X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo są takie byle jakie :P a usg miałam w 22 dc i była torbiel. Teraz jak dostanę @ to mam iść w 8 dc. Mam nadzieję, że szybko przyjdzie i że te badania będą miarodajne.

    SMag lubi tę wiadomość

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag, jeżeli owulacja byla w 21 dc to tak, możesz czekać nawet do 35 dc. Czasami faza lutealna może się skrócić, jak nie ma zapłodnienia, ale to rzadko.

    Ja kiedyś miałam owulację wyznaczonąna 30 dc (!!), okres dostałam w 43 dc, ale nie mialam monitoringu, więc gin powiedziała, że równie dobrze mógł być to cykl bezowulacyjny, stąd taka długość. Ale śluz miałam płodny i to najwięcej w życiu do tej pory :p więc kto wie.

    Meggi no to jak byle jakie to też nie ma co im ufać. Rozumiem, że torbiel powstała, bo pęcherzyk nie pękł? Pewnie wchłonie się z @. Może masz problem z niepękaniem pęcherzyków i wystarczy zastrzyk na pęknięcie jak pęcherzyk będzie już dorodny ;-)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 546 573

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Widzę ze na 6 stycznia zapowiada się spore testowanie:) oby Trzej Krolowie przynieśli nam dwie kreski jako upragniony dar na ten Nowy Rok! teraz pozostało cierpliwie czekac, fajnie, ze nie jestem w tym wszystkim sama:)
    Co do objawów @ to słyszałam ze w większości pokrywają się one z pierwszymi objawami ciazy wiec trzymam się tej nadzieji chociaż jeszcze nie słyszałam aby pierwszym objawem były pryszcze czy promieniujące bóle bioder, co ma miejsce w moim przypadku:/
    Oby te moje objawy na @ rzeczywiście były innymi objawami ;) czego i Tobie życzę!

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania... Nie pocieszyło mnie to. Tzn zdawałam sobie z tego sprawę ale po cichu wolałabym jak najszybciej dostać @ bo czuję że się nie udało znowu i rozpocząć nowy cykl, zapisać się do gina, może też jakiś monitoring.
    A czekać tyle czasu ? I wszystko się wydluzy:(

    A jakby okres przyszedł normalnie ? To oprócz tego że mialam krótka fazę lutealna jakie opcje jeszcze wchodzą w grę ? Wcześniejsza owulacja ? Cykl bezowulacyjny też ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 12:46

    LISTA STARACZEK

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może przeżyje jakoś ten zastrzyk, chociaż nie powiem, żebym lubiła. Siedzę teraz na okienku w pracy i nie umiem w ogóle się niczym zająć. Tylko rozmyślam jam to będzie wspaniale jak już się uda

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    A ja to chyba mam problem z głową, bo lekarz mi mówił, że nie było owulki a ja wiecznie sikam na tę testy. Zabierzcie mi je haha

    Siostro! Ja wiem zenic z tego a i tak sobie jeszcze sikne za parę dni...
    A wczoraj ogarnęłam wyprawkę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    SMag oczywiście!
    Jeżeli nie masz zaburzonej fazy lutealnej (bardzo krótkiej) to @ pojawia się zawsze 14 (czasami 15) dni od owulacji.

    Aplikacje też są tak zbudowane, że jak zaznaczasz w nich 1 dc, to automatycznie wyznaczają Ci wstecz owulacje 14 dni przed 1dc, który zazanczyłaś.

    Jeżeli miałaś owulację w 19 dc to tak, @ może być w 33 ;-)

    Absolutnie nie prawda. Norma fazy lutealnej to 12-16 dni a chyba nawet 11. 14 dni to uogolnienie.

  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    pokaż te testy, bo może tylko ci się wydaje, że są pozytywne ;)

    Kurczę nie ma wątpliwości, ze są pozytywne, bo kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej gołym okiem :( dzisiaj 18dc, wczoraj jeszcze ❤️ I będę czekać. W zeszłym cyklu owulka potwierdzona 15-16 dc...

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Siostro! Ja wiem zenic z tego a i tak sobie jeszcze sikne za parę dni...
    A wczoraj ogarnęłam wyprawkę...
    Jak to ogarnelas wyprawkę? To się potem zmienia w fazę kupowania?!?!?!? Ja na razie oglądam. Już mam kilka wózków w ulubionych, w Ikei wybrane łóżeczko, także przewijak taki nakładany na łóżeczko, ale jeszcze nie przeszłam do realizacji zakupów haha. Zaczynam się bać!

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    No może przeżyje jakoś ten zastrzyk, chociaż nie powiem, żebym lubiła. Siedzę teraz na okienku w pracy i nie umiem w ogóle się niczym zająć. Tylko rozmyślam jam to będzie wspaniale jak już się uda
    Nie martw się, też siedzę w pracy i nie mogę się skupić.. pisze z Wami i myślę...i myślę..

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Absolutnie nie prawda. Norma fazy lutealnej to 12-16 dni a chyba nawet 11. 14 dni to uogolnienie.
    Czyli jak dostanę 30 DC @ to jeszcze będę się mieścić w normach.. powiedzmy ;)

    LISTA STARACZEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze tak masz. Ostatnio czytałam że niektóre kobiety (jak ja) mają ten pik bardzo krótki. Może u ciebie trwa dłużej. Może po prostu bzykajcie się radośnie;)

    Majaaa lubi tę wiadomość

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung zaczęłam pić liść maliny ;) pokrzywe już wcześniej piłam, jeszcze pierwotnik i serdecznik pije od niedawna

    Sung lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Jak to ogarnelas wyprawkę? To się potem zmienia w fazę kupowania?!?!?!? Ja na razie oglądam. Już mam kilka wózków w ulubionych, w Ikei wybrane łóżeczko, także przewijak taki nakładany na łóżeczko, ale jeszcze nie przeszłam do realizacji zakupów haha. Zaczynam się bać!

    No nie kupiłam przecież;) wybrałam tylko i obliczylam... także w razie czego wystarczą zakupy przez internet.

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bzykajcie się radośnie haha
    Mam teraz dwie godziny okienka i nie da się. Biorę książkę a tam wszyscy w ciąży, dziś stojąc przy tablicy zaczęłam rozmyślać jak cudownie będzie tu stać z wielkim brzuchem. Na łeb mi się rzuca ta ciąża, a D. się śmieje, że ja mam wszystkie objawy ciąży. Dziś nasikalam na ten test i tak światło padało jakby była druga kreska, jak zawsze dałam się nabrać i miałam mini zawał.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    No nie kupiłam przecież;) wybrałam tylko i obliczylam... także w razie czego wystarczą zakupy przez internet.
    Haha już się bałam :D czyli jesteśmy na tym samym etapie. Niech się te dzieci szybko pojawia, bo może być źle z nami.

    Sung lubi tę wiadomość

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Absolutnie nie prawda. Norma fazy lutealnej to 12-16 dni a chyba nawet 11. 14 dni to uogolnienie.


    Sung ja nie jestem lekarzem, tylko mówię, co przekazuje mi moja lekarka. 11 faza lutealna to jej zdaniem nie jest norma, patrząc, że samo zagnieżdżenie jest 6-12 dni. Nie jest może jeszcze takim "odchyleniem" ale wyklucza możliwość zajścia w ciąże, jak mamy późne zagnieżdżenie.

    Znalazłam jednak artykuł w którym rzeczywiście dopuszcza się krótsze jako normę, więc może moja gin jest niedouczona :p

    Ciekawe czy w takim razie ma rację z tym późnym zagnieżdżeniem...

    Ja się boję robić wyprawkę :p nawet oglądać rzeczy, chociaż ostatnio koleżanka sprzedawała super wózek, w super cenie i już miałam ochotę kupić, ale potem patrzeć na ten wózek w każdym cyklu którym się nie uda...

    Ja za to świruję już z imionami dla moich pociech. Czytam o nich, wybieram, więc też normalna nie jestem :p

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 546 573

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak, imiona! Uwielbiam wybierać imiona dla chłopca i dziewczynki :D co rusz, coś się zmienia :P

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam imiona wybrane, mam nadzieję że już nie długo będę mówić do brzuszka :)

    LISTA STARACZEK

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha my mamy kłótnie o imiona i o ile dla chłopca to jesteśmy zgodni, ale praktycznie każde imię dziewczynki mi się z kimś źle kojarzy :D

    SMag lubi tę wiadomość

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ