X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Jeszcze się nie poddawajmy, jak to często dziewczyny piszą- póki @ nie ma jest nadzieja:) a kiedy powinnaś mieć @? Może mamy testowanie tego samego dnia! Ja tez mam zamiar przebadawac prolaktyne bo kiedys miałam z nią problem (hiperprolaktynemie) i brałam bromergon ale ze nawet nie myslalam wtedy o dziecku to po czasie olałam temat... wysle tez meza na badania nasienia- jak cos trzeba naprawić to im szybciej zaczniemy tym lepiej
    OF pokazuje że koło 10 stycznia @ - wyznaczył to na podstawie później owulacji. Ale nie wydaje mi się, aż na tyle wcześniej piersi mnie nie bolą. @ powinna mi się pojawić do piątku, miałam testować w Trzech Króli ;)

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Hej! Wszystkiego dobrego moje drogie w Nowym Roku! Oby spełniły się nasze marzenia :D


    U mnie dzień do @, powinna przyjść jutro. Niby nie mam złudzeń, ale cień cienia nadziei mam.
    Myślę, że nie będę jutro marnować testu, ostatni mi został i grzecznie poczekam do @ :D Jeśli się nie pojawi do weekendu (w co wątpię, bo już mam lekkie skurcze) to w sobotę zatestuję.
    Trzymam kciuki :* też zatestuje w sobotę jak nie dostanę do piątku @ ;)

    LISTA STARACZEK

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Trzymam kciuki :* też zatestuje w sobotę jak nie dostanę do piątku @ ;)

    A ja za Ciebie :*

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 546 573

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    U mnie taka sama sytuacja- testowanie wyznaczone na 6 stycznia ale standardowe objawy @ już są (tkliwe piersi, bol w okolicy bioder, krosty) wiec powoli tracę nadzieje:( a owulacja była pod monitoringiem, serduszkowalismy w płodne i trochę gin narobił mi nadzieji bo się zachwycał moim grubym endometrium po owulacji... No nic, będziemy próbować dalej:)
    Natalia91 mam to samo. Testowanie na 6 stycznia, ale już czuję, że się @ zbliża :( brzuch mnie boli jak na @... najgorzej!

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny mam taki problem. Mam nieregularne miesiaczki raz mam raz nie. I teraz od ponad 2 tyg. Boli mnie podbrzusze i piersi. Robilam bete ale nie wiem czy nie za wczesnie. Wyszla ujemna dzis test ujemny. Ale skad ten bol. ? :( Dodam jeszcze ze nigdy tak nie mialam nawet jesli mialam dostac okres to piersi bolaly mnie gora 5 dni przed a brzuch nigdy przed.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 11:00

    Czekamy...
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    Natalia91 mam to samo. Testowanie na 6 stycznia, ale już czuję, że się @ zbliża :( brzuch mnie boli jak na @... najgorzej!
    To jak @ nie przyjdzie to we trzy testujemy w sobotę :*

    Cukierkowa lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to chyba mam problem z głową, bo lekarz mi mówił, że nie było owulki a ja wiecznie sikam na tę testy. Zabierzcie mi je haha

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi nie szkoda Ci kasy? Jeżeli nie było owulki, to nie ma szansy niestety na ciążę. Sikając na test teraz to jakbyś sikała na kasę :p

    Mi @ się spóźnia 5 dni i nie sikam, bo nie było owulki, bierz ze mnie przykład :D

    Chociaż czuję od 3 dni że się @ rozkręca, ale jeszcze nie raczyła przyjść.

    Pamiętaj, że cyk bez owulacji zazwyczaj się wydłuża, jak mówi moja gin nawet o 2 tygodnie, wiec niestety - trzeba czekac

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 546 573

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    To jak @ nie przyjdzie to we trzy testujemy w sobotę :*
    I oby coś się zaczarowało i żeby 3 testy miały dwie kreski ;) :*

    Szimi lubi tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę ze na 6 stycznia zapowiada się spore testowanie:) oby Trzej Krolowie przynieśli nam dwie kreski jako upragniony dar na ten Nowy Rok! teraz pozostało cierpliwie czekac, fajnie, ze nie jestem w tym wszystkim sama:)
    Co do objawów @ to słyszałam ze w większości pokrywają się one z pierwszymi objawami ciazy wiec trzymam się tej nadzieji chociaż jeszcze nie słyszałam aby pierwszym objawem były pryszcze czy promieniujące bóle bioder, co ma miejsce w moim przypadku:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 11:57

    Szimi lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie dowiem dzis czy w ogole sens ma testowanie ;) slabo sie dzis czuje. Cisnienie chyba jest duze.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Meggi nie szkoda Ci kasy? Jeżeli nie było owulki, to nie ma szansy niestety na ciążę. Sikając na test teraz to jakbyś sikała na kasę :p

    Mi @ się spóźnia 5 dni i nie sikam, bo nie było owulki, bierz ze mnie przykład :D

    Chociaż czuję od 3 dni że się @ rozkręca, ale jeszcze nie raczyła przyjść.

    Pamiętaj, że cyk bez owulacji zazwyczaj się wydłuża, jak mówi moja gin nawet o 2 tygodnie, wiec niestety - trzeba czekac
    Hania a jak jest pozna owulacja to też się wydłuża cykl ? Od około roku mam cykle regularne ok 27 dni. Teraz miałam owulke późno (tzn tylko z aplikacji i test wyszedł pozytywny, więc nic pewnego). Jest możliwość że ten cykl będzie miał np 33 dni ?

    LISTA STARACZEK

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag oczywiście!
    Jeżeli nie masz zaburzonej fazy lutealnej (bardzo krótkiej) to @ pojawia się zawsze 14 (czasami 15) dni od owulacji.

    Aplikacje też są tak zbudowane, że jak zaznaczasz w nich 1 dc, to automatycznie wyznaczają Ci wstecz owulacje 14 dni przed 1dc, który zazanczyłaś.

    Jeżeli miałaś owulację w 19 dc to tak, @ może być w 33 ;-)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech.... @ właśnie się rozkręca. Zawsze muszę ją wywołać. :P
    3 cykl starań odszedł w niepamięć, zaczynam 4. Ciekawe ile jeszcze.

    Cieszę się tylko z jednego, że okres przyszedł wcześnie i mam jeszcze szansę zobaczyć II krechy w styczniu :D Proszę o ponowne zapisanie, tym razem 31.01.



    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame, podoba mi się Twoje nastawienie, zawsze w nieszczęściu można dostrzec jakiś pozytyw ;-)

    Ja cały czas czekam na @ i chyba się na styczeń nie załapię, wpiszcie mnie też na 31.01, najwyżej zatestuję 1-2 dni przed @ ;-) A przy CLO może owulacja będzie szybciej?

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie szkoda, bo dostałem te testy w gratisie do owulacyjnych, na jeden z prawdziwego zdarzenia nie sikam. Czekam na @, niech się pojawi szybko.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi, to że dostałaś je za darmo, nie znaczy, że ich nie marnujesz, bo zostawiając je na następny cykl, wtedy nie wydasz kasy. Chociaż nie wiem, co znaczy że masz jeden z prawdziwego zdarzenia? Te pozostałe są jakieś słabe? :p

    Wiem co czujesz, tez nie mialam owulacji i czekam na @...

    Meggi a w ktorym dc mialaś monitoring, że uznał, że nie było owulacji? Czasami owulacja też się spóźnia ;)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Madame, podoba mi się Twoje nastawienie, zawsze w nieszczęściu można dostrzec jakiś pozytyw ;-)

    Ja cały czas czekam na @ i chyba się na styczeń nie załapię, wpiszcie mnie też na 31.01, najwyżej zatestuję 1-2 dni przed @ ;-) A przy CLO może owulacja będzie szybciej?


    Dokładnie, nie ma co się załamywać - kiedyś musi się udać, prawda? :)

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    SMag oczywiście!
    Jeżeli nie masz zaburzonej fazy lutealnej (bardzo krótkiej) to @ pojawia się zawsze 14 (czasami 15) dni od owulacji.

    Aplikacje też są tak zbudowane, że jak zaznaczasz w nich 1 dc, to automatycznie wyznaczają Ci wstecz owulacje 14 dni przed 1dc, który zazanczyłaś.

    Jeżeli miałaś owulację w 19 dc to tak, @ może być w 33 ;-)
    OF wyznaczył owu 21 DC więc @ wypadnie koło 35 ? Masakra.. to byłby pierwszy tak długi cykl od ponad roku :D jak nie mierzyłam, nie sprawdzałam to wszystko było jak w zegarku a teraz takie jaja się mogą dziać ;)
    No chyba że będę mieć krótka fazę lutealna..
    Ale jak mam czekać do 35 dc to chyba oszaleje..

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Ech.... @ właśnie się rozkręca. Zawsze muszę ją wywołać. :P
    3 cykl starań odszedł w niepamięć, zaczynam 4. Ciekawe ile jeszcze.

    Cieszę się tylko z jednego, że okres przyszedł wcześnie i mam jeszcze szansę zobaczyć II krechy w styczniu :D Proszę o ponowne zapisanie, tym razem 31.01.
    Pozytywne nastawienie to podstawa ;) moje postanowienie na Nowy Rok które właśnie się wykrusza a dopiero 2 styczeń :D

    LISTA STARACZEK

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ