X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje, że też mam zaburzoną odrobinę :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym już kolejny dzień!

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny w nowym roku. Zatrzymajcie czas, stresuję się na myśl, że jutro praca. Chciałabym, żeby @ przyszła jak najszybciej i żebym mogła zacząć nowe starania.
    W sumie możecie mi wpisac na liście - cykl bezowulacyjny.


    PS mija znajoma miała dziś rodzic, ale dzieciak niecierpliwy no i jest rok starszy

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe :D ja trochę też, wydaje mi si, że mam owulację i chciałabym by lekarz mi to potwierdził, by powiedział, że jest wszystko dobrze.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolek w 2018 roku moje drogie i wszystkiego najlepszego na Nowy Rok :)

    Seli lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest z tym krotszy snem? Zaburza temperature? Alkohol na pewno, to wiem. Nie piłam. Ale mierzylam po 5.5h snu (z przerwą na siku). I taka spbie ta temperatura...

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam, że musi być przynajmniej po 3 h niezaburzonego snu.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Minmin Przyjaciółka
    Postów: 129 44

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Wszystkiego dobrego w nowym roku,oby zazieleniło nam się na wykresach!
    Dopiszcie i mnie na testowanie styczniowe,teoretycznie jestem tuż po owu (3dpo) czyli testowanie koło 12 stycznia.
    Sung jeśli po siku nocnym spałaś jeszcze parę godzin to myślę, że tempka jest ok i nie ma jakiegoś dużego zachwiania równowagi. Ja zauważyłam, że po większej aktywności po wstaniu z łóżka moje temperatury są wyższe niż te po przebudzeniu.

    16udvfxml8zdpf2e.png
    zrz63e5e9vi4fvwc.png

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Cześć dziewczyny w nowym roku. Zatrzymajcie czas, stresuję się na myśl, że jutro praca. Chciałabym, żeby @ przyszła jak najszybciej i żebym mogła zacząć nowe starania.
    W sumie możecie mi wpisac na liście - cykl bezowulacyjny.


    PS mija znajoma miała dziś rodzic, ale dzieciak niecierpliwy no i jest rok starszy
    Hej u nas siostra meza termin miala na wigilie a jeszcze chodzi w dwupaku

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja dzisiaj nawet temperatury nie mierzyłam, bo nie widziałam sensu po kilku godzinach spania i picia alkoholu na dodatek :) W styczniu na pewno testuję, jeśli mi się coś nie pochrzani znowu. Rzekomą @ powinnam mieć ok 6 stycznia, więc pewnie tak jakoś siknę :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki alex :) Ale masz strasznie niskie tempki, Ty tak zawsze?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, odkąd pamiętam mam poniżej 36 :) W niektórych cyklach lekko się podnosi powyżej 36. Ale przypuszczam, że w tym dopiero przed owulacją (albo nie będzie jej wcale). Bo dopiero mnie jajniki zaczęły wczoraj boleć. Temperatury pewnie od tarczycy takie niskie.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak dużą masz tarczycę? Bo takie cykle wyglądają na bezowulacyjne, miałaś monitoring?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam jeszcze, jestem w trakcie diagnostyki. O niedoczynności i Hashimoto wiem od końca września i od wtedy leki biorę. Ostatnio sprawdzałam TSH 31 października i wtedy miałam 2,35 już. Teraz pewnie poniżej 2 jak dobrze poszło :)
    Jutro poślę męża po moje wyniki do szpitala, zobaczymy co tam wyszło. Ogólnie miałam diagnostykę na PCOS wtedy, chociaż z objawów to tylko obraz na USG i lekko podwyższony testosteron. Jak cykle bezowulacyjne to straciłam rok starań... Może uda się, że coś lekarz zaleci na pęcherzyki i wtedy starania będą miały jakiś sens.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobne TSH, miałam 2,3 i biorę 0,5 euthyroxu 25 mg. Więc nie sądzę by to była wina samej tarczycy takie tempki. A jaką dokładnie diagnostykę? Co to za badania? Bo pytam z ciekawości, na obrazie usg jeden sam widział pęcherzyki policystyczne na jajniku i powiedział, że owulacji nie będzie i nie wiem, bo przez dłuższy czas miałam jedną linię i potem wybiło na owulację.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie przy PCOS może wystąpić naturalna owulacja, choroba jej nie wyklucza. Miałam takie cykle, że temperatura wybiła wyżej niż teraz, ale po kilku dniach nagły spadek i @. W zeszłym cyklu progesteron w II fazie wyniósł u mnie 0,42 więc może to też wina niskiego progesteronu. Ja biorę Euthyrox 50 teraz. Zaczynałam od 25 jak miałam TSH 5,49.
    Badania miałam w szpitalu na oddziale, pobierali mi krew na różne hormony itd., krzywa cukrowa i insulinowa, na kolejny dzień badania krwi po jakiejś tabletce. Nie wiem dokładnie co badali tak na dobrą sprawę, zobaczę na wynikach :) Może mężowi uda się jutro je odebrać, upoważniony jest. Wyszłam 13 grudnia ze szpitala i miały być po 2 tygodniach, więc może jutro już je będę miała.
    Teraz mam i tak w miarę stabilną temperaturę o dziwo, zawsze mam góry i doliny. Więc może faktycznie będzie owulacja, oby! :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... Insulinową też robiłam, po samych wynikach nie widać, żeby coś było nie tak, musisz obliczyć sobie homa-ir i najlepiej iść chyba z tym do endokrynologa.
    Progesteron miałaś bardzo malutki, powinien być sporo wyższy... Dobrze, że zrobiłaś sobie badania.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do ginekologa idę 17 stycznia, do endo 25 :) Jestem pod kontrolą dobrych lekarzy, także liczę na to, że jeszcze trochę się pomęczę i się uda :) Żałuję tylko, że wcześniejsi lekarze nie zalecali żadnych badań, kazali czekać rok. Poszłam prywatnie i dopiero wtedy coś ruszyło.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na nfz nigdy nie liczyłam. Ja idę jutro, boje się tego co usłyszę.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Juciak Znajoma
    Postów: 29 17

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się wam pochwalić. Dla mnie ten nowy rok zaczął się wspaniale. 32 dzień cyklu - myślę, już powinna być @, bo cykle mam regularne, zrobię więc test - no i są! Piękne, magiczne, moje DWIE kreski <3

    Ewelinaaaa, Almond, Magda - mbc, Marta..a, pumka1990, karolkaa22, Cukierkowa, KAL, Sung, Minmin, Madame_butterly, SylwiaLu, MiSia :) lubią tę wiadomość

    7 cykli starań o pierwsze maleństwo ❤
    Sukces <3
    Termin porodu : 7 września 2018 z miesiączki, 3 września 2018 z USG
    Hashimoto, Letrox 62,5
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ