X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka dobrze gada! Polać jej soczku:P
    Dziewczynki moje kochane czytam Was, ale jakoś nie miałam kiedy wejść na komputer, a z telefonu nie lubię pisać:P Ale życzę wszystkim staraczkom i tym już zafasolkowanym szczęśliwego Nowego Roku:* aby spełniły się wszystkie Nasze marzenia, żeby Nowy Rok przyniósł Nam same szczęśliwe i radosne chwile, u naszych boków kochających facetów i małych szkrabów:) u mnie dzisiaj deszczowo, z mężulem gotujemy różne pyszności, bo idziemy na domówkę do jego siostry, choć jak na razie nie czuję, że dzisiaj jest Sylwester w ogóle, ale to pewnie przez tą pogodę:P
    aha i nie zapomnijcie, żeby wziąć się za serduszkowanie, bo wiecie... jaki Nowy Rok taki cały rok:P hehe

    A i jeszcze dołączam swój wykres, na razie czekam na owulkę, od rano lekki ból jajnika, ale ciężko określić mi, czy to owulacyjny, zobaczymy:)

    f1c0a9c499b0ce9973f22522c05428ed.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2017, 13:06

    Szimi lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :*
    Ja też mam życzę aby Nowy Rok 2018 przyniósł tylko piękne chwile, życzę nam zdrowia, radości i szczęścia. Dużo uśmiechu, pozytywnego myślenia i wszystkiego co najlepsze. A gdyby pojawiły się chwile zwątpienia miejmy siłę i kogoś obok by móc je pokonać.
    Życzę nam tego cudu jakim jest dziecko. Aby wszystkim nam się udało zajść w ciążę, utrzymać ją i urodzić zdrowe dzieciątko.
    Dziękuję za wsparcie i dobre słowo które tutaj mogę od Was otrzymać ;*
    Szampańskiej zabawy sylwestrowej w gronie rodziny i przyjaciół :) zapomnijmy dziś o tym co nas trapi i wejdźmy w Nowy Rok z pewnoscią siebie i pozytywnym nastawieniem :*

    Sung lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina dzięki za artykuł:)
    Ja też Wam Dziewuszki życzę zdrowych pięknych fasolek!
    Ja mam taki dylemat, temperatura mi ładnie rośnie i sama nie wiem czy pić winko czy nie pić... niby wiem że na początku nie zaszkodzi fasolce ale jeśli ta fasolką by miała być to czy może lepiej nie pić?

    W ogóle to mam taką jazdę emocjonalną że szok. Słucham kolęd i pastorałek o spiewaniu kołysanki i tak się wzruszam i tak mi się płakać chce...
    Zobaczcie same jaką wariatka jestem...
    https://youtu.be/Y9BLh1G4xJc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2017, 14:28

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja również życzę wszystkim szampańskiej zabawy, wyszalejmy się dziś, nie myśląc o testach, temperaturach i śluzach :) Oby w Nowym Roku spełniły się nasze marzenia :) :*

    Szimi, ja beczę przy tym :P
    https://www.youtube.com/watch?v=LFhTMa8dav4

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, pięknie śpiewa Kuba :) ta kolęda cudowna :*

    Ewelinaaaa lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też można przy niej pobeczec... ;)

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą weryfikacją dziećmi to w 100% prawda.
    Mój mąż mdlał od samego widoku krwi, a jak trzeba było to przeżył ze mną tą 2 dniową rzeźnię jaką był pierwszy poród i był przy cesarce. Dał radę.

    Meggi, dziewczyny mądrze piszą, porozmawiaj.
    Moim zdaniem masz prawo nie zyczyć sobie smsów ani telefonów od małolatek (ile ona ma lat??) a on musi to uszanować.
    Czy on chce dziecka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie do Was: czy kupujecie rzeczy dla dzieci?
    Gdybym była 10 lat młodsza i miała czas na zajście to bym kupowała, a tak to nie wiem... na razie starania mają trwać do czerwca.
    Ale pomyślałam sobie, żeby coś kupić, polować na wyprzedaże. zawsze można sprzedać albo sprezentować.
    Np. pieluchy wielorazowe. Uwielbiam je i chcę mieć dużo, więc warto by już zacząć kupować...

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dla swoich dzieci? Przyszłych? Ja nic nie kupuję. Ona ma 19 lat i się widuja na siłowni. Akurat mam motywację do powrotu na siłownię. :D

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutno mi dziś, mocno się poklocilismy.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszalałam na początku... Teść poparł mój pomysł jak w lidlu były maluchowe rzeczy, a że jestem kociarą to kupiłam i matę, przewijak i śpioszki z kotkami :P wszystko w kotki. :D

    Meggi, może jeszcze się pogodzicie?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 540 561

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl a może (chcąc trochę usprawiedliwić Twojego chłopaka) Ty po prostu jesteś hiperzazdrosna i robisz z igły widły? :)

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa obym taka była! Chciałabym w sumie się uspokoić :)

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja wiem... a on z nią rozmawia, bo jest jej trenerem czy o czym? Ja bym sobie nie życzyła, żeby mój partner przyjaźnił się z 19latkami! Niech sobie gówniara koleżanki znajdzie. ;)

    Nie bolą mnie piersi tylko brodawki. Momentami okropnie! gdyby nie to, że nie sikam jak głupia to bym myślała, że się udało.

    Seli, też bym kupiła, też jestem kociara :D właśnie łazi po nas nasza czwórka ;)

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JAK tam w nowym roku Dziewczyny? Ja stwierdziłam że napije się winka, wypilam jedną lampkę ale cos slabo mi wchodziła wiec mowie do męża żeby dał mi inne wino bo to mi nie smakuje. Tak też uczynił. Drugą lampkę też piłam raczej "bo wypada w sylwestra" i żeby mąż sam nie pił (zostaliśmy w domu) Ale kiedy mi się cofnęło to stwierdziłam że ani łyka więcej. I teraz są trzy opcje. Albo czyms sie strułam, albo jestem szurnięta i sobie umówiłam, albo się udało. Jeszcze 6,7 dni i będę wiedziec ;p

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 02:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za to dopiero wróciłam i wypiłam sama cała butelkę wina:-P bo inni pili wódkę fuj:-P ale impreza super, czuję się też super, wytanczylam się, wybawilam:-D szimi z niecierpliwością czekam na Twoje testowanie :-) ja najchętniej to bym teraz poseeduszkowala :-P ale żołnierzyki będą pijane, więc wstrzymam się do jutra:-P

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Seli, też bym kupiła, też jestem kociara :D właśnie łazi po nas nasza czwórka ;)

    My mamy jednego olbrzyma :) Słodycz sama i zło wcielone ;D bał się trochę i resztę nocy spał z przytuloną moją nogą :D

    My troszkę wypilismy, właściwie same piwa :) Idę się ogarnąć, odświeżyć i powtórzyć noworoczny seksik :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi temperatura spadła :(

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    A mi temperatura spadła :(


    Jeszcze nie tak mocno :) nie miałaś zaburzonej po sylwku? :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzona o tej samej godzinie no ale sen dużo krótszy. Zobaczymy jak jutro będzie.

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ