89jcgyxqv0eft.png
    syy28ribb69g96nw.png
‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ