X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jest tak ze ja wybralam dla dziewczynki - Hania, zakochalam sie w tym imieniu.
    a Moj Olek dla chlopca- Filip. Mnie podobal Antek ale zostalam zjechala ze jak Antoni Macierewicz hahahah i ze nie ma takiej opcji.

    Dla dziewczynki podobala mi sie jeszcze Liwia, Michalina i Ada :)

    Ja pracuje w przedszkolu wiec wiele imion mi sie kojarzy z jakims konkretnym dzieckiem niestety....

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Matylda <3

    Niestety u mnie nie przejdzie. Anastazja i Amelka są już u nas w rodzinie ;-)

    Liczę, że jak doczekamy się maleństwa to dziewczynki, jak będzie chłopiec to będzie zagwozdka.

    Jan super, ale jest też u nas Jaś, po moim tacie zresztą, mój chrześniak więc też chyba nie weźmiemy pod uwagę.

    Ja kończę pracę o 16 i dzisiaj chyba wezmę się za coś, po tych ostatnich leniwych dniach. Może czas wrócić do ruchu jakiegoś? :)
    U mnie Jan po dziadku ❤️
    No ja dziś wskakuje na orbitrek na ok 40 min, na nic innego nie mam jakoś siły a lepszy taki ruch niż żaden, wczoraj w ramach aktywności było <3 :D

    LISTA STARACZEK

  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten wozek Joolz Day 2 lady chociaz jak dla mnie gondola strasznie kanciasta i nie moja polka cenowa.
    Mnie oprocz Stelli podoba sie jeszcze Anex sport

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc prosze o dopisanie z testowaniem na 6 stycznia - aż miło popatrzeć na zielone, pozytywne wpisy na liście:)

    Oby te nasze dolegliwości zapowiadające @ okazały się dolegliwościami przed dwiema kreskami! Mnie strasznie korci aby jutro rano już zrobić test chociaż to zdecydowanie za wcześnie dlatego cieszę się ze nie mam żadnego niewykorzystanego w domu bo pewnie bym nie wytrzymała:D a powiedzcie o jakiej czujności stosujecie testy?

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda jak mąż?

    Ja dla córki mam dużo imion min. Iga, Nina, Mela a dla syna dziura... Karol lub Michał ale Michały to łobuzy a przynajmniej wszyscy których znam ja :) podoba mi się jeszcze Olaf ale mam dość oryginalne nazwisko i nie wszystkie imiona możemy nadać potomkowi więc liczę na 2 córkę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 15:18

    Akceptacja!
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dla chlopca: Adam (narzeczony stanowczo protestuje), Filip, Mikołaj albo Oskar (to najbardziej prawdopodobne). Dla dziewczynki kiedyś Oliwia lub Wiktoria ale zaczęłam uczyć dziewczynki o tym imieniu i mam średnie skojarzenia. Dla dziewczynki może Amelia albo Natalia, w sumie nie mam pomysłów.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehehe :D moja kuzynka mówi, że to po prostu się z czasem wie :) Jej się przyśniły imiona.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Oskar bardzo ładne imię zapomniałam o nim a tez mi się kiedyś bardzo podobało. Niestety wszystkim u mnie kojarzy się ono z nazwami lodów albo z psami ....

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xxboo wrote:
    O Oskar bardzo ładne imię zapomniałam o nim a tez mi się kiedyś bardzo podobało. Niestety wszystkim u mnie kojarzy się ono z nazwami lodów albo z psami ....

    Z psami? Ja nie lubię jak ktoś daje imiona ludzkie zwierzętom, traktuje zwierzaki jak członków rodziny, uwielbiam zwierzęta ale są takie pewne granice :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Z psami? Ja nie lubię jak ktoś daje imiona ludzkie zwierzętom, traktuje zwierzaki jak członków rodziny, uwielbiam zwierzęta ale są takie pewne granice :P
    Tak swego czasu dużo psów w moim otoczeniu miało na imię Oskar i tak jakoś mi się wryło w pamięć.

    A ja mam dwa psy i jeden nazywa się Majka

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Sung ja nie jestem lekarzem, tylko mówię, co przekazuje mi moja lekarka. 11 faza lutealna to jej zdaniem nie jest norma, patrząc, że samo zagnieżdżenie jest 6-12 dni. Nie jest może jeszcze takim "odchyleniem" ale wyklucza możliwość zajścia w ciąże, jak mamy późne zagnieżdżenie.

    Znalazłam jednak artykuł w którym rzeczywiście dopuszcza się krótsze jako normę, więc może moja gin jest niedouczona :p

    Ale to róznica, że ma być 14 dokłądnie, a że dłuższa lepsza niż 11 :)
    Bo tak jest.

    Oczywiście mam imię dla dziewczynki, parę imion :) ale ja świruska jesten a punkcie imion rzadkich, więc się dzielić nie będę, bo jednak wolę być anonimowa (w miarę) w sieci hehe ;)
    Dla chłopca nie bardzo :/

    Wózek miałam maxi cosi i bardzo sobie chwalę, więc chyba właśnie maxi cosi stella. Poprzednio miałam mura 4.
    Aczkolwiek chciałabym najpierw dobrac profesjonalnie fotelik do auta i do naszej 5tki... a dopiero potem wózek.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja choć zawsze chciałam psa mam cudownego kota :D Jest taki psowaty.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Ale to róznica, że ma być 14 dokłądnie, a że dłuższa lepsza niż 11 :)
    Bo tak jest.

    Oczywiście mam imię dla dziewczynki, parę imion :) ale ja świruska jesten a punkcie imion rzadkich, więc się dzielić nie będę, bo jednak wolę być anonimowa (w miarę) w sieci hehe ;)
    Dla chłopca nie bardzo :/

    Wózek miałam maxi cosi i bardzo sobie chwalę, więc chyba właśnie maxi cosi stella. Poprzednio miałam mura 4.
    Aczkolwiek chciałabym najpierw dobrac profesjonalnie fotelik do auta i do naszej 5tki... a dopiero potem wózek.
    Ja przeglądam oferty mury 4 używanych i można dostać w idealnym stanie za dajna cenę ale podobno ciężki jest ten wózek a ja mieszkam bez windy co prawda teraz na parterze ale nie wiem czy w tym roku nie pójdziemy na swoje i nie wiem gdzie wyląduje

    Sung lubi tę wiadomość

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała dać nietypowe imieę, ale obawiam się, że w zestawieniu z naszym prostym nazwiskiem, typowo polskim bedzie źle brzmiało :)

    Jeszcze pomyślimy, mi się śniło, że syna mam nazwać Marek :p Ale tak na pewno nie nazwę.

    Koty są super! :)

    W końcu fajrant, szkoda ze ciagle tak szybko robi się ciemno!

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam cwiczyc a póki co leżę pod kołdrą przy choince i mi dobrze więc chyba zostanę tak :)

    LISTA STARACZEK

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha :D

    My mamy też polskie typowo :) ale co tam :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat pisze prace na temat imion i to temat rzeka. Najzabawniejsze że każdemu się wydaje, że imię które daje swojemu dziecku jest takie oryginalne i wyjątkowe. Np. Natan, Kajetan, Tymon - rodzicom zazwyczaj się wydaje, że to oryginalne imiona a są już dość popularne. Temat naprawdę obszerny, długo można by o tym mówić :D A mi nie przeszkadza jak ktoś nazywa psa tak jak człowieka - pies to najlepszy przyjaciel, więc to moim zdaniem mile. A i moja przyjaciółka jak usłyszała o Oskarze to mi powiedziała, że jej pies się tak nazywał i był niegrzeczny haha. A D. To imię przez sen wygadał.

    Xxboo lubi tę wiadomość

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • karmelówka Znajoma
    Postów: 19 17

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Żadna tajemnica jakie planujemy, przecież nasze dzieci mogą mieć na imię tak samo, a może się zainspiruje ktoś :D

    Pola w sensie Pola, czy Apolonia? Zresztą mi obie opcje się bardzo podobają!

    Ja bym chciała Marię (Marysię) po mojej Babci, ewentualnie Mariannę po Babci męża :p Ale on nie chce. Mi się jeszcze podoba Lena i Kornelia, Laura. Też mu średnio pasują. On chciałby Łucję albo Alicję.

    Dla chłopca nie mamy pomysłu. Help! :D

    Moje siostry mają łącznie 5 dzieci, rodzeństwo męża drugie tyle i dużo fajnych imion zabrali :) Oczywiście nikt nie ma nic przeciwko takiemu samemu imieniu, ale dość blisko jesteśmy i wolelibyśmy mieć "nasze".

    Seli, ja czuję się dzisiaj jakbym miała kaca, może to kac, po wczorajszym kacu :)) Ale praca trochę pozwala zapomnieć.


    Pola, nie Apolonia. Laura mi się podoba baardzo, ale mąż nie chce słyszeć.
    Dla chłopca za to mi wymyslił Leon albo Aleks, ale nie do końca jestem przekonana… :P

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam zawsze psy, teraz mam kocurka i jest przecudny, kochany i zawsze czeka pod drzwiami :) I daje całuski i się tuli :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Ja akurat pisze prace na temat imion i to temat rzeka. Najzabawniejsze że każdemu się wydaje, że imię które daje swojemu dziecku jest takie oryginalne i wyjątkowe. Np. Natan, Kajetan, Tymon - rodzicom zazwyczaj się wydaje, że to oryginalne imiona a są już dość popularne. Temat naprawdę obszerny, długo można by o tym mówić :D A mi nie przeszkadza jak ktoś nazywa psa tak jak człowieka - pies to najlepszy przyjaciel, więc to moim zdaniem mile. A i moja przyjaciółka jak usłyszała o Oskarze to mi powiedziała, że jej pies się tak nazywał i był niegrzeczny haha. A D. To imię przez sen wygadał.
    A co powiesz o imieniu Kasjan ? Słyszałaś coś ? Wyczytałam je kiedyś na kalendarzu jak były imieniny wypisane

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ